Премини към съдържание

А бихте ли сменили вашето Мицубиши за друга марка автомобил?


Препоръчано мнение

...ха сега да видим има ли предатели на наща марка... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз съм имал и други марки коли. Но никога няма да забравя миналата година, когато бях останал за кратко време без Мицубиши и не бях на себе си. Надявам се никога повече да не изпитам това чувство :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал и други марки коли. Но никога няма да забравя миналата година, когато бях останал за кратко време без Мицубиши и не бях на себе си. Надявам се никога повече да не изпитам това чувство :rulez:

Хаааа................ :D беше с Тойота Карина Е...........като вагонетка беше.......... :D М/у другото Иван си я харесва ,но в това няма нищо лошо...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хаааа................ :D беше с Тойота Карина Е...........като вагонетка беше.......... :D М/у другото Иван си я харесва ,но в това няма нищо лошо...... :D

 

Хахахаха :lol: остави другото обаче аз неможех да я карам. Имах чуството, че управлявам някъкъв ЗИЛ. Никога неможах да си обясня как може да я харесват тази кола? Просто нямаше с какво да се прибера от Австрия и Италия след безуспешното ми търсене на бензинов Галант. Дани и той я пробва и се чудеше какво е това произведение на автомобилостроенето :noexpression: :icon_n_lol_2:

Сега се смея на глас, но тогава просто не ме питай какво ми беше? Ти знаеше де.......

След тест драйва обаче никък не ни е лесно, защото Теди след като покара Лансера не иска да поглежда Королата....скоро ще има обява в автопазар за нея и купуване на истинската марка :D :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не бих сменил :mitsu-smiley: с друга марка, с друг модел - да, но с друга марка мисля, че не! :D

 

Да наистина има много марки и много интересни екстериори, но човек като управлява една кола може да изкаже истински обосновано мнение! Аз не съм такъв капацитет, може би за това и като се качих от еврокола на Галант и то не в отлично състочние просто усетих, че това е колата! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това си е въпрос! Искам да имам по 1 галант от всичките модификации с най-много екстри или може би едно истинско ВР4!!!

 

А иначе другите коли които ми харесват и доста сам се замислял дали да не си взема са Субаро СВХ, Мазерати, Кадилак, Сааб /Но задължително комби 4х4 или кабрио/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

първо имахме митсу не заради друго ами щото баща ми е моряк и зе едно от Япония понеже корабните двигатели повечето са митсубиши :D , и чесно казано все още не съм мислил по тоя въпрос, но по принцип митсубиши са много сериозна фирма, правят двигатели за ракетите на НАСА, корабни двигатели и самолетни и за това за сега бих сменил мойто с друго митсубиши или по изключение с друг японски автомобил

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би бих си взел още една кола и то японска и пак дизел,но в никакъв случаи нямам намерение да се разделям с Галанта или да го сменям.Засега е незаменим,въпреки че това много дразни любопитството ми да търся алтернативи за замяна, евентуално ако се наложи или остарее много. Оказва се, че постоянно си доказвам ,че като цена-качество няма по-добър избор и докато не излезе нещо по-добро няма да го сменям.Тъй като такова нещо все още няма,няма и как да отговоря конкретно. :) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...