Премини към съдържание

За бъдещия ми Галант :)


aga

Препоръчано мнение

Става дума за моделите след 97 г.

 

Имам няколко въпроса за избор между двата мотора 2.0 и 2.5:

 

надежност и склонност към повреди - кой е по-здрав?

дали 2.5 може да има разход около 8 при 140-160 км/ч?

шум при високи обороти - шестака по-тих ли е?

има ли драстична разлика в ускорението, струва ли си по-големия?

кой мърка по-готино? :)

 

С автоматика дали разхода ще скочи много и дали автоматика като цяло спъва съществено колата? Имайте предвид че не си търся кола за гонки, а комфорт при каране главно на дълъг път и възможност да се изстрелвам съществено по-бързо отколкото с Каризмата над 100 км/ч :). На старта не държа да съм бърз, но няма да откажа и това :) Има нещо при автоматика което ме притеснява, а то е че май не мога да спирам с мотора - скоростите дали ще се сменят сами в обратен ред ако натискам спирачка?? (Сори за тъпия въпрос, но нямам опит с автоматик). Всички ми викат да си взема автоматик, а аз все си мисля че ако нямам съединител колата ще кара мен а не обратното... :D

 

Има ли риск при покупка на бивша рент-а-кар кола на 20 000км? Нали се сещате че никой няма особено да пази мотора в първите крехки няколко стотин км...

 

Ще съм признателен ако ме посъветвате.

 

:rulez:

 

Ето една която ме омагьоса макар и с малко екстри. Нещо малко ми се виждат тези километри, но това ще го позная като я видя...

 

Mitsubishi Galant 2000 GLS Kategorie: Limousine

 

 

 

EUR 7.985

 

Daten:

Gebrauchtfahrzeug, 45.800 km

100 kW (136 PS), Benzin, Automatik,

EZ: 11/97, HU: 11/06,

metallic, 4/5 Türen

 

Besonderheiten:

ABS, Zentralverriegelung, Tempomat, el. Wegfahrsperre, Schiebedach, Anhängerkupplung, el. Fensterheber , Garantie

 

И цвета съм го докарал същия даже :) :mitsu-smiley: :rulez: :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Труден въпрос :icon_dance:

Какъвто и Галант да избереш все са хубави.

Този на снимката е 2.0 четири цилиндров автоматик.

Като че ли май най-добре за теб и нуждите ти в момента е - V6 24V с ръчни скорости.

Имай в предвид, че шестака харчи около 2 литра в повече от бензиновия двигател.

В такъв случай четирицилиндровия мотор със 136 коня под капака би бил напълно достатъчен.

Правиш тест драйв и купуваш. Галанта е разкошна кола - отвсякъде. Няма друга такава като нея.

Добри коли има в DENZEL :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Труден въпрос :icon_dance:

Какъвто и Галант да избереш все са хубави.

Този на снимката е 2.0 четири цилиндров автоматик.

Като че ли май най-добре за теб и нуждите ти в момента е - V6 24V с ръчни скорости.

Имай в предвид, че шестака харчи около 2 литра в повече от бензиновия двигател.

В такъв случай четирицилиндровия мотор със 136 коня под капака би бил напълно достатъчен.

Правиш тест драйв и купуваш. Галанта е разкошна кола - отвсякъде. Няма друга такава като нея.

Добри коли има в DENZEL :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Благодаря за съвета! Наистина и аз мисля за тази комбинация. Ей сега даже гледам в DENZEL... Но няма нещо... :( Обзел ме е страх, че ако не купя Галанта час по скоро, ще ги изкупят и за мен няма да остане!

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря за съвета! Наистина и аз мисля за тази комбинация. Ей сега даже гледам в DENZEL... Но няма нещо... :( Обзел ме е страх, че ако не купя Галанта час по скоро, ще ги изкупят и за мен няма да остане!

:icon_thumbup:

 

:haha: някой май започва да се вманиачава... да видиш какво усеща бъдещия собственик на Галант..., но чакай, още нищо не си усетил... :icon_devil: сега започват безсънните нощи :noexpression: , посветени на една единствена мисъл... После колебанието предизвикано от възможността за избор и на края нетърпението да подкараш най-накрая истинския автомобил :first: !!! :icon_thumbup:

Който и от двата да вземеш ще си страшно доволен!!! :icon_rock:

Ако имаш възможност за тест и избор, направи го и тогава пазарувай! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:haha: някой май започва да се вманиачава... да видиш какво усеща бъдещия собственик на Галант..., но чакай, още нищо не си усетил... :icon_devil: сега започват безсънните нощи :noexpression: , посветени на една единствена мисъл... После колебанието предизвикано от възможността за избор и на края нетърпението да подкараш най-накрая истинския автомобил :first: !!! :icon_thumbup:

 

Вече даже се притеснявам какво ще правя като му навъртя да речем 500 000 - 1 000 000 км, тези вече не се произвеждат, а пак същия надали ще мога да си взема??? :mitsu-smiley: :D

 

Недейте, че накрая ще постъпя в заведение, от онези, сещате се :D Ще си гледам Галанта на картинка и ще викам "бууу, бууууууууу" :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Имам едно предложение за теб,и то е:

Иди в Копувам/Продавам-Доставка на автомобили-влез в щоурума и чукни този номер:4239974

Не се плаши че колата е 1999г,там излизат по-рано.

