Премини към съдържание

Мицубиши- спейс стар 1.8 ГДИ- става ли


sumer

Препоръчано мнение

Пътувам по 150км всеки ден- извън градско

Предлагат ми 1.8 GDI- спейс стар

Моля за вашите мнения?

 

Не съм привърженик на нафтата

 

Благодаря Ви предварително!

 

пп Аз май вече припламнах по тия диаманти ,че незнам да ли няма плача после :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще товариш то тогава Спейс Стара е с приоритет. Моето предложение е по-добре си вземи лимузина-КАРИЗМА с 1.6 и 1.8 двигател , но не GDI, и с възможността за ГИ ще ти е супер тънко и по-конфортно. Предната ми кола беше КАРИЗМА с GDI двигател и бях супер доволен от към купе и двигател, но без възможността за ГИ. Сега се замислих, че няма КАРИЗМА комби. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма да го товаря, просто ще го ползвам и като семейна кола. В момента съм на Пежо с газ и наистина е тънко с обикновено АГУ, но не може да изпреварва и това е кофти.

Аз работя на 75 к от Варна.

Мислил съм за Газ но 3,5г. стига нека си порадвам малко душичката на бензинец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма разлика вървежа на бензин и газ. Явно си е от газовата, но препоръката ми е за КАРИЗМА. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто ме интересува как вози спейс стара- каруца или е поносимо или е супер, знам че е на основата на каризма. Да ли е удобен на дълг път, а за бензина за сега има кой да го плаща, няма да го плащам аз.

По принцип седана не ме устройва вече/аз си избирам типа кола според нуждата ми в момента/.

В момента имам нужда ван от типа спейс стар, пикасо, рено-сценик или алмера тино от изброените само диаманта и художника ми харесват, ама пикасото е много трошливо- поне такива неща пишат.

Човека който ще ми докара колата утре заминава за германия

 

и за това спешно исках мнения Благодаряти за мнението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...............Не съм привърженик на нафтата..............

 

Ами ако го вземеш този Спеис пробвай да го покараш на бензин.....да ти кажа чувства се разликата. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пътувам по 150км всеки ден- извън градско

Предлагат ми 1.8 GDI- спейс стар

Моля за вашите мнения?

 

Не съм привърженик на нафтата

 

Благодаря Ви предварително!

 

пп Аз май вече припламнах по тия диаманти ,че незнам да ли няма плача после :icon_rock:

Ако е идеален , ще ти харчи 6-7 л./100км. макс. но едва ли ще е така , тъй като GDI в Бг нов внос не съм виждал идеален.....................първо при Милен и тогава що годе горе долу ще е добре .............иначе тази кола трябва да има абсолютен ряз, добре да върви и малко да харчи.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 1,8 GDI Спейс стар вече година.

 

Моите наблюдения за разхода са следните:

 

Междуградски път равен, магистрала:

До 2500 оборота 90 - 95 км/час - 4.8 - 5 л/100км

До 3500 оборота 120 - 125 км/час - 5.8 - 6 л/100км

 

Градско:

Студен двигател на разтояние 2 - 3 км. - 8 - 8.5 л/100км

Топъл двигател 6 - 7 максимум л/100км

 

Предимно зареждам на лукойл, но последните 2 пъти на Ромпетролиум и мисля че горивото там е по добро

но ще покарам още заредя няколко пъти още за да се уверя напълно.

 

Возията е малко по-твърда от Сценика.

Устойчивостта в завоите е добра като се има предвид по-високия център на тежестта.

Цените на частите са по-високи от Сценика и Пикасото и се намират по-трудно но и издържат повече време.

 

Ако се намери читав Спейс Стар вярвам че ще останете много доволен от него.

Желая успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...