Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблемче


Vetov

Препоръчано мнение

Преди 1 седмица след като запалих колата и вече бяха огаснали всичките лампи по таблото:мотор, масло, SRS, и т.н. ми светна лампата за мотора.Веднага спрях загасих колата след което пак я запалих ,но лампата не угасна. Пробвах я как набира нямаше разлика, температурата не се промени абе общо взето нямаше никакъв проблем но лампата си светеше. След 2-3 километра изгасна и прецених, че не е нищо сериозно и така и не я закарах на преглед. Днес ми направи същия номер и немога да си обясня от какво... Ако някой е имал същия проблем или може да хвърли светлина по въпроса ще съм му много благодарен!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре я закарай на една диагностика за да се види каква грешка ти показва ЕКУ-то.

От тук,трудно ще може някой да постави диагноза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И според мен ще е най-добре да направиш диагностика на :mitsu-smiley:, а иначе може да е всичко, напр. ламбда сонда, катализатор, датчик на хол, скапан бензин и какво ли още не... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре я закарай на една диагностика за да се види каква грешка ти показва ЕКУ-то.

От тук,трудно ще може някой да постави диагноза.

Виж какво и е на диагностиката и ми се обади. Имам всички датчици и съм от враца. А имам три галанта като тоя на части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на диагностика и кво се оказа- не била настроена добре газовият инжекcион и от време на време се побърквала ламбда сондата... ще трябва се ходи до ФОБУС ГАЗ....

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на диагностика и кво се оказа- не била настроена добре газовият инжекcион и от време на време се побърквала ламбда сондата... ще трябва се ходи до ФОБУС ГАЗ....

Браво колега...що не каза че имаш ГИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди два-три дни и аз имах подобен проблем. Само дето индикатора светваше когато я оставя на обороти. И това беше само един ден. Не знам обаче във Варна при кого да отида? Нямам газово.

Редактирано от TheRedOne
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Традиционното в такъв случай - компютърна диагностика (в сервиз). След това се умуват варианти за отстраняване на проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате датчици под седалките (за коланите, еърбек и т.н), не разрешавайте на персонала в автомивките(а и вие също) да стъпва с коляно в/у седалките. Датчика скоро се сплесква и може да ви се появи грешка на комп-а. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Традиционното в такъв случай - компютърна диагностика (в сервиз). След това се умуват варианти за отстраняване на проблема.

Т'ва ясно, не знам къде във Варна. Някой да помогне?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва ясно, не знам къде във Варна. Някой да помогне?

 

 

На шела на зеленчукова борса има един елкон. Човекът дето бачка там беше дал един номер(но го изгубих) на негов колега който прави диагностика на мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На шела на зеленчукова борса има един елкон. Човекът дето бачка там беше дал един номер(но го изгубих) на негов колега който прави диагностика на мицубиши.

Дето е на самата бензиностанция ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва ясно, не знам къде във Варна. Някой да помогне?

Има раздел за сервизи и магазини, там има тема и за Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес бях във ФОБУС ГАЗ на излизане от София. Цял ден загубих там... и накрая нищо. Смениха ми компютъра на газта, дюзите и какво ли още не, остана само окабеляването да сменят по газовата уредба, но им свърши работното време. Обиколих половин София в тестове и пак си остана проблема че от време на време се получава динамичния удар и светва индикатора на мотора на таблото. Тъй като не смениха само ел.инсталацията, днес като се прибрах вече беше тъмно и реших да вдигна капака да видя дали някой кабел не е пробил и от там да има смущения в работата на газ, понеже тя нали е по-чувствителна от бензина... Оказа се че единия кабел и едната бобина са пробили. Сега ще трябва да си купивам кабели и бобина. Някой ще може ли да помогне с цени и марки? Мерси предварително.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има раздел за сервизи и магазини, там има тема и за Варна.

 

Благодаря за упътването, колега. Просто нямам време да се ровя много-много. Ще се възползвам по празниците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...