Премини към съдържание

Анкета за новите тениски на клуба


Нови тениски на клуба  

31 гласа

  1. 1. ??? ??????? ???????????? ?? ???? ??????? ?? ??????

    • ??????? 1
      7
    • ??????? 2
      4
    • ??????? 3
      3
    • ??????? 4
      9


Препоръчано мнение

  • Admin

Харесва ли ви нещо като това?

 

п.с. Черен лъснат Галант не ви ли прилича на шлема на Дарт Вейдър? :D :D :mitsu-smiley:

 

Верно прилича на шлема на Дарт Вейдър, :starwars:

което ме навежда на мисълта, че едно нещо може да изглежда по много начини, зависи как е представено. Трябва да обработим тази снимка и да наблегнем на контурите. Иначе красивият Галант се губи, а на тениската ще стои не добре :icon_hmm: :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Верно прилича на шлема на Дарт Вейдър, :starwars:

което ме навежда на мисълта, че едно нещо може да изглежда по много начини, зависи как е представено. Трябва да обработим тази снимка и да наблегнем на контурите. Иначе красивият Галант се губи, а на тениската ще стои не добре :icon_hmm: :icon_confused:

 

Ако ви харесва снимката по принцип, имам я отделена в .psd слой 2580 х 1720

Симетрична е от двете страни (другата половина е флипната).

Някой про в областта трябва да иzрисува контурите и да я приведе в иzполzваем вид...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Галанта.Ама верно снимката трябва да се обработи.Аз разбирам от фотошоп и ще се опитам някой неща.Ако искаш изпрати ми я 2580 х 1720 на venchev@mail.bg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Галанта.Ама верно снимката трябва да се обработи.Аз разбирам от фотошоп и ще се опитам някой неща.Ако искаш изпрати ми я 2580 х 1720 на venchev@mail.bg

Приемате ли женско мнение? Защо за фон да не се използва много тъмно синьо, какъвто е един от от най- използваните цветове на Митсубиши? Представете си тъмно синьо, почти черно, с червена емблема и бял надпис !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава какъв цвят ще бъде колата? Синия фон означава ли синя или черна фанелика :icon_n_dunno:

Мастилено синя фанелка с ярко червена кола и емблема и бял надпис.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мастилено синя фанелка с ярко червена кола и емблема и бял надпис.

 

 

Много цветно. Не е ли по-добре да иzполzваме само бяло, черно, червено и евентуално сиво?

Според мен си подхождат перфектно, връzват се с цветовата гама на сайта и освен това са ралиджийски. :D :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих си взела тениски на клуба, без значение цветовата гама. Някой знае ли нещо за течния кит, защото ми предстои боядисване на Лансера? По- хубав ли е от другия кит?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате предницата на галанта да изглежда по този начин както изглежда еклипса в началния вариянт образът трябва да бъде векторизиран. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Винаги съм за GALANT и мисля ,че действително образа трябва да бъде векторизиран/каквото и да значи това :icon_angel: / :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате предницата на галанта да изглежда по този начин както изглежда еклипса в началния вариянт образът трябва да бъде векторизиран. :icon_bye:

 

Със сигурност трябва. Но първо някой с художествена ръка трябва да опише контурите и да махне ненужното. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е засега, може да се стилизира малко, но вие ще кажете :good:

Страхотно, много ми харесва!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Мога само да аплодирам :icon_thumbup: . Гледайки само картинката не мога нищо друго да кажа. Трябва да се комбинира с някой от надписите и тогава ще видим какво трябва да се пипне още :good: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно, много ми харесва!!!

 

 

Ааааааааааххххххххх! Ето това е!

Браво!

 

Искам 3 тениски по DHL !!! :D

 

 

Сега още повече прилича на каската на Вейдър, обработена с Turtle wax :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Перфектно :clapping2:

Надписите отдолу какъв цвят ще са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз се мисля, че червеният цвят за надпис е най-хубав, защото се комбинира добре с черното. А може и комбинация от червено и бяло. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не си падам по тениски с картинки, но..... с муцуната на Галанта съм готов и в леглото да си легна :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срам - не срам, пак ще помоля тениските да не са прекалено панаирджийски ... ако може... :icon_blush:

Първите си бяха с най-хубав дизайн. Цветът на самите тениски може и да е различен. :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение! Това е просто един образ представен в подходящ за печатане вид. Почти всичко по него може да бъде променяно от цвета и размера до степента и начина на стилизиране. Сложил съм го толкова голям просто за да може да бъде разгледан по подробно, иначе изглежда по добре като е по малък.

Това как ще бъде поместен спрямо надписите и въобще цялата композиция е съвсем друг въпрос върху който трябва да се помисли. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение! Това е просто един образ представен в подходящ за печатане вид. Почти всичко по него може да бъде променяно от цвета и размера до степента и начина на стилизиране. Сложил съм го толкова голям просто за да може да бъде разгледан по подробно, иначе изглежда по добре като е по малък.

Това как ще бъде поместен спрямо надписите и въобще цялата композиция е съвсем друг въпрос върху който трябва да се помисли. :)

 

 

Имам идейка: От ляво логото :mitsu-smiley: , по средата надписите, от дясно колата с размер колкото логото. Размерът е около 3-4 см, не повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам идейка: От ляво логото :mitsu-smiley: , по средата надписите, от дясно колата с размер колкото логото. Размерът е около 3-4 см, не повече.

Намаляването на размера на изображението може много да успокои нещата. Но не бива да се подреждат по симетрична схема неща, които не са равностойни като геометрия, а и като същност. Мисля, че много по добре ще е ако всичко се изнесе асиметрично в пакет - логото, надписите и колата. Всички те трябва заедно да отидат в ляво, или дясно (без значение). При това с размери близки до посочените от теб, aga - 5-6 см.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намаляването на размера на изображението може много да успокои нещата. Но не бива да се подреждат по симетрична схема неща, които не са равностойни като геометрия, а и като същност. Мисля, че много по добре ще е ако всичко се изнесе асиметрично в пакет - логото, надписите и колата. Всички те трябва заедно да отидат в ляво, или дясно (без значение). При това с размери близки до посочените от теб, aga - 5-6 см.

правилно! И аз съм на същото мнение :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...