Премини към съдържание

Тропане отпред


Matey

Препоръчано мнение

Имам следният проблем чува се едно кофти чукане от предна лява гума когато преминавам през павета или дупки като удряне между два метала.

На равен път не се осеща никакъв проблем.

На тресачка също няма проблем но в движение се чува.

Колата е galant 2.5l

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам на моя автомобил е сменян само долния ляв прав носач. Не знам как се диагностицира дали е от него, но е много вероятен вариант. Не знам дали няма да те излъжа, но мисля че точно за такъв носач четох някъде във форума как никъде не могли да разберат откъде тропа и когато го сменили, колата вече вървяла тихо и мощно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам следният проблем чува се едно кофти чукане от предна лява гума когато преминавам през павета или дупки като удряне между два метала.

На равен път не се осеща никакъв проблем.

На тресачка също няма проблем но в движение се чува.

Колата е galant 2.5l

Тропането може да бъде от много неща - носачи, тампони, биалетки,амортесиори и т.н..................

Ако си от София, ако искаш ела при мен да я видя.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено тропа кривия носач. Ако има разбит прав носач, не се усеща, докато не се свали от колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено тропа кривия носач. Ако има разбит прав носач, не се усеща, докато не се свали от колата.

Ааа,усеща се,но не тропа толкова,колкото скърца. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено тропа кривия носач. Ако има разбит прав носач, не се усеща, докато не се свали от колата.

Всичко се усеща-разбира, стига да знаеш как да го направиш така , че да го хванеш ................вече няма нищо ,което да ме изненада тази кола.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се усеща-разбира, стига да знаеш как да го направиш така , че да го хванеш ................вече няма нищо ,което да ме изненада тази кола.............

За теб съм съгласен, ти си майстор и познаваш Галанта като пръстите на ръцете си. Аз исках да кажа, че неспециалист не може да разбере ако правия носач е за смяна, докато на кривия се чува тракането.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз исках да кажа, че неспециалист не може да разбере ако правия носач е за смяна, докато на кривия се чува тракането.

Абе усеща се , ама на повечето не им се сменя и за това го броят за здрав.. :D

Почне ли да ти сее колата при рязко подаване и отнемане на газта, значи си в кюпа.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...