Премини към съдържание

и това е Galant


Препоръчано мнение

Много добър е тоз Галант................обаче е малко "натруфен" в повечко, но и така ми харесва много...... :first: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Това също е Галант, а не Ламборджини:

 

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

На тази страница: http://www.cardomain.com , която Cordia е посочил в линковете за Мицубиши е пълно с абсолютно всякакви Мицубишита. Невероятно красиви и впечатляващи! Има и възможност всеки да си направи една елементарна страничка на личния автомобил и да я добави към другите над 1 милион подобни страници. Става за 5-10 минути. Аз се възползвах :) . Само тези за Галант са над 1700 бройки. Може да видите какви ли не Галанти - от Галанта на Анджи до Галанта на Педро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:vsurprise: Уаауу, е те такова не бех виждал досега.......... :D :icon_thumbup: Чудя се дали и моята да я туря при останалите...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си направих страничка,ама толкова съм зле че са не мога да се намеря :icon_blush:

Никъде я няма....и по марка и държава и най-новите... дай пак :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам.че http://www.cardomain.com ви е харесал

разглеждаики ще се оверите.че има много ромънци.гърци.турци и сякякви съседи да неизоставаме и ние към всякя регистрация има място и за линкове което ще позволи на хора от цял свят фенове на :mitsu-smiley: да разберът на каква почит са трите диаманта в BG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сайта отдавна го знаем :icon_blush: но там е по-скоро за тунинговани коли, да опишеш какво си направил, какъв е ефекта и т.н. Така че, който има какво да покаже да действа :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не се и съмнявам.че не аз съм открил топлата вода :D .но има и доста стандартни автомобили

на хора които просто обичат колите си

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Не знам това вече дали е фотоШОП или е истина ,но е с "моите джанти". :wub: :wub: :wub:

Какво да кажа, освен че е страхотен, за момент ми спря :heart: :wub:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аууу тука DjTumbi много лошо гледа. Някой Голф ще го е минал на някой светофар :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха, моя Галант!!!! :D А бай ви Развалячко :D ми изкриви покрива след това подпиране на снимката...... :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, защо друг се гордее с твоя Галант и поства снимки? :rolleyes:

Амиии, как да ви кажа.............. :D Защото явно Нисана не му харесва и за тва........ма то пред Мицубиши всички коли бледнеят..... :hysterical: :icon_thumbup: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, защо друг се гордее с твоя Галант и поства снимки? :rolleyes:

 

Абе трудно ми е да се гордея с два пъти по-стара и по-евтина кола от мойта. Друга е думата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Абе трудно ми е да се гордея с два пъти по-стара и по-евтина кола от мойта. Друга е думата.

 

Я гледай кой бил тук реинжектора ! :haha:

Незнам дали е два пъти по-стара, но е два пъти по-хубава и по-мощна от пластмасовата ти европейска кошница !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...