Премини към съдържание

Скорстна кутия


Dilema

Препоръчано мнение

Здравейте на всички,

от няколко месеца карам Каризма 96г. 1.6/90к.с..Скоростната ми кутия издаде багажа и едва ли става за ремонт,въпросът ми е заменяема ли е с друга марка или става само от каризма?Ако някой има или знае къде продават втора ръка кутии - моля пишете! Благодаря предварително.

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой погледна ли професионално кутията или ти сам реши, че е за смяна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да погледнаха я - и всъщност тя даже се отвори и маслото и изтече и в момента е в сервиза. И сега търся кутия за смяна :help:

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да погледнаха я - и всъшност тя даже се отвори и маслото и истече и в момента е в сервиза. Исега тарся кутия за смяна :help:

 

От къде си колега ?

Ако си близо до

Пловдив мога да те насоча към една две морги където съм виждал че стоят скоростните кутии .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички,

от няколко месеца карам Каризма 96г. 1.6/90к.с..Скоросната ми кутия издаде багажа и едва ли става за ремонт,въпросът ми е заменяйма ли е с друга марка или става само от каризма?Ако някой има или змае каде продават втора ръка кутии - моля пишете! Благодаря предварително.

По темата има писано - потърси просто по-упорито.

Накратко - не става от друга марка,

каквото и да ти доказват някои "специалисти"- /включително

и от Рено!!!/ Търси само от "Карисма". Проверено е !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Под "кутия" имам предвид скоросната кутия(като цяло)- кожуха и е пробит и със сигорност има счупен лагер вътре(най -верочтно той я е пробил) - разбрах по частите които обрах след като проследих по маслото откаде се е отворила,а по повод въпросът откаде съм - Добрич.

Редактирано от Dilema
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Под "кутия" имам предвид скоросната кутия(като цяло)- кожуха и е пробит и със сигорност има счупен лагер вътре(най -верочтно той я е пробил) - разбрах по частите които обрах след като проследих по маслото откаде се е отворила,а по повод въпросът откаде съм - Добрич.

 

Здравей, преди два месеца имах същия проблем (включително и пръскането на кутията и изтичането на маслото - сродни души :) ). Както каза колегата Vanjo - друга скоростна кутия ОСВЕН за Каризма НЕ търси - не стават!!! Две върнахме (от Рено). Виждам че си от Добрич - ще потърся номера на авто моргата в Горна Оряховица от където взех сегашната кутия (не ти е много близо, ама пак...). Като ориентир - приготви мин. 400-450 лева....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имаш лично съобщение колега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега виждам че си от Добрич-пробвай в Приселци-близо ти е а и моргите там работят и по заявка ако случайно нямат това което тарсиш могат да ти го намерят обикновенно доста бързо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем, много трудно намерих! Опитай в морга "централ", малко по-скъпо продават, но е най-богатата морга във Варна. Аз си взех от там за 500лв. преди време.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за дискусиата - аз намерих скоростна и я сложих.Всичко е наред - е стапа ми със смяната на притискателния диск,маслото и труда на маистора към 600лева,но стана :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за дискусиата - аз намерих скоростна и я сложих.Всичко е наред - е стапа ми със смяната на притискателния диск,маслото и труда на маистора към 600лева,но стана :icon_thumbup:

Супер!!!На мен само ск.кутия ми стрваше 500лв, 175лв.притискатлен и феродов диск.Отделно и масло,около 60лв.А ремонта си го правих сам!!!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...