Премини към съдържание

Случайна среща


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Утре, 14.11.2009г. в 19:00 се организира случайна среща в София. Мястото е някъде около Вардар и Стамболийски. Утре до преди обяд ще съобщим по-точни координати, защото има 2 варианта, но са близо заведенията. Всеки, който желае може да мине от там да се срещнем случайно и да пиеме по една лимонада. Ако някой не може да намери заведението да ми звънне: 0887 977 150 и 0898 612 921, Боян. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заведението се намира на гърба на бл 55, кв. Илинден

Ето линк:

 

http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=d67c4c1...5801d&tip=1

 

Завивате от Стамболийски по ул Тодораки Пешев, след това веднага вляво и ще видите отровно зелен трафопост. Те там. И ако дойдат 50 колеги (като гледам активността е малка и няма опасност) - да знаете, че кръчмето е малко и няма да ни събере. Задушевно, супер готини мезета, приготвени там (никакви полуфабрикати) и ни очакват.

 

Телефонът ми е 0888 538 449

 

Чакам ви

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех , тия случайни срещи са най-сладки . Как можахте да я спретнете точно днес , довечера ще празнувам РД на жената и ако не присъствам ще бъда линчуван .

Весело изкарване и да пуснете снимки .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех , тия случайни срещи са най-сладки . Как можахте да я спретнете точно днес , довечера ще празнувам РД на жената и ако не присъствам ще бъда линчуван .

Весело изкарване и да пуснете снимки .

Веско,доведи и жената бре...тъкмо ще почерпи. :P

 

Поздрави я от нас...Жива и здрава да е,както и цялото ти семейство! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да беее ... при мен пък балъзата празнува РД и мен ще ме бият ако не отида :icon_wwf: , а живея на 5 мин пеш от въпросното място :bang: Dany Shady, Stanimirko , Penchod ... това са хора, които живеят наблизо и явно още не са видели темата. Сръчкайте ги ;)

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли там къде да се спира??
:mitsu-smiley: Около всеки блок има достатъчно места. Не се притеснявайте.

Айде младежи и девойки, на това приятно време му трябва и едно приятно събиране на фенове. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То пък остава и с кола да дойда!
:mitsu-smiley: Точно така. И аз като тебе - жена ми ме отряза да дойде, преди 1 час ми откъртиха номера на колата и за мое щастие безалкохолния ден вече свърши :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятно изкарване и :drinks: , мене няма кой да ме пусне :) :icon_baby:
:mitsu-smiley: Абе днес малко сле 13:00 те бяха пуснали :icon_blush: . Много си съсредоточен, когато караш...не може да ме видиш като ти махнах. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...