Премини към съдържание

Проблем Скорости.


Препоръчано мнение

Здравейте ! :)

 

Появи се проблем преди около месец ...

 

Колата пали, влизат скоростите, всичко както трябва. Обаче кат седи на място се чува едно "Хъркане" от скоростите (като от разбит лагер), кат се натисне съединителя и млъква ... Кат се пусне съединителя и пак почва да хърка .....

 

Мислехме че е лагер съединител, обаче комплекта е нов ! И все пак механика отвори и каза че съединителя е нов! Следователно проблема е от скоростите :(

 

Някакви идей какво може да е ? Дали направо да търсиме нови скорости или да рециклираме тези ? .... дали ще станат скорости от 4g63 ??...

 

Става дума за Eclipse 2g 420а.

 

Мерси предварително !

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали направо да търсиме нови скорости или да рециклираме тези ? ..
Смени си двата лагера на първичният вал ..

Няма смисъл да търсиш друга кутия заради такъв лек дефект.. Пък и не се знае в какво състояние ще е другата кутия...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да ми препоръчите някой който може да направи тази процедура, и евентуално къв Кеш излиза .... Каквото знам е отваряне затваряне скорости е към 400лв само труд .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да ми препоръчите някой който може да направи тази процедура,
А човекът от България ли трябва да е, или може и в чужбина ?... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Старата кутия се оказа сцепена :o, разбити лагери, зъбни колела и пищеше на умряло.С DJ'a решихме да търсиме друга. Намерих ск. кутия от "PT Cruiser 02 420a", DJ'a я монтира, и сега колата върви префектно .... даже ускорението е по добро заради по късите скорости ;)

 

Мерси още веднъж DJ Tymbi !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ги правите тези скорости направо не знам.Само на баща ми на спейстара два пъти синхронизатор прецаквам,но това е защото я мъча да върви колкото еклипса. :mitsu-smiley: :icon_blush: Иначе честито за новите!

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старата кутия се оказа сцепена :o, разбити лагери, зъбни колела и пищеше на умряло.С DJ'a решихме да търсиме друга. Намерих ск. кутия от "PT Cruiser 02 420a", DJ'a я монтира, и сега колата върви префектно .... даже ускорението е по добро заради по късите скорости ;)

 

Мерси още веднъж DJ Tymbi !!!

.............и скоростомера върви наравно с оборотомера :D :D Показа ли му на колегата как се вдига 200 км./ч. за 8 сек............... :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Ако бях влязъл на време бих ти казал какъв е проблема :))) Аз минах по твоя път...ама при мен се разби скоростната кутия на джипа ми...а и не бях в града....ето това беше веселба :) Почти 50 км с все по тракаща кутия..ама се прибрах....Оказа се разбит първичен вал и вторичния вал с всичките зъбни колеца по него за всичките скорости( други му казват кларинета заради сходството му с музикалния инструмент)

Радвам се че си отстранил проблема :) е сега не мъчи кутията...освен ако не е от любов към спорта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за 1Г Еклипс дали има вариант да се сложи кутия с по къси скорости ? Нека DJ-я или който знае да сподели ! Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за 1Г Еклипс дали има вариант да се сложи кутия с по къси скорости ? Нека DJ-я или който знае да сподели ! Поздрави :mitsu-smiley:

Има, става от Галант Е33А .............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О да .... Шашнах се като вдигнах 130 мили/ч по Симеоновско Шосе :-D .... и сега и да искам не мога да измеря разхода :P ..... което е добре от една страна :D

:rulez:

Редактирано от iNFECTED
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вдигнал си 210 по симеоновско??? Май не сте забили спиид сензора като хората :)

Айде бе..............я сега на чертата вие двамката и газ............... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Момчета , може ли някой да даде повече информация за този Галант Е33А ? DJ-я каза че от него стават скоростите за Еклипс та да се поинтересувам мисля , но нямам идея кой е този Галант и дали изобщо може да се намери кутия от него ? Ако някой има нещо впредвид да споделя !!! Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , може ли някой да даде повече информация за този Галант Е33А ? DJ-я каза че от него стават скоростите за Еклипс та да се поинтересувам мисля , но нямам идея кой е този Галант и дали изобщо може да се намери кутия от него ? Ако някой има нещо впредвид да споделя !!! Поздрави :mitsu-smiley:
Свържи се със Дани МГ, той има такава кутия със сигурност... :yes3:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи става въпрос за кутия от Галант Е33 ГТИ 4G63 мотора , нали колеги ?! Тя става на Еклипса и е с по къси предавки ?! Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи става въпрос за кутия от Галант Е33 ГТИ 4G63 мотора , нали колеги ?! Тя става на Еклипса и е с по къси предавки ?! Поздрави :mitsu-smiley:

Колега само да споделя,със по късите скорости винаги оборотите са по на високо и за сметка на това разходът ти ще е друг. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ако мисля за разхода ще си купя Саксо 1.5 дизел (примерно) !!! Аз искам колата да тръгне малко .... Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ако мисля за разхода ще си купя Саксо 1.5 дизел (примерно) !!! Аз искам колата да тръгне малко .... Поздрави :mitsu-smiley:

Не само разхода.При по високите обороти и двигатела се изнозва по бързо. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...