Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, имам две леки щети по Аутлендъра и понеже не ми се е налагало до момента да завеждам щети и да вкарвам колата в сервиз, моля за малко повече информация относно избора на сервиз...... Колата е лизингова и все още е в гаранция, а каското ми е към Булстрад. Не знам след като автомобила е лизингов и все още не се води на мое име дали мога да избирам сервиз.

 

Благодаря на отзовалите се колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам две леки щети по Аутлендъра и понеже не ми се е налагало до момента да завеждам щети и да вкарвам колата в сервиз, моля за малко повече информация относно избора на сервиз...... Колата е лизингова и все още е в гаранция, а каското ми е към Булстрад. Не знам след като автомобила е лизингов и все още не се води на мое име дали мога да избирам сервиз.

 

Благодаря на отзовалите се колеги.

 

Колега, завеждаш си щетата сам в офиса или там където правят огледите, взимаш си възлагателно писмо и отиваш на Резбарска при приемчика, после отиваш и си прибираш колата готова. Всичко друго си е работа на Балкан стар и застрахователя ти. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа от форума имаше недоволни от отремонтирането на щети от Балкан Стар, специално за тенекеджия и боядисване говоря . Ще сбъркам ли ако си закарам колата в Балкан Стар?

Редактирано от Bobby.bg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш друг избор освен Балкан Стар, защото автомобила е лизингов и дефакто, не е твоя собственост все още. Между другото в началото на месеца правих пълно обслужване на Аутлендъра (масло, въздушен, маслен филтър и на купето ), тъй като стана на една година. Много съм доволен от обслужването и от цената. Всичко стана за 1.30 мин срещу 280лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш друг избор освен Балкан Стар, защото автомобила е лизингов и дефакто, не е твоя собственост все още. Между другото в началото на месеца правих пълно обслужване на Аутлендъра (масло, въздушен, маслен филтър и на купето ), тъй като стана на една година. Много съм доволен от обслужването и от цената. Всичко стана за 1.30 мин срещу 280лв.

 

Абсолютно съгласен!!! Явно кризата е дала отражение - работят бързо и читаво! Да не им е уроки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте, при завеждане на щетата ми предложиха да си избера сервиз за отремонтиране на щетата. Оказа се, че не е задължително да я вкарам в Балкан Стар , но аз реших да я закарам и да ползвам техните услуги. Те ползват услугите на Мерцедес до тях.

 

Колата я направиха за 5 работни дни, но като я взех НЕ останах доволен. Като имате предвид, че не беше нещо сериозно. Имам забележки по боята, а да не споменава, че думата напасване едва ли знаят какво е ! Като отворих багажника щях да припадна, целия потънал в някакъв прах и багажника като цяло бе оставен в ужасен вид.

 

Повече няма да стъпя там!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, при завеждане на щетата ми предложиха да си избера сервиз за отремонтиране на щетата. Оказа се, че не е задължително да я вкарам в Балкан Стар , но аз реших да я закарам и да ползвам техните услуги. Те ползват услугите на Мерцедес до тях.

 

Колата я направиха за 5 работни дни, но като я взех НЕ останах доволен. Като имате предвид, че не беше нещо сериозно. Имам забележки по боята, а да не споменава, че думата напасване едва ли знаят какво е ! Като отворих багажника щях да припадна, целия потънал в някакъв прах и багажника като цяло бе оставен в ужасен вид.

 

Повече няма да стъпя там!

 

Подписа ли се на приемо-предавателния протокол като си взе колата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подписа ли се на приемо-предавателния протокол като си взе колата?

 

 

Да. Колата няма да влиза повече в този сервиз!

 

Според мен е трябвало първо да си прегледаш автомобила и след това да го подпишеш . Все пак те не са си свършили работата до краи

и е можело да поискаш да ти оправят не напаснатите елементи . Това с мръсотията в колата просто няма нужда да го коментирам !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и направих. Днес забелязах, че лайсната на шофьорската врата е започнала да се отлепя :mad:

 

Ще напиша оплакване.

 

Говори с твоя застраховател, те със сигурност не са превели още парите и можеш спокойно да си предявиш рекламацията относно работата на сервиза!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и направих. Днес забелязах, че лайсната на шофьорската врата е започнала да се отлепя :mad:

 

Ще напиша оплакване.

 

Това просто не е за вярване ! Официалният представител за България на Митсубиши , Мерседес и др. да се излага по този начин !

 

Успех с рекламацията и дано не се опитват да те убеждават , че някъде си я закачил и за това е започнала да се отлепя !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, при завеждане на щетата ми предложиха да си избера сервиз за отремонтиране на щетата. Оказа се, че не е задължително да я вкарам в Балкан Стар , но аз реших да я закарам и да ползвам техните услуги. Те ползват услугите на Мерцедес до тях.

 

 

Колега, в кой град е това нещо? Подозрително ми прилича на Русе...??!!???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...