Премини към съдържание

Смяна на талони и номера!


Препоръчано мнение

За колегите със стари талони и номера! Според мен, пак поредното изфорсиране на българския шофъор! :icon_box:

 

http://standartnews.com/archive/2006/01/06...rview/index.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тежко и горко на тези хора, които ще регистрират кола по това време ! Донякъде това ми се струва и поредното изтупване на пари от джоба на българина. От тези 800000 половината коли ще мината през КАТ. По 50 лева за талон и номер бързо ще се напълни някоя хазна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работата е, че е необходимо да имаш платен данък и гражданска отговорност, така че принципно не е лоша идеята :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Последните новини са че срока няма да бъде удължен и март остава като краина дата.Доводите са че не е чак толкова натоварено на пунктовете за смяна на регистрацията и че е възможно да се обслужат всички.

Явно за ръководството на КАТ един цял изгубен ден не значи нищо. Но тъй като и по-краткия срок съответно е и повече нарушители след изтичането му това за тях е и повече потенциални глоби или поводи за корупция, могат да бъдат извинени.

 

Другите новини са че глобата става от 100 до 200 лева, ако не предоставиш на служител на МВР без уважителна причина превозно или съобщително средство. :icon_doh:

 

 

Пишете ми глобата от сега господа- в Галанта освен мен, друг не се качва! :icon_confused: Ако са ви свършили импулсите ще дам да се обадите ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това се знаеше от 2 години, така че не може да се нарече изненада. Друг е въпросът, че за една от моите коли и аз, като един истински Българин го направих в последия момент :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегите със стари талони и номера! Според мен, пак поредното изфорсиране на българския шофъор! :icon_box:

 

http://standartnews.com/archive/2006/01/06...rview/index.htm

В линка, който си дал пише, че пререгистрацията е задължителна само за автомобилите, регострирани преди 1975 година. Не вярвам в този клуб да има притежатели на толкова стари коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принудителното сменяне на номерата е поредната простотия от страна на държавата - извиване на ръцете на гражданите. Няма никаква основателна причина да се сменят номерата, нито Европейския съюз го иска изрично, нито е толкова важно. В Германия и Англия все още по улиците се движат коли с номера от преди 20-30 години и нямат никакви проблеми. Смяната на номерата може спокойно да става само при необходимост да се излиза от страната или при покупка на нова кола. Това в момента е излишно издевателство, а какво ще стане ако ни приемат в ЕС и отново трябва да се сменят номерата, този път със звездички?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...