Сигурното е че няма да имаш всички тези претиснения които имаш за колата купена от европа.

Аз направих една бърза сметка,като сравнявам цената която си дал за 2.0 литровия двигател с цената на 2.4 от Япония.

 

Japan:Galant,1999,79 000km,2.4cc,24V,AT+semi automatik(тип троник),ТV+Navi,AAC(климатроник),AirBag,....Цена:12 256 лв.(цената е с доставка до Солун)

 

Germany:Gebrauchtfahrzeug, 45.800 km,100 kW (136 PS), Benzin, Automatik,EZ: 11/97, HU: 11/06,metallic, 4/5 Türen,ABS, Zentralverriegelung, Tempomat, el. Wegfahrsperre, Schiebedach, Anhängerkupplung, el. Fensterheber , Garantie...Цена:15 598 лв.(цената е предполагам цена в Германия)

 

Ето това дето ти предлагам:

 

 

Сега като по-прочетох малко за този дето си харесал,ми че то те не могат да се сравняват :icon_bye: :icon_dance: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Труден въпрос :icon_dance:

Какъвто и Галант да избереш все са хубави.

Този на снимката е 2.0 четири цилиндров автоматик.

Като че ли май най-добре за теб и нуждите ти в момента е - V6 24V с ръчни скорости.

Имай в предвид, че шестака харчи около 2 литра в повече от бензиновия двигател.

В такъв случай четирицилиндровия мотор със 136 коня под капака би бил напълно достатъчен.

Правиш тест драйв и купуваш. Галанта е разкошна кола - отвсякъде. Няма друга такава като нея.

Добри коли има в DENZEL :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

 

А как стои положението с 2.4 GDI мотора? Все пак е нова технология и не zнам дали е надежден...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Имам едно предложение за теб,и то е:

Иди в Копувам/Продавам-Доставка на автомобили-влез в щоурума и чукни този номер:4239974

 

 

 

Благодаря, на мен ми трябва с ляв волан и с короzионно покритие, да може да се регистрира в Австрия беz пренагаждане към други спецификации и плащане на мито... Не е лесна тя :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година пратих една MR-2 за един клиент от Виена,но не ми каза че е имал проблем :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година пратих една MR-2 за един клиент от Виена,но не ми каза че е имал проблем :(

 

 

Имам и малки резерви към екзотичните варианти, не ми се чака после с месеци за части... Може и да съм заблуден нещо... Искам хем Галант ама да е от тия дето са се продавали в магазините по ЕУ и са познати на майсторите... И да си го огледам на място, да видя сервизна книжка, да се обадя на дилъра и да питам кво е положението с въпросната кола, да се завра под него, да го помириша :D и чак тогава взимам кола 2нд хенд :D :rulez: :mitsu-smiley: Има си тръпка в това, все едно отивам на среща с мадама :D :mitsu-smiley: :icon_thumbup: А това което предлагаш е все едно да се оженя за няква без да съм я помирисал даже :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тази година двигателят GDI навършва 11 години от създаването си, като на модела Галант се качва за първи път в края на 1996 година. До ден днешен този двигател е перфектен. Говорено е много за малко по-скъпите му свещи като консуматив и задължително високото качество на горивото. В Австрия това не е проблем :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази година двигателят GDI навършва 11 години от създаването си, като на модела Галант се качва за първи път в края на 1996 година. До ден днешен този двигател е перфектен. Говорено е много за малко по-скъпите му свещи като консуматив и задължително високото качество на горивото. В Австрия това не е проблем :icon_bye:

 

 

Благодаря! Много трудно се хващат тия Галанти - все намирам хубави оферти, които изчезват за 2 дни. Един V6 черен спорт едишън, кожи, от 2002 на 30 000 км за 14 000 евро (в Австрия) го изтървах вчера докато се мотах. Сега намерих един Avance GDI на 20 000 км от 2004 в Германия и в понеделник сутринта се качвам на бързия влак :D :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Много трудно се хващат тия Галанти - все намирам хубави оферти, които изчезват за 2 дни. Един V6 черен спорт едишън, кожи, от 2002 на 30 000 км за 14 000 евро (в Австрия) го изтървах вчера докато се мотах. Сега намерих един Avance GDI на 20 000 км от 2004 в Германия и в понеделник сутринта се качвам на бързия влак :D :mitsu-smiley:

 

Ще черпя яко! Да ви се похваля - намерих Галант и даже му взех документите :)

24 000 км, 2002, 2.5 V6, спортен трим, черен, черни кожени седалки, преден спойлер като VR-4 с по две лампички на страна, джанти 17ки :)

 

Каран е само лятото и е седял в гараж зимата.

