Премини към съдържание

Нови тениски на фен клуба


todor

Препоръчано мнение

От навсякаде трябва да махнем /сменим/ цвета на емблемата , която е на муцуната, много контрастира, а и ако не се лъжа на новите модели Мицубишита са сребърни, а в нашия случай нека емблемата бъде сива!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 167
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Дбре де като се абстрахираш от всичко и насочиш поглед варху картинките, кое ти се набива в очите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най ми се набива знака на Митсубиши.Това е според мен и целта на занятието.Например :mitsu-smiley: на мен това ми харесваше на старите тениски.Ти май нямаш от тях , но седи доста добре диаманта освежава ги като е в червено.Но трябва нюанса на самия цвят да е друг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Съгласен съм с Vlad и mitsu. Сива емблема на решетката би се изгубила на фона на колата. Червена, но в друга тоналност би се вързала по-добре, като в този случай и червената част от надписа трябва да бъде в същата тоналност. Наистина малко е крещяща в този си вид голямата емблема. Ако се намали размера й ще е по-добре. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Прочетох внимателно всички ваши мнения за тениските. Червеният цвят е променен - малко по-тъмно червен е. Горните снимки са за гърба, долните за лицето на тениската. Резултатите са следните :

 

Предложение 1

http://images05.snimka.bg/000544973-big.jpg

 

Предложение 2

http://images05.snimka.bg/000544974-big.jpg

 

Това е третият проект, който е най-семплия. Идеята е да са като старите - отпред с диаманта, а отзад с колата без пламъците, какато в проект 1 и 2.

 

http://images05.snimka.bg/000544975-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено съм за третия - най семплия вариант. При него трябва да се внимава да не бъде преоразмерено изображението на диаманта на лицето на тениската. Впрочем, това се отнася и за автомобила на гърба и.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, дали въпреки че не съм член на фенклуба, а само на форума (за момента :)), имам право на мнение, но мисля да се "изкажа" (дано може) :)

Семплият варианта не е лош. От него, в предложение 2, буквите са по-големи и биха се забелязвали и набивали на очи по добре, но в предложение 1, шрифтът ми харесва повече. Но не мисля, че трябва да се притесняваме за това, дали хората ще забелязват надписите, поради простата причина, че няма как да те подминат когато си с фланелката на :mitsu-smiley:. Най-много някой да иска да ти я смъкне от гърба :lol: :icon_thumbup:

:rulez: :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Незнам, дали въпреки че не съм член на фенклуба, а само на форума (за момента :)), имам право на мнение, но мисля да се "изкажа" (дано може) :)

Семплият варианта не е лош. От него, в предложение 2, буквите са по-големи и биха се забелязвали и набивали на очи по добре, но в предложение 1, шрифтът ми харесва повече. Но не мисля, че трябва да се притесняваме за това, дали хората ще забелязват надписите, поради простата причина, че няма как да те подминат когато си с фланелката на :mitsu-smiley:. Най-много някой да иска да ти я смъкне от гърба :lol: :icon_thumbup:

:rulez: :rulez: :rulez:

 

Не че може, а е задължително да се изкажеш. Членовете имат преоритет, но форума е за всички и повече мнения ще бъдат винаги добре дошли :)

Но аз неразбрах за кой вариант си?

 

Аз определено съм за третия - най семплия вариант. При него трябва да се внимава да не бъде преоразмерено изображението на диаманта на лицето на тениската. Впрочем, това се отнася и за автомобила на гърба и.

 

Да. И аз така мисля. Старите тениски бяха точно така направени. Ти как мислиш, дали на гърбът да има даже и кола, а само надпис MITSUBISHI FAN CLUB BULGARIA и интернет адреса ? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уффф............тука стана наистина сложно, вече не мога да определя коя най ми харесва........и двата варианта са :first: за мен, така че в този случай аз съм пас.....ще разчитам на вас :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да. И аз така мисля. Старите тениски бяха точно така направени. Ти как мислиш, дали на гърбът да има даже и кола, а само надпис MITSUBISHI FAN CLUB BULGARIA и интернет адреса ? :rolleyes:

Спокойно мога да си представя и вариант без автомобила и дори считам, че той ще бъде по показателен за нашата общност. Тениски с всякакви автомобили, космически кораби и свръхчовеци могат да се срещнат по улиците, но едва ли някой им обръща особено внимание. А текстът, е уникален по своето съдържание...всеки, който се вгледа в него ще разбере това. Но предполагам, че повечето младежи ще тъгуват неописуемо за автомобила и това е повече от разбираемо :D . Ето защо, като се отчита това, че те доминират, можем би ще е редно да го оставим - нищо лошо:) Освен, ако не могат да се направят две разновидности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за да има и автомобил и надпис на гърба. Но все пак съм на 19 и предполгам, че спадам към "младежите". Така че, в крайна сметка, който и да решите, ще ми хареса. Мисля че всички предложени варианти, от първият до последният, са много добри. Вече е върпос на вкус, на мицу феновете да изберат най-добрият от най-добрите.

 

... ..Но аз неразбрах за кой вариант си?добре дошли :).....

