Премини към съдържание

Навигация


Препоръчано мнение

Здравейте.

Някой купил ли си е новата карта за навигацията на Lancer 08 ( с покритие на България ) да сподели мнение как е и има ли начин да се намери пиратско копие или някакъв по-евтин вариант от 550 лв. Няма такива изедници като БС . Като си купувах колата, казаха, че като дойде картата ще е free . Реално купуваш екстра, но не можеш да я ползваш т.е. не е екстра :) :icon_box: Само това заслужават в БС.

Редактирано от valboss
Текстови и синтактични грешки.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В раздела "PAJERO / OUTLANDER / L200 / L300" го имаше обсъждано на дълго и широко. Помня че много се дърпаха и искаха пари за ъпдейта. Покритието беше 17%, за тези пари. Сега може да има по-нова карта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
... някакъв по-евтин вариант от 550 лв. Няма такива изедници като БС . Като си купувах колата, казаха, че като дойде картата ще е free . Реално купуваш екстра, но не можеш да я ползваш т.е. не е екстра :) :icon_box: Само това заслужават в БС.
Защо ли картинката ми е позната ... една приятелка се оплака от подобно нещо, че си купили колата, доплатили от порядъка на 4 бона за екстрата, и не могат да си я ползват, защото вносителите си питат да не казвам какво, че ще ме цензурират.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!

 

Когато си капарирах Лансера през април 2008г. ми казаха,че до края на годината ще ми инсталират карта ,след което ще получавам постоянен безплатен ъпдейт.Това го казаха пред свидетел.С това наклониха моя избор в посока на Лансер Инстайл.В закона за защита на потребителите е казано,че нямат право да ми казват нещо ,с което ще повлияят на моя избор ,ако това нещо го няма.В случая съм заблуден.Когато отидох за инсталация на карта ми поискаха 1000лв.Аз съм купил кола за 47 хил. лв. без оскъпяването и съм я купил с фарове ,които трябва да работят ,клаксон ,който трябва да свири,система за навигация ,която трябва да има карта и да мога да се движа с нея.Е ,да но фаровете ми светят ,клаксона свири,а навигацията не работи-имам си само едно скъпо радио с ДВД.Пуснал съм жалба в Комисия за защита на потребителите.Жалбата е със становище да ми се постави безплатно картата и да се ъпдейтва след това.От БС отказаха да я изпълнят,след като ме и разкараха до Пловдив казаха..."Имаме армия от адвокати,нищо няма да постигнете...."Ако някои друг иска да се присъедини към жалбата да заповяда.Факт е ,че на всички са ни го обещали ,а в последствие не го изпълневат и ни лъжат.До 2 дена ще пусна и нова жалба за друга нетредност ,която установих при покупката и ,за която е казано със закон ,че не трябва да е така.Ще пиша допълнително.

Редактирано от jolly_roger
по молба на автора.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!

 

Когато си капарирах Лансера през април 2009г. ми казаха,че до края на годината ще ми инсталират карта ,след което ще получавам постоянен безплатен ъпдейт.Това го казаха пред свидетел.С това наклониха моя избор в посока на Лансер Инстайл.В закона за защита на потребителите е казано,че нямат право да ми казвате нещо ,с което ще повлияят на моя избор ,ако това нещо го няма.В случая съм заблуден.Когато отидох за инсталация на карта ми поискаха 1000лв.Аз съм купил кола за 47 хил. лв. без оскъпяването и съм я купил с фарове ,които трябва да работят ,клаксон ,който трябва да свири,система за навигация ,която трябва да има карта и да мога да се движа с нея.Е ,да но фаровете ми светят ,клаксона свири,а навигацията не работи-имам си само едно скъпо радио с ДВД.Пуснал съм жалба в Комисия за защита на потребителите.Жалбата е със становище да ми се постави безплатно картата и да се ъпдейтва след това.От БС отказаха да я изпълнят,след като ме и разкараха до Пловдив казаха..."Имаме армия от адвокати,нищо няма да постигнете...."Ако някои друг иска да се присъедини към жалбата да заповяда.Факт е ,че на всички са ни го обещали ,а в последствие не го изпълневат и ни лъжат.До 2 дена ще пусна и нова жалба за друга нетредност ,която установих при покупката и ,за която е казано със закон ,че не трябва да е така.Ще пиша допълнително.

Това само казаха ли ви го, или го има черно на бяло........?

Редактирано от jolly_roger
корекция на предишното мнение.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това само казаха ли ви го, или го има черно на бяло........?

КЗП издадоха становище да се постави картата и да подпишм споразумение за безплатното ъпдейтване .БС днес отказхаха.

Редактирано от Simoneze
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вижте това дано съм полезен :

http://www.mitsubishi-motors.com/download/...wn_mmcs_01.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вижте това дано съм полезен :

http://www.mitsubishi-motors.com/download/...wn_mmcs_01.html

 

Някой пробвал ли я да я слага-да не скапе нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли я да я слага-да не скапе нещо?

 

То това не е навигацията, ами CDDB софтуера.

Четох из англоговорящите форуми, че за ъпдейт на картите и трябва да си плащат на мицубиши или на представителя им там. Така че, не само тук искат пари от БС за ъпдейт, а и в другите страни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
То това не е навигацията, ами CDDB софтуера.

Четох из англоговорящите форуми, че за ъпдейт на картите и трябва да си плащат на мицубиши или на представителя им там. Така че, не само тук искат пари от БС за ъпдейт, а и в другите страни.

Значи не мога да разбера защо трябва да си плащам за нещо ,което ми стои в колата и за което съм дал една камара пари.Платил съм и за отопляеми седалки и те си топлят ,а не е само да го има ама да не са свързани.БС заплашиха с адвокати и ,че няма да ми инсталират картата.И това пред свидетели.Всичко това съм го свел до КЗП ,които също имат адвокати и ,които са издали становище да ми се постави картата.Казвам го тук ,защото не ми харесват коментари от рода на пловдивските БС "...дай ще ти сложим картата ,но по изключение ще направим компромис, а ти не раздухвай нещата ,че и други ще искат."И след като аз казах ,че въпроса е не само в 17% ,а в това ,за което съм платил при покупката 100% карта ,те отказаха.Е ок,знайте ,че всички са ни набутали,едни от страст друго от глупост да им купим боклука.Да си бях купил Си кросер поне картата и ъпдейта е безплатен,след като им се снасяш като тарамбуха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече писах по въпроса, че преди поръчката на автомобила умишлено слязах на по-ниско ниво, защото не ми се даваха още няколко хиляди лева за нещо, което мога да имам за няколко стотин. Още тогава си казваха какво има като карти в навигацията. Дори и сега нямам навигация, поради простата причина, че познавам България доста добре. Все пак карам почти 30 години по пътищата на родината и няма място където да не съм бил, а като остарея и почна да забравям ще си избера най-добрия GPS на пазара и пак няма да е толкова скъпо.

За мен това е като да си купиш Ферари и да ти искат пари за да можеш да ползваш 5-та или 6-та предавка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...