Премини към съдържание

Space Star-ремъци и ролки


Препоръчано мнение

И ако на тях казваш квартални "майстори"

 

Ами ако всички живеехме в един квартал с mario64 или Milen_Z, щаха да са ни кварталните майстори. Нямах в предвид това , както нямам и нищо против тях. Имам в предвид въпросните, които имат някой голф 2-ка, жигула или калибра с тунинг пред гаража и се занимават по цял ден с разни подобни бъгни, без в повечето случаи да им е ясно какво точно правят и как да го направят. Наблюдавал съм им работата на подобни субекти в квартала и не бих си закарал колата при тях при каквито и да е обстоятелства. Не знам някакво недоразумение ли е станало или целенасочено се изопачават нещата.

 

@bokoto честито за успешно извършената операция, пожелавам ти още много безаварийни километри по "нашите прекрасни пътища"...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Зсравейте! Искам да питам за мнението ви за ремъци Gates и ролки INA?Намерих добри думи за тях,но стават ли за нашите :mitsu-smiley: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зсравейте! Искам да питам за мнението ви за ремъци Gates и ролки INA?Намерих добри думи за тях,но стават ли за нашите :mitsu-smiley: ?

Аз съм с такива, но едва от 10000 км. Засега всичко е наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Току що купих ремък,ролка,филтри и обявих фалит :icon_crying: От утре почвам да подменям-стискайте палци :mitsu-smiley:

(при орлетата и на 1,6 не удря клапани) :rolleyes:

Ще споделиш ли какво направи с подмяната и какви марки са и колко парички ти взеха за ремъка и ролката.

Аз също съм от опел на спейс стар :mitsu-smiley: но още от покупката фалирах и несъм сменил ролка и ремък. навъртях 11000 км но вече

сериозно се замислям за смяна на опела ми беше лесно но сега незнам мисля че пак ще се справя като гледам и сервизните инструкции

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли какво направи с подмяната и какви марки са и колко парички ти взеха за ремъка и ролката.

Аз също съм от опел на спейс стар :mitsu-smiley: но още от покупката фалирах и несъм сменил ролка и ремък. навъртях 11000 км но вече

сериозно се замислям за смяна на опела ми беше лесно но сега незнам мисля че пак ще се справя като гледам и сервизните инструкции

Здравей колега,за моето :mitsu-smiley: купих ремък CONTITECH, ролка TOYO,въздушен и горивен филтър за около 160лв.Ролката струва 60 лв.но със нея продават и планката на която се захваща.Тя също струва 60 лв.но според мен няма смисъл да се купува.А при самата смяна най-трудно ми беше да извадя кората,която е над ремъка. :icon_blush: .Щом имаш и сервизните инсрукции-давай смело-ще се справиш :icon_thumbup: Като махнеш ремъка виж водната помпа-може да се окаже ,че и тя е за смяна.Успех :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,за моето :mitsu-smiley: купих ремък CONTITECH, ролка TOYO,
Сериозно ли бре ? Къде я намери тази ролка Тойо ??? :lol: :lol: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли бре ? Къде я намери тази ролка Тойо ??? :lol: :lol: :lol:

Извинявам се за правописната грешка:icon_blush: Ролката е KOYO :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,за моето :mitsu-smiley: купих ремък CONTITECH, ролка TOYO,въздушен и горивен филтър за около 160лв.Ролката струва 60 лв.но със нея продават и планката на която се захваща.Тя също струва 60 лв.но според мен няма смисъл да се купува.А при самата смяна най-трудно ми беше да извадя кората,която е над ремъка. :icon_blush: .Щом имаш и сервизните инсрукции-давай смело-ще се справиш :icon_thumbup: Като махнеш ремъка виж водната помпа-може да се окаже ,че и тя е за смяна.Успех :mitsu-smiley:

благодаря ти за инфото, искам да те помоля и за кординати за магазина ако имаш такива. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти за инфото, искам да те помоля и за кординати за магазина ако имаш такива. :rolleyes:

Частите ги взех от "Петросян"2001 ООД-ул."Ген.Колев"58 (срещу ОКРБ)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Частите ги взех от "Петросян"2001 ООД-ул."Ген.Колев"58 (срещу ОКРБ)

благодаря ти но сега мисля друго дали частите са с гарантирано качество - произход, какво е твоето мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти но сега мисля друго дали частите са с гарантирано качество - произход, какво е твоето мнение

Незнам,ако намериш някъде гарантирано оригинални вземи от там,на мен тези ми ги препоръча едно аверче,което се занимава с ремонт,и пазарува от там.Каза ми че е доволен и аз му се доверих.Ако изкарам безаварийно до следващата смяна-значи са добри. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,ако намериш някъде гарантирано оригинални вземи от там,на мен тези ми ги препоръча едно аверче,което се занимава с ремонт,и пазарува от там.Каза ми че е доволен и аз му се доверих.Ако изкарам безаварийно до следващата смяна-значи са добри. :mitsu-smiley:

Благодаря ти информацията, мисля да поръчам от магазина от които си пазарил намерих телефона му сега остава да се обадя и да ми ги пратят по кориерска фирма, само незнам ако се получи някъде разминаване какво ще стане дали ще мога да ги върна и подменя но ще питам.

би ли ми дал малко инфо за двигателя ти за да ги сравним.

имаш едно ролка на ремъка, една зъбчатка или две на рарзпределителния вал. 1.3 16V

година може ли да дадеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти информацията, мисля да поръчам от магазина от които си пазарил намерих телефона му сега остава да се обадя и да ми ги пратят по кориерска фирма, само незнам ако се получи някъде разминаване какво ще стане дали ще мога да ги върна и подменя но ще питам.

би ли ми дал малко инфо за двигателя ти за да ги сравним.

имаш едно ролка на ремъка, една зъбчатка или две на рарзпределителния вал. 1.3 16V

година може ли да дадеш.

При моят мотор,който е 1.9DID-Рено,имам една ролка,водна помпа,колянов и разпределителен вал. :mitsu-smiley: годината е 2001.Успех със подмяната и дано да случиш на читава стока :icon_thumbup: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще ти ги пращат по куриер, може да си ги поръчаш и от другаде, разликата в цената на доставката ще е минимална. Също така доставка до офиса на куриера излиза значително по-евтино. Ролките Koyo сигурно лесно ще си намериш с ремъците трябва да е някаква по-известна марка и да пише къде са произведени. Най-добре намираш някой "майстор", той да ти ги намери и да си сложи главата в торбата като ти даде писмена гаранция.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...