 

Дотолкова е нов, че дори изпускателните тръби са само хванали окис:) Моторът мирише на гумени уплътнения, всички метални части са с цвят на прясно кадмирано. 2 години гаранция на дилъра Denzel и оставаща 1 година от Митсубиши :) С две думи - имам си НОВ Галант ! :drinks: :mitsu-smiley:

 

 

За скромната сума 16000 евро, или колкото струва баничарка Рено Канго :)

 

В другиден отивам да си го прибера. Ще си взема одеяло, чай пижама и се пренасям да спя в него :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега...то сън не те хвана докато не го намери :icon_rock: :mitsu-smiley:

Благородно ти завиждам :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Браво колега, честито, направо ми спря дишането като си представих как този :plane: се движи грациозно по пътищата! Със здраве да си го караш :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимки!!! :photo:

Честито!!! Със здраве да си караш прекрасната кола и милиони безаварийни километри! :plane:

:drinks: :icon_thumbup: :first:

Идвай сега в БГ с него на срещата ни да черпиш! :drinks: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честито колега :drinks:

Пожелавам ти истинска наслада и хиляди безаварийни :mitsu-smiley: километри.

Изпрати снимки ако можеш :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито и от мен! Непременно да дойдеш на някоя среща за да се порадваме на този красавец! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито и от мен! Непременно да дойдеш на някоя среща за да се порадваме на този красавец! :mitsu-smiley:

 

 

Благодаря, благодаря на всички zа поzдравите :D От вчера не съм на себе си, zабравих дори да вечерям :D Като го видях щях да припадна, викам си, не може да е истина това, аz да имам такъв Галант, все пак съм простосмъртен човек :D Ще го снимам веднага като го прибера. Друго интересно е че според дилъра в Австрия имало само 30 внесени като тоzи и бил уникат :mitsu-smiley: Направо не съм сигурен дали не съм сънувал нещо, да не съм се объркал, но плика с документите (с логото на Митсубиши) е тук, така че вероятно няма грешка ... :D Имам даже подпис от преzидента на Митсубиши върху тях, пише Tokyo, Japan... Оооо небеса :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :drinks: , сега ще видиш какво е: винаги ще си намираш повод да го покараш "още малко", ще го спираш и ще му се любуваш от страни, ще забелязваш как хората се обръщат да го гледат и т.н.Този модел е абсолютна мания, а черния цвят му стои направо зловещо.Аз съм влюбен точно в този модел :icon_rock: .Пиши нещо повече за колата, колко к.с., как я чувстваш като ускоряваш и т.н. , дай снимки.Да не е нещо такова :D - не се и съмнявам.

Честито отново!!!

post-113-1139317885_thumb.jpg

post-113-1139317912_thumb.jpg

post-113-1139317937_thumb.jpg

post-113-1139317982_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧОВЕКО МИСЛЯ ЧЕ ТОВА Е ТВОЯТА КОЛА :icon_thumbup:

И АЗ ИМАХ СЪЩОТО МНЕНИЕ ЗА АВТОМАТИКА ПРЕДИ ДА ГО КУПА.ИЗКАМ ДА ЗНАЕШ ЧЕ ДА КАРАЩ ТАЗИ КОЛА АВТОMATIK Е РАКОШ

АЗ ГО КАРАМ В МОМЕНТА(2000 GLS AUTO,98) И СЪМ МНОГО ДОВОЛЕН.ВЗЕХ ГО НА 60 000 МИЛИ СЕГА Е НА 68 И НЯМАМ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ОСВЕН ЧЕ КАТО ГО ЖЗЕХ СЖИРЕШЕ РЕМАКА И ТРЯБВАШЕ ДА СЕ НАТЕГНЕ.

ГОРИ МИ НЯКАДЕ ОКОЛО 10-11 ИЗ ЛОНДОН

 

 

ИЗВИНЯВАИТЕ ЗА ГРЕШКИТЕ НО ТОВА ГО ПИ6А 30 МИН. :icon_censored:

:help: НЕМОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПИ6Е НА ЛАТИНЕЦА ?:help: :help:

post-452-1139597751_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...