Премини към съдържание

Колт 1,3, 12v, GLI, 92г. - Много гори


ruve

Препоръчано мнение

Я да се обадя и аз, да не остана назад. Аз карам мицубиши колт 1.6 DOHC мивек. Като зарердя 20 евро А98 това са около 19 литра и минавах около 100-120 км. След като направих основен ремонт, сега минавам около 150-170 км градско, но пак си гори. Въпроса е, че аз съм с мивек и ако го настъпвам ще гори много, но не се ограничавам много е важно свещите да се сменят сложете си платинени и си направете регулация на клапаните и друга спънка е катализатора махнете го после като ходите да изкарвате прегледа го сложете обратно и пак го махнете аз такива екстри нямам със тръба като на тоалетна съм :) има какво да се пипне по колата слагайте спортни филтри тия оригиналните са като противогаз за колата все едно да си сложиш такава маска и да бягаш по баира не става така влагайте парички а ако някои го интересува нещо да пита .

Редактирано от Emil Dimitrov
Неграмотно писане.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята гори 10/100 градско и 7/100 извънградско.. Сменял съм свещи, въздушен филтър, гледаха ми ЕКУ-то и уж всичко е наред.. сега съм се зарекъл да сменя и кабелите на свещите и да ми погледнат ламбда сондата, че почнах да се ядосвам:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

И моят Колт гори толкова приблизително - 8.5-9 градско и 5-5,5 извънградско. Явно е нормално .Днес смених маслото със оригинално на Mitsubishi 10W-40 , интерсно как и дали ще промени нещо това ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моят Колт гори толкова приблизително - 8.5-9 градско и 5-5,5 извънградско. Явно е нормално .Днес смених маслото със оригинално на Mitsubishi 10W-40 , интерсно как и дали ще промени нещо това ...

 

Не знам какво очакваш да промени? Ако е разхода, забрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги и от мен!

И аз реших да се включа по болният въпрос с разхода!Та да ви кажа,че и аз карам 4та генерация Колт,само че по големият мотор 1,6-113коня,разхода ми в града е 9-10л\100,което и на мен ми се видя много в началото :mad: Но после се поразрових в книжката,и установих че заводски му дават 8,9л :o ,и ща неща се примирих с обстоятелствата,като се има в предвид годините на колата 94г,амортизацията на двигателя,плюс начина ми на карене :lol:,и наистина некачественото гориво :icon_n_blowup: се получава крайния резултат! :icon_n_giljotiini:

Но по принцип нещата са комплексни-кабели,свещи,капачка,палец,въздушен филтър,... и т.н.,горе споменатите до сега!

И най важното,НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ че машините ни не са 1ва младост!!!

Но все пак са :plane: :mitsu-smiley: , и ние си ги ОБИЧАМЕ !!!! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...