Относно този въпрос, имам предвид варинтите 1 и 2 дадени от BigBoss, които се намират на тази страница :)

:rulez: :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се, че доста трудно могат да се съчетаят мненията и вкусовете на по-голяма група от хора както е във форума на феновете на :mitsu-smiley: . В този тон на мисли допускам колко голямо ще е желанието на хората, които организират изработката на тениските да се съобразят с всички мнения и препоръки, но също така се вижда че - това никак няма да им е лесно. Според мен - от това какъв ще е точно вида на тениските зависи кои как и по какъв начин иска да изглежда и трудното идва от там, че всеки си има собствен стил :icon_clap: . Това последното най е радващо, че всеки сам си избира какво да сложи на гърба си а не това което му дадат дори и пълен кич да е - както на много други места и в други подобни общности. В конкретния случаи тука и двата варианта като предложения са си добри. Също така моето мнение без да съм специалист по мода и дизаин е че, по стилно би могло да бъде ако всички елементи и символи поставени отпред и на гърба да са с по-малък размер за да не изглежда съвсем крещящо и натрапващо се. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aко питате мен за младежите новите тениски , за по големите старите тениски. Мисля че ги имаше някъде в началото. Те са стилни и неангажиращи направени с вкус !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса предницата от вариант 1! Но ми се струва, че ще е по-красива фланелката без Еклипса.....уфффффф...абе малко се обърках, ма карай! Исках да кажа, че ми харесва предницата с пламъците от вариант 1 и по-семпъл гръб без кола! Ама незнам дали това го има като вариант! Защото тази кола май (ми) идва в повече, а и не ми харесва де (колата). Ако няма такова предложение, явно съм за 3! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вкусове разни и само анкетка ще оправи работата.Иначе така ще си говорим до петото пришествие. :worthy: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 3-тия вариант, като колата на гърба на тениските трябва да е голяма колкото силуета от старите тениски! Така го виждам аз, а отпред да е емблема :mitsu-smiley: и името на сайта ни, а отзад IP адреса ни 87.120.40.16 под колата! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 3-тия вариант, като колата на гърба на тениските трябва да е голяма колкото силуета от старите тениски! Така го виждам аз, а отпред да е емблема :mitsu-smiley: и името на сайта ни, а отзад IP адреса ни 87.120.40.16 под колата! :D

 

Dani, чак пък IP....може би само www.mitsubishibg.com?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Dani, чак пък IP....може би само www.mitsubishibg.com?

 

:D да малко е силно, но е интересно, някакви цифри и какво ли се крие зад тях, буди любопитство!? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D да малко е силно, но е интересно, някакви цифри и какво ли се крие зад тях, буди любопитство!? :D

 

:D хе! тогава и 69 ще върши работа, хем ще има нещо общо на vald с маркуча :D :D :D

 

vlad, шегичка :)

 

btw, много се гордея с късмета си, последните ми цифри от ЕГН са 6969, някой да се похвали с това? :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

:D хе! тогава и 69 ще върши работа, хем ще има нещо общо на vald с маркуча :D :D :D

 

vlad, шегичка :)

 

btw, много се гордея с късмета си, последните ми цифри от ЕГН са 6969, някой да се похвали с това?

 

:lol: :icon_thumbup: Тук ме застреля!

 

но нямах предвид да намесваме vlad и Галанта му!

 

Просто има някаква оригиналност в IP адреса, а и IP-то ни е хубаво! :D

 

Разбира се това е само предложение-идея и не трябва да се взема на сериозно, виждал съм подобни надписи и лично в мен любопитството се е събуждало, разбира се IP-то е изписано с малки букви, а не с крещящ шрифт!

 

А 69 в ЕГН-то ми нямам! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :icon_thumbup: Тук ме застреля!

 

но нямах предвид да намесваме vlad и Галанта му!

 

Просто има някаква оригиналност в IP адреса, а и IP-то ни е хубаво! :D

 

Разбира се това е само предложение-идея и не трябва да се взема на сериозно, виждал съм подобни надписи и лично в мен любопитството се е събуждало, разбира се IP-то е изписано с малки букви, а не с крещящ шрифт!

 

А 69 в ЕГН-то ми нямам! :D

 

ами тогава продавам или подарявам (но само за членове на клуба) едно 69 :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моето ЕГН започва с 69 :bb: :D

Сега сериозно - дайте да решиме за тениските, защото предстои голяма национална среща и е срамота да нямаме. Ако не се спрем на вариант - здраве да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето ЕГН започва с 69 :bb: :D

Но дайте да решиме за тениските, защото предстои голяма национална среща и е срамота да нямаме. Ако не се спрем на вариант - здраве да е.

 

:worthy: , ама аз си има две такова комбинации :D :D

 

по въпроса: аз съм за семплия вариант, предложен от vlad.

Мнението ми е, че сме общност, обединена от общата любов към любимата марка :mitsu-smiley: , но всеки е професионалист в своята си област. А vlad единствен обоснова тезата си професионално, останалите сме на ниво "харесва ми" или "не ми харесва" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...