Премини към съдържание

Членство в клуб Мицубиши


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги!От известно време чета всички теми в форума и съм много доволен ,че го има,понеже помага с много неща.

Въпросът ми е,какьв е реда за да станеш член на клуб Мицубиши за да можем да ползваме отстъпките?

За кои магазини важат те?Аз съм от Варна и бих се радвал ако можем да ползваме отстъпките!Благодаря ви предварително!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като за начало, може да дойдеш на някоя от сбирките да се запознаем ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи е трудна работа,дори да се преведат парите.Благодаря ви!
Не всичко е пари приятелю, не всичко е пари... :icon_n_whistling:

Има една такава песен, която е много вярна...

Тук работата не опира само до едни пари, а до отношения...

Послушай Емо, иди на някоя среща и си поговорете...Той ще ти разясни най точно, как стоят нещата с членството... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....Въпросът ми е,какьв е реда за да станеш член на клуб Мицубиши за да можем да ползваме отстъпките?

За кои магазини важат те?Аз съм от Варна и бих се радвал ако можем да ползваме отстъпките!Благодаря ви предварително!

Ако искаш да станеш член на клуба, само за да ползваш отстъпките - бъди сигурен, че няма да стане. :mad:

Идеята да си член на :mitsu-smiley:, е малко по-друга....

И ако не намериш сам отговор на въпроса - каква е тя, то е рано да се присъединиш към нас!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееех,какви хора има по този свят! За една отстъпка,която може да се наложи на 5 години веднъж и само заради това да искаш да си член.Но пък форума е чудесен и се радвам,че има много отзивчиви колеги.Дано скоро да имаме възможност да се съберем и да обменим мнения и съвети!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да станеш член на клуба, само за да ползваш отстъпките - бъди сигурен, че няма да стане. :mad:

Идеята да си член на :mitsu-smiley:, е малко по-друга....

И ако не намериш сам отговор на въпроса - каква е тя, то е рано да се присъединиш към нас!

Благодаря ти ,не сьм за 20%,не знаех че е за определени хора,сьжелявам,че попитах,но ако се видим някой ден на някоя сбирка ще се разберем.Ако чакам на тези 20%,да не си поддьржам колата ли?Благодаря ви че ми отговорихте изчерпателно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе пробвай със сбирките, пък ако ти харесаме - ще си готов да даваш 20% да си член :icon_angel:

Нищо лично, не се сърди! Нито си ги стискаме отстъпките, нито ги даваме ние, нито идват при нас.... Ние сме малко и сплотено семейство и наистина не става дума за пари....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей отказхте човека с ваште потайности , кажете в прав текст за какво става въпрос без да го обиждате така , все пак не го познавате за да му говорите така .

Тъкмо някой да литне и му режете крилата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не мисля така.... Ако човек иска да става член на БСП - познава поне лидера на партията, пък било то и по телевизора ;-)

Да не говорим, че трябва да познава поне председателя на кварталната партийна организация! Такъв е редът, май!

 

Иво, да те помоля да не говориш за крила, става ли? Точно ти недей, моля те. Мисля, че не сме го излъгали колегата по никакъв начин. Емо му го написа много точно - да се запознаят, да се видят на сбирка..... не мисля, че някой с нещо го е обидил.

 

И за да не бъда голословен - заради "крилати" колеги членството в клуба се позатегна, необходими са малко усилия от кандидат членовете. Не ги караме да трошат камъни с голи ръце, но е добре поне да ги познаваме. Пък после всичко си идва от самосебе си! Както е казал народът - като се искат - ще се вземат!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!От известно време чета всички теми в форума и съм много доволен ,че го има,понеже помага с много неща.

Въпросът ми е,какьв е реда за да станеш член на клуб Мицубиши за да можем да ползваме отстъпките?

За кои магазини важат те?Аз съм от Варна и бих се радвал ако можем да ползваме отстъпките!Благодаря ви предварително!

Ето целият пост на "пандо"!

Прочетете внимателно третото изречение - как да стана член, за да ползвам отстъпки.

А сега петото - ще съм щастлив, ако ползвам отстъпките.

Няма нито намек - фен съм на :mitsu-smiley: , харесва ми тази марка автомобил, искам да се запозная с вас, ще се чувствам горд да съм член на клуба и т.н.

И какво го посъветвах аз?

Да се замисли за идеята за създаването и съществуването на фен-клуб :mitsu-smiley: !!!

Е, като се вникне в тази идея - вратите са широко отворени за всеки.

Отстъпките идват после - като бонус.

Аз например, за две години, съм ползвал отстъпка веднъж - 22 лв за комплект иридиеви свещи.

А членството ми струва 40 лв годишно.

.......................

Та, не става въпрос за "рязане на крила", а за това, че всеки трябва да има вътрешна - а не комерсиална потребност да бъде член на клуба. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм член на клуб „Мицубиши”, досега никой не ми е попречил да създавам познанства и приятелства с членове на клуба и други съфорумци, да поддържам контакти с тях, да участвам в организираните от феновете мероприятия, както и да получавам безкористна помощ и да помагам, когато имам възможност, на колеги от форум „Мицубиши”. Освен отношенията на изключително приятелска основа, членовете на клуба май са свързани и от фенство към марката, което, трябва да си призная, при мен не е достатъчно голямо, и обединени около други неща, които не съм успял да разбера напълно. Във всеки случай един истински фен ще гледа на клубната си карта като украшение към портфейла си, а не като средство за отстъпки. Колкото до парите за членски внос е въпрос на доброволен избор дали да ги дадеш за членска карта, за някоя благотворителна кауза или да си купиш нови чистачки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм член на клуб „Мицубиши”, досега никой не ми е попречил да създавам познанства и приятелства с членове на клуба и други съфорумци, да поддържам контакти с тях, да участвам в организираните от феновете мероприятия, както и да получавам безкористна помощ и да помагам, когато имам възможност, на колеги от форум „Мицубиши”.............

Съвсем точно и на място казано! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...