Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Чудо на чудесата...!


Препоръчано мнение

Въпроса в темата беше как един такъв двигател може да се осакати с газ........Някъде имаше ли думата нафта
То и думата бензин я нямаше в темата...А въпроса не беше как може да се осакати двигателя, а защо сте излъгали Любка, че не може да се сложи газ, на този мотор ...

Ама вие вместо да и отговорите, започнахте пак с прословутия разход на колегата Ивайло (който разход всички го знаем на изуст- неговата е специална поръчка, от тези дето вървят много, а не горят)

Та за това и аз постнах снимката, за да се види, че и най икономичните двигатели (ТДИ :P ) за да вървят много, искат и много гориво...

 

 

Тази нафтова снимка, много ясна бе.....

Да не би като си я щракнал, бубуто да е било на крик? :giggle:

Ако е на трупчета, мислиш ли че моментният разход ще е в края на скалата ?..Виж и средният - между двата уреда...

 

 

Маани бе 18/100 му стига :icon_angel:
Стига си му, и това си е рекорд...

На бензиновите коли, скалата е до 35/40 л. и при тази скорост, стрелката се мъчи да излезе извън скалата... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да върви и да не гори такова животно нема. И корсата на жената я избирах 1.4 СИ 86 к.с СПОРТ уж да върви и да не гори ама си удря 10-ка градско... но пък на магистрала 170 ги движи без проблем... истината е за да върви една кола колкото ти е кеф трябва нещо да я движи. А Л300 кат му врътна кранчето на газта повече от 6 л. не гори градско Газ, ама и повече от 60 не вдига. Обратното, кат го олабя на бензин рови асвалта, но скача на 14/100

Редактирано от SpeedFox
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя темата малко се разводни,но искам да споделя,че аз лично не съм много очарован от Аутлендура и от страшния МИВЕК.Предишната ми кола беше Аутбек 2,5 156к.с. 2000г и беше ,все още е в пъти по-добра и по мислена кола от аутлендъра.Жалко че катастрофирах с нея,но все още ми е на сърцето.

Имай напредвид че за Европа МИВЕЦ-ите са орязани доста, по света същия мотор е 195 коня............. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Темата наистина малко се поразводни, ама няма проблем де то това си е нормално. Само искам да добавя, че в случая става въпрос за джип Пинин, а не за каризма, не за галант, т.е. разхода при джипа си е бая отгоре! Ако каризмата както каза Милен извън градско понеже нямам аз наблюдения, но му вярвам прави 6,3 литра, то Пинина при извъндрадско на климатик прави 8,2 при средна скорост 120 км. Тъй че не е толкова малко имам предвид, а що се отнася до газ то е ясно, че след тези изчерпателни обяснение на колегата Милен човек трябва да е луд, за да си сложи газ, но БГ си е БГ. Аз имам и една тигра тъй че като се налага да се пътува много не е проблем и с нея може да пътувам, но джипко си е друга работа...!

Поздрави на всички и много се радвам, че подробно разчоплихме тази много важна тема, дори бих дала съвет на модераторите да я направят важна, но нека те сами да преценят. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...