Премини към съдържание

Нови инжектори - въпросче?


Препоръчано мнение

Колеги някой да има представа (понеже пак ми се върти в главата една химия :icon_hmm: ) дали е възможно на малкия звяр да му се сложат инжектори от Еклипс 95-99 година??? Дали е възможна тая спойка? Мотора ми е 4г93! Благодаря предварително!!! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами може, защо да не може. Но дали има смисъл?

Като сложиш по-големи инжектори, те съответно ще пръскат повече гориво. С това обаче колата няма да тръгне повече. Ще ти трябва и нещо с което да ги регулираш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами може, защо да не може. Но дали има смисъл?

Като сложиш по-големи инжектори, те съответно ще пръскат повече гориво. С това обаче колата няма да тръгне повече. Ще ти трябва и нещо с което да ги регулираш...

 

Той и да ги регулира, нали ще трябва и повече въздух, него как ще го осигури?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

[Цитат име = "Емил Димитров" датата "29 април 2010 = - 15:09" клеймото = '1272539342 '= след '175793']

Той и да ги регулира, нали ще трябва и повече въздух, него как ще го осигури?

[/ Цитат]

Въздуха и регулирането ще ги измисля по-нататък, но благодаря за отговора ви колеги!

Редактирано от Balin
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да има представа (понеже пак ми се върти в главата една химия :icon_hmm: ) дали е възможно на малкия звяр да му се сложат инжектори от Еклипс 95-99 година??? Дали е възможна тая спойка? Мотора ми е 4г93! Благодаря предварително!!! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Здравей,няма проблем да сложиш по-голям инжектор,но трябва да е със същото съпротивление като

старите.Освен това мисля че ефекта няма да е много голям(не че няма да има някакъв резултат),защото ширината на импулса на инжеектора се коригира от информацията на л-сондата и дебитомера.Мисля че трябва да вдигнеш и налягането на горивото.Поправете ме ако греша.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...