Премини към съдържание

Откраднато Мицубиши


KiLLa_BeeS

Препоръчано мнение

Колеги снощи ми откраднаха колата. Направо съм болен! Митцубишито е Лансър `86 година Фиоре 2 мисля, че се води.

Откраднаха я в Стара Загора в самия център на града. Цвета е тъмно бордо, има изгнил десен праг точно под задната врата и предния десен калник е леко жулнат.Регистрацията е СТ 0072 АХ. Ако някой я види или има някаква информация ще съм му много благодарен!

Телефона ми е 0889 069 659 Недялко.

 

Лек и спорен ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че вече не налитат на стари коли, а само на нови, явно съм се заблуждавал.... Да им изсъхнат ръчичките дано...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , сигурен ли си ,че е открадната? Питам понеже в центъра на Стара Загора "паяците" вдигат редовно коли.

 

П.С. Дано да съм прав и да е по-малкото зло , ако не , пожелавам ти да се намери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще си свършат работа със нея,там каквато имат да вършат и после ще ти се обядят ,че е намерена изоставена някъде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пепел ти на езика!

Дано утре не четем, че някакви са обрали трезор с Митсубиши. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не е вдигната колата! 1-вото което направих е да се обадя в полицията да проверят дали не е вдигната от там ми отговориха,че не е! А относно трезора не ми се вярва, поради причината, че е открадната около 5-7 сутринта, и установих, че е открадната около 9:30, а щом дотогава не са направили нищо с нея значи или ще е за желязо в някой нелегален пукт или ще е за предвижване до някой от по близките градове и изоставяне на колата. Дано се намери,че ще превъртя направо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mного жалко колега за колата - дано да се намери. Къде точно в Стара Загора са я откраднали (и аз съм от Стара Загора) и никой ли не е видял нищо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пепел ти на езика!

Дано утре не четем, че някакви са обрали трезор с Митсубиши. :D

Такива коли се вземат само за това. Никой не би рискувал да открадне кола за скрап. Още повече, че муцито не е толкова ценно - и блока е чугунен, и Халумина е малко.... Я изкарат 200 лв, я не. Кой ще се занимава с това......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mного жалко колега за колата - дано да се намери. Къде точно в Стара Загора са я откраднали (и аз съм от Стара Загора) и никой ли не е видял нищо?

 

Точно между Гурко и Христо Ботев срещу Медецински център 1. Никой не е видял нищо и най-лошото е, че днес звънях в полицията от там казаха, че нямало напредък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно между Гурко и Христо Ботев срещу Медецински център 1. Никой не е видял нищо и най-лошото е, че днес звънях в полицията от там казаха, че нямало напредък.

 

Преди години, разбиха полото на брат ми (бях с него на дискотека). Откраднаха якетата от багажника, колоните и касетофона. Отидох в районното да се жалвам и като си тръгвах ги питах "Как ще разбера дали сте намерили нещо?!" (понеже никъде не ми искаха телефон), а дежурния ми отвърна "Ние като направим удара, ще кажат по радиото".... Направо ме застреля :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди години, разбиха полото на брат ми (бях с него на дискотека). Откраднаха якетата от багажника, колоните и касетофона. Отидох в районното да се жалвам и като си тръгвах ги питах "Как ще разбера дали сте намерили нещо?!" (понеже никъде не ми искаха телефон), а дежурния ми отвърна "Ние като направим удара, ще кажат по радиото".... Направо ме застреля :D

 

 

На мен ми записаха телефона, викат и нашия и него на разпит бил съм 2 часа вчера в районното... ама никав резултат! Ще видя какво ще направят....Ама нямам големи надежди за връщане на колата :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има кой да гледа за тия работи,сигурен съм,че на тия скапаняци дето са задигнали количката ще им се върне тъпкано.

Дано да ти я намерят невредима :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съмот Стара Загора ама живея в София. В моргите гледа ли ? Ричи и тн из района на Кольо Ганчев - ако не си гледал там може да е късно и да е расфасована досега - трябват им макс 2 дена :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ми се обадиха, че са открили колата :icon_dance: , но тъй като аз съм в Бургас чак утре ще мога да отида да я видя... Следователя който ми се обади каза, че колата е невредима, но не ми разясни подробности... Утре след като я видя и свърша работа ще ви пиша да кажа какво точно е станало.... :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Дано да не са вандалствали над нея... Дано да са били деца и да са искали да покарат само. Пиши като си я прибереш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да са били деца и да са искали да покарат само. Пиши като си я прибереш.

 

Ако това са "деца", то да им имам игрите, те са си потенциални крадци и нарушители на закона ... Колега хубаво е че колата се е намерила!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина колега - браво. Дано колата да я намериш така, както си я оставил преди да ти я откраднат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ми се обадиха, че са открили колата :icon_dance: , но тъй като аз съм в Бургас чак утре ще мога да отида да я видя... Следователя който ми се обади каза, че колата е невредима, но не ми разясни подробности... Утре след като я видя и свърша работа ще ви пиша да кажа какво точно е станало.... :icon_rock: :icon_rock:

 

По-радостна новина не съм чувал скоро,да си намериш откраднатата кола..........да го еВа(отец Нафарфорий)! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре отивам най-после да си взема :mitsu-smiley: ,защото са го намерили чак в Сливен, а днес бях на работа и неможах да отида :icon_crying: .

Следователя отново ме успокои, че по колата няма удари и тем подобни, но да се надяваме, че е така.... :icon_blush: ... Утре като я взема ще пиша подробностите...

 

 

 

 

Поздрави....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много ме зарадва като видях че е изникнала от някаде, отдавна не бях чувал някой да си я намери след като е открадната. Ще пия едно уиски за твое здраве тая вечер.

А тия дето ти я взеха " дано спечелят от лотарията, и всичките пари за свещи да ги дадът) (не за колата свещи ахаха) :)

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На някой просто му е трябвал превоз до Сливен. :)

 

Не колега,на тези разбоиници им е било интересно как върви живата история на :mitsu-smiley: .

Сигурен съм,че са си осъзнали грешката и са се разкаяли за извършеното светотатсво :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами така си е вуйчо - нашия модел Лансер е правен навремето да изкара 25+ години. Ти видял ли си 20 годишна кола да няма грам ръжда , моя специално няма , въпреки че 7ма година се кара в софийската луга (е тука си има и грижи - антикорозионен кит немски на Вюрт и тн) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...