Премини към съдържание

Нов собственик на Каризма


Препоръчано мнение

Здравейте колеги! И аз вече съм в отбора. След като изчетох почти всичко във форума за Каризма, за мен вече нямаше съмнение, че точно такава ще бъде новата ми кола. От Пловдив съм и искам специално да благодаря на Милен, който е с основна заслуга да препускам и аз най-после из улиците на града с моето Митсубиши Каризма 1.8 GDI' 99 г. 125 к.с

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

6+ на теб, за добрият избор на автомобил и дежурното 6+ на Милен, за отношението му към GDI-тата....:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега! Със здраве да си я караш и хиляди безаварийни. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен за правилния избор! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки на красавицата.Повече след като я измия и изчистя.

http://img251.imageshack.us/img251/7113/267qr.jpg

http://img651.imageshack.us/img651/3862/268bsa.jpg

http://img96.imageshack.us/img96/9850/269gu.jpg

http://img651.imageshack.us/img651/4294/270h.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/8030/271w.jpg

P.S Не знаех как да ги намаля и са в действителен размер.

Редактирано от Joro Bojkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....P.S Не знаех как да ги намаля и са в действителен размер.

 

Точно така се прави, колега.:good:

Качваш снимките в специализиран сайт и даваш линк към тях!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, много се кефя....Само защото знам че таква кола, в това състояние човек няма от къде да си купи.

 

П.С. Малиии пък как върви.....аз неможах да и се нарадвам. Жоро пак ще я покарам като минеш през мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, много се кефя....Само защото знам че таква кола, в това състояние човек няма от къде да си купи.

 

П.С. Малиии пък как върви.....аз неможах да и се нарадвам. Жоро пак ще я покарам като минеш през мен.

Готово. Няма проблеми. След празниците ще намина. Весели празници на всички и внимавайте с алкохола :drinks:

Редактирано от Joro Bojkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! И аз поне засега съм горд собственик на Mitsubishi Carisma 1.6i 1998г. 90Hp. 190 000км. Изчетох доста неща от форума и просто и за мен не остана съмнение какво ще си купя. Много исках 1.8 GDI, но за съжаление не разполагах с толкова пари към момента, а бързах. Смених ремъци, филтри, масло и 2 пружини(от ауди паснаха) и засега всичко изглежда наред. Имам проблем с ел. стъклото на дясната предна врата, което не се отваря откъм возещия се. От шофьорското място няма проблеми с контролирането. Надявам се да не е сериозен проблем и лесно да го оправя.

 

Определено засега съм много доволен, дано в бъдеще да нямам главоболия. Живот и здраве следващата ми "мечта" е Mitsubishi Galant :)

Редактирано от Peter
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш и да и се радваш и много хиляди безаварийни. А за стъклото, при мен е точно същото положение. Според мен е от копчето, но все пак ако някой знае причината да сподели

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш и да и се радваш и много хиляди безаварийни. А за стъклото, при мен е точно същото положение. Според мен е от копчето, но все пак ако някой знае причината да сподели

Колеги и при мене беше така,предполагам че е от копчето.Аз го извадих,преместих на задната лява врата където се вози най-малкият член на семейството,и на когото не се налага да отваря прозорци още и проблема се реши:))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и при мене беше така,предполагам че е от копчето.Аз го извадих,преместих на задната лява врата където се вози най-малкият член на семейството,и на когото не се налага да отваря прозорци още и проблема се реши:))))

Добре си го измислил колега, но моите задни стъкла са механични :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре си го измислил колега, но моите задни стъкла са механични :icon_hmm:

 

Здравей , ако си по в час с техниката , отвори го копчето и го почисти .

Може да се е окислило и да не контактуват добре гумените бутончета.

При мен беше така , но аз пък друго решение намерих :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , ако си по в час с техниката , отвори го копчето и го почисти .

Може да се е окислило и да не контактуват добре гумените бутончета.

При мен беше така , но аз пък друго решение намерих :)

Аз веднага пробвах този вариант, но за съжаление явно не е от това. Редактирано от Peter
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Буксата, коята влиза в управлението за копчето не контактува добре, или по-точно изводите, които са запоени за платката. Огледай ги внимателно, и обикновенно се пропуква калая. Трябва да се разглоби копчето, и да се презапоят. На тази платка контактуват и гумичките.

Редактирано от didov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благоря на всички за съветите. Днес обаче стана чудо. Оставих си колата сутринта при кумеца ми(имат фирма за хим чистене и т.н) да ми я изперат цялостно и като си я взех следобед онемях. Освен, че вътре беше станала като излязла току що от магазина вече ми работеше и прословутото копче :icon_clap: . Единственото обяснение което ми дойде на ума е да е било нещо замърсено или запрашено и не е давало контакт явно. А иначе ефекта от прането е просто потресаващ особено при моята която беше много измърляна. Препоръчвам го на всеки който не го е правил досега. :icon_rock:

 

П.С По-късно ще се опитам да постна някои снимки, но едва ли ще се види добре

Редактирано от Joro Bojkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...