Премини към съдържание

Мануал за Колт 6 (2005г)


Препоръчано мнение

Здравейте,

взех си колта, ама някъде са зачезнали книжките.... няма значение. Можете ли да ми посочите работещ линк с подробна документация за модела?

Признавам си ,че бях скептичен към трите цилиндъра, ама като я покарах ..... ДОВОЛЕН СЪМ.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

взех си колта, ама някъде са зачезнали книжките.... няма значение. Можете ли да ми посочите работещ линк с подробна документация за модела?

Признавам си ,че бях скептичен към трите цилиндъра, ама като я покарах ..... ДОВОЛЕН СЪМ.

Поздрави!

Колега честита придобивка ;) Радвам се, че нараства броя на собствениците на този модел, защото до момента сме доста малко :icon_blush: Да не говорим , че с този дизел съм само аз ...

По принцип имам книжката, но съм я затрил някъде и аз не мога да открия всичките подробности за настройките и възможностите на борд компютъра.

Ако е за нещо друго - уговорка за бира и всичко което знам го научаваш :icon_n_gathering:

 

П.П. За 5ти път редактирам поста си , но ... дай снимки на зверчето :)

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим , че с този дизел съм само аз ...

 

Колегата може да има предвид 1.1 бензин, като казва 3-те цилиндъра :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата може да има предвид 1.1 бензин, като казва 3-те цилиндъра :icon_dance:

 

Всъщност да :icon_blush: тъкмо се зарадвах ... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко с компютъра е ясно.... просто искам да имам някаква информация на .pdf

Имаше някакви руски сайтове, ама тогава карах Спейс Гиър...

Снимка - скоро, сега трябва да реша дали да правя еърбеците (двата са изгърмяли), та затова цената беше под пазарната. Иначе количката си е доста концептуална - идеалната градска кола.

А как би понесла ГИ?

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е решен въпроса с 3-те цилиндъра - имат ли ГИ за тях, нямат ли..... Иначе - как - добре.... Но трябва да питаш газаджиите....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фобоса казват, че монтират, ама на същата цена - 1120лв., като за истинска кола... :D

роско, гледам си със Спейс рънър...това ми беше първото :mitsu-smiley: , после Спейс Гиър, сега имаме Спейс Стар и Колт...

Поздрави!

Редактирано от Adri
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фобоса казват, че монтират, ама на същата цена - 1120лв., като за истинска кола... :D

роско, гледам си със Спейс рънър...това ми беше първото :mitsu-smiley: , после Спейс Гиър, сега имаме Спейс Стар и Колт...

Поздрави!

 

здравей имам го на английски и на турски понеже сам от тaм

*.pdf много е голам файла и за това трабва да ми дадеш мейл : моя е

ergunhatipoglu@fenerbahce.com.tr

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей имам го на английски и на турски понеже сам от тaм

*.pdf много е голам файла и за това трабва да ми дадеш мейл : моя е

ergunhatipoglu@fenerbahce.com.tr

 

Колега я го прати и на мен bate_emo@abv.bg, да го закачим във форума да го има :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега я го прати и на мен bate_emo@abv.bg, да го закачим във форума да го има :)

Ако всички заемащи управленски длъжности имаха твоя ентусиазъм , щяхме да сме ехеее ... ;)

Емо, за следващите избори се кандидатирай! ;)

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пратих мейл на Емил Димитров може и да е го взел ...

Но има и още по интересна програма която показва част по част kолт6 Tyk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пратих мейл на Емил Димитров може и да е го взел ...

Но има и още по интересна програма която показва част по част kолт6 Tyk

 

Този софтуер сигурно е писан от напушени индийци-ученици :icon_blush: Ужасен е просто. Нямам в предвид самите данни в ръководството, а "опаковката".

 

Качих тук уеб базирана част става горе-долу http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubish...3%20New%20Colt/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фобоса казват, че монтират, ама на същата цена - 1120лв., като за истинска кола... :D

роско, гледам си със Спейс рънър...това ми беше първото :mitsu-smiley: , после Спейс Гиър, сега имаме Спейс Стар и Колт...

Поздрави!

И аз искам Гиър, но съм много малък още :-)

Завидно :mitsu-smiley: гаражче, и аз все се каня да оборудвам жената с едно малко колтче, ми пусто все не стигат. И цените паднаха, и пак така!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Колега я го прати и на мен bate_emo@abv.bg, да го закачим във форума да го има :)

 

Бате Емо,гледам имаш ръководство за експлоатация на Colt VI в .pdf формат.Проблема е, че линка вече не работи или поне аз не мога да го отворя, въпреки, че редовно си свалям разни неща от 4storing.com :( Ако може - прати ми го на тоя мейл: mpx600@mail.bg. Предварително благодаря !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...