Премини към съдържание

OUTLANDER 2.4 MIVEC с МТ


Препоръчано мнение

Здравейте колеги

 

От известно време ме мъчи следния въпрос. Има ли някой в България Mitsubishi Outlander 2.4 Mivec с ръчни скорости (модел след 2007 г.?

Съгласно сайта на вносителя трябва да има такъв модел. Но аз лично не съм виждал, нито чувал за това. Ще ми е интересно ако някой има такава кола или знае нещо да сподели впечатление от нея. С колко скорости е, как дърпа и т.н.?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен също ме интересува този въпрос. Дали ръчните скорости са по добри от автоматичните точно за бензиновия мотор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен също ме интересува този въпрос. Дали ръчните скорости са по добри от автоматичните точно за бензиновия мотор.

по добри са ,по добре ускорява колата, повече държи в обороти, по чуствителен е мотора - един вид нервен е, по висока скорост развива и по малък е разхода - за последните две не знам, така казват хората- клиентите.............същото е и с Грандиса...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен също ме интересува този въпрос. Дали ръчните скорости са по добри от автоматичните точно за бензиновия мотор.

 

Вече 2год.и 2мес.,56000км сам изминал,без забележки е.А дали ръчните скорости са по- добри,не мога да кажа,защото не сам карал Аутл. с авт.скорости.На 5 скорост(5 степена ск.кут)на 3000об. скоростта е около 110км/ч.Колата е бърза,добра динамика и за мен с мн. добър разход.На бензин сам достигал 7.5л,естествено при мн.спокоино каране,а иначе изв.градско средно около 10л,на газ 11 до 12,5л средно.Скоростите мн. леко се включват.При скорост 160-170км/ч,като натисна газта,колата ускорява и се усеща,че и е леко.Вдигал до 200км/ч,но това и е предела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги

 

От известно време ме мъчи следния въпрос. Има ли някой в България Mitsubishi Outlander 2.4 Mivec с ръчни скорости (модел след 2007 г.?

Съгласно сайта на вносителя трябва да има такъв модел. Но аз лично не съм виждал, нито чувал за това. Ще ми е интересно ако някой има такава кола или знае нещо да сподели впечатление от нея. С колко скорости е, как дърпа и т.н.?

вчера си купих такъв ама автомат-страхотен е!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вчера си купих такъв ама автомат-страхотен е!!!!!

 

Ами ЧЕСТИТО и добре дошъл в клуба :icon_thumbup: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...