Премини към съдържание

Ремонт на подкалник


Препоръчано мнение

Колеги имам следния проблем. Преден десен подкалник ми е скъсан на едно място поради факта че ухото на бронята където се държи подкалника е скъсано и явно се е търкал в гумата и гумата го е изяла.

Въпроса ми е знаете ли къде в София мога да намеря работилница за пластмасови заварки ?

Досега карах на парче гума прихванато със свински опашки ама и то е паднало.

Нов подкалник не е оферта при цена 170 лева в Ратола и при положение че няма как да се закачи качествено при скъсано ухо на бронята.

Естетиката не е от значение но ме е страх да не хвръкне камъче и да спука казанчето за чистачките което е открито и тн ..

 

Мерси предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами търси на обявите купува/продава, обърни се към Данчо. Той ще ти даде много добра цена сигурен съм. Между другото и на мен подкалника ми е скъсан точно на същото място и се е поотъркал в гумата, ама се държи де поприбрах го някак си. Просто се е откъснало парче пластмаса барабар с болта и си седи хванто за калника, а подкалника се държи на останалите болтове, които не са малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами търси на обявите купува/продава, обърни се към Данчо. Той ще ти даде много добра цена сигурен съм.

Илиане, не заблуждавай колегата, че съм голям харабия. Подкалника няма да го дам за по-малко от 15 лв. и то при положение, че колегата лично си го демонтира. Знаеш, че аз осигурявам единствено бира, гедоре, кръстата отверка и канал. Като шлосер хич ме няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е Данчо, не го заблуждавам, но в сравнение с 175 лв. си е наистина добра цена, а като и бирата е е от теб то за тия 15 лв. къде отива?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Илиане, не заблуждавай колегата, че съм голям харабия. Подкалника няма да го дам за по-малко от 15 лв. и то при положение, че колегата лично си го демонтира. Знаеш, че аз осигурявам единствено бира, гедоре, кръстата отверка и канал. Като шлосер хич ме няма.
Че той ако си го сваля 5-6 часа, само от бирата ще си минус 10 лв.... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета 15 кинта е екстра като цена, ако се намери и някой да го монтира срещу заплащане разбира се ще е супер,

аз от такъв хардуер не разбирам :)

Бирата е от мен и е бонус :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета 15 кинта е екстра като цена, ако се намери и някой да го монтира срещу заплащане разбира се ще е супер,

аз от такъв хардуер не разбирам :)

Бирата е от мен и е бонус :)

Все си мисля, че ако при демонтирането на подкалника запомня къде са били бюделите и болтовете за закрепването му към калника и шасите, ще се справя и сам. Ако наистина се окажа толкова нескопосан да не мога да демонтирам и монтирам една нищо и никаква пластмаса, при положение, че имам и мостра на разположение (другата ми Каризма), наблизо има проверен от мен майстор. Ако имаш интерес към предложението ми, предлагам да продължим уговорките с лични съобщения. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета с колегата Dancho се разбрахме остава обаче отворен въпроса подкалника на Carisma преди и след facelift еднакъв ли е и ако не е дали ще стане ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще е еднакъв, но трябва да се провери. Копчетата / дюбелите се вадят с отвертка - развиват се ако могат, ако не могат се надигат нагоре и се вади средната част с керпиден (или нещо такова). Няма нищо сложно. За скъсаното може да се направи някаква планчица, да се захване или да се залепи по някакъв начин - най-добре при майстор на брони.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Miroslav каза че са различни подкалниците.

Някъде където правят ремонт на брони или пластмасови заварки в София различно от тези при хотел Хемус (тези отказаха да се занимават с мен) някой може ли да ми каже :) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някъде където правят ремонт на брони или пластмасови заварки в София различно от тези при хотел Хемус (тези отказаха да се занимават с мен) някой може ли да ми каже :) ?

 

Сервиз за автоброни има в района на Сточна гара - от кръговото на Сточна гара в посока бившия Хладилен завод. Малко преди да се излезе на трамвайните линии, вдясно. Има табела. Тел. 0888 506 356.

Преди 2 дни ми лепиха спукана кора (резултат от помощта на доброжелателни приятели). Имаше скъсано ухо, липсващо парче и пукнатина около 10 см. Всичко това за 15 лв и според мене добре направено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...