Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги! За този сервиз четох из други форуми много добри отзиви, но все пак да попитам и в нашия си форум - имате ли впечатления?

Също така предлагат ГИ BARDOLINI с 2 години гаранция за 1000 лв. Системата е италианска с български софтуер, като ми каззаха, че софтуера се изнася за италия и бил доста търсен.

 

Ако някой има впечатления нека да сподели. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! За този сервиз четох из други форуми много добри отзиви, но все пак да попитам и в нашия си форум - имате ли впечатления?

Също така предлагат ГИ BARDOLINI с 2 години гаранция за 1000 лв. Системата е италианска с български софтуер, като ми каззаха, че софтуера се изнася за италия и бил доста търсен.

 

Ако някой има впечатления нека да сподели. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

цък

Ако си от София или около - няма да сбъркаш....

Свържи се с Teodor_Aynadzhiev . Колегата се занимава точно с това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с такава газова... Кар Газ се води... използват се части от Бардолини, но компютъра е български... вече 2-ри месец я карам на газ и нямам проблеми... разхода ми от 8/100 бензин стана 9.5/100 газ, с пуснат климатик и малкооо понатежал крак на газта :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Тези дни се рових из интернет и прочетох много противоречиви мнения за bardolini, има хора, които са доволни има други, които въобще не са доволни. Та ще видим,...... двоумя се още.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, ти трябва да минеш някой път ако имаш време да ти сменим изпарителя с по-мощен, че май не ти вървеше добре във високите обороти :)

Иначе бардолинито е читаво, има много софтуерни опции за разлика от другите алтернативи в същия ценови клас.

Фобосите също работят добре и такова сме монтирали, софтуера за настройка е също доста добър, хардуерната част е същата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица монтирах Fobus, и съм много доволен от сервиза и обслужването. Като си отворих капака на двигателя не се виждаше и следа от газов инжекцион. Всички кабели, маркучета, датчитци и т.н. бяха прилежно прибрани и хванати със св. опашки. След монтажа се качваш в колата с техник и един лап-топ вързан за компа на газовата и правиш тест драйв, който на момента ти настройва колата както пожелаеш. Дават 2год. гаранция или 100 000 км. Незнам за качеството на инжекциона (всички компоненти са Италянски) времето ще покаже, но като обслужване и състояние на колата в момента съм много доволен. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, какво ще препоръчате за моята колица, Outlander, двигателят е 2.0, 136 коня. Искам да си сложа ГИ, че показанията на бордовия за разхода в града никак не ми се нравят... :icon_crying:

Някой с Outlander на газ за отзиви?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, какво ще препоръчате за моята колица, Outlander, двигателят е 2.0, 136 коня. Искам да си сложа ГИ, че показанията на бордовия за разхода в града никак не ми се нравят... :icon_crying:

Някой с Outlander на газ за отзиви?

 

Няма проблем да се постави ГИ ....

Няма да си първия ,нито последния

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...