Премини към съдържание

Ляво странично огледало за задно виждане - нужна смяна


ivagor

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. имам нужда да сменя лявото странично огледало за задно виждане. В Габрово ми казаха 180 лева (само огледалото)...може ли да се намери някъде по-евтино, а ако знаете някой който продава ще съм много благодарен за координати!

Предварително благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега, тези луди ли са ! Ела в Ст.Загора ще ти вземат мерки на огледалото и ше ти го сложат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега, тези луди ли са ! Ела в Ст.Загора ще ти вземат мерки на огледалото и ше ти го сложат :)

 

Мерси, tenki4. Между другото имам път към СтЗ тези дни...можеш ли да ме ориентираш къде да отида?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, огледай обявите в Мобиле за коли на части. Скоро сменях огледало - електрическо, с подгряване - намерих го за 40 лв, обикновено вървят по 50. Много са ти поискали! Като говоря за цялото огледало, със стойката, всичко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, tenki4. Между другото имам път към СтЗ тези дни...можеш ли да ме ориентираш къде да отида?

Утре ще проверя дали все още са на същото място.

Става въпрос само за стъклото на огледалото ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, да абсолютно само стакалцето :). Мерси предварително!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, да абсолютно само стакалцето :). Мерси предварително!

Здрасти,днес бях при човека за огледалото ти.Показах му на мойта каризма за какво става въпрос.

Той ми отговори че няма проблем и ще ти го направи и залепи даже :) само срещу скромната сума от 10 лева :good:

Мисля че цената е добра :icon_thumbup:

Не знам дали познаваш градът...намира се в индустриална зона малко преди складовете до спирката,пише авто стъкла.Ако искаш ще ти обесня по подробно...как да стигнеш до там,лесно е

Взех му и телефония номер на майсторчето: 0893 996 054-Драгомир

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Аз търся същото ляво странично огледало, само стъклото и се чудя къде в София може да го намеря?

В електронния каталог на "Евро 07" се показва, че имат стъкла за страничните огледала на Каризми за 10-тина лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че автомобилните огледала имат сферична форма и едвали за 10 лева ще получиш такова... а шофьорското е даже с две зони...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте колеги, може ли малко информация относно ляво странично огледало интересува ме само стъкълцето аз съм от София и прочетох ,че в евро07 ги има но никой не казва вярно ли е и какви пари струва там. Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами имат телефони. Обади им се. После слагаш на фурна с вентилатор да речем на 80-90 градуса, за да може да го смениш по-лесно. Предполагам, че ще дойде само голо стъкло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз д акажа. миналата година един колоездач на Китен се разби в огледалото ми. като се прибрах ... при първият стъклар и срещу 5лв имах огледало. не е като оригиналното но си върши работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря

Аз пеодавам и 3те огледала за обратно виждане за каризма и то на доста добри цени,ако има заинтересовани моля пишете на лично :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...