Премини към съдържание

Въпрос за ГИ на 2.5 мотора


Препоръчано мнение

Колеги здравейте, имам питане относно газов инжекцион за 2.5 мотора. Каква газова и кой сервиз да ползвам? Споделете впечатленията си от вашите газови инжекциони! Поздрави!

П.П. Тук във Видин няма никакъв сервиз и монтаж освен на Ланди, но газаджията освен че товари, не знае и къде се намира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение каква марка е. Важно е да е италианска или ако имаш по-големи възможности сложи холандска. Много е важно и кой ще ти я монтира. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е възможно да споделите впечатления от сервиз, който сте посещавали, без значение къде е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е възможно да споделите впечатления от сервиз, който сте посещавали, без значение къде е!

Отиваш при Иво Ленков, тел. му е 0888 450 501, той има фирма за монтаж, ремонт и търговия на всякакви АГУ-та, в момента има даже и италиански газов инжекцион LPI ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гледам че си от Видин. Отиди в Монтана, там слагат PowerJet мисля че беше, аз съм с такава и съм доволен. Вече 1 година съм с нея! :mitsu-smiley: Цената е 1300 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гледам че си от Видин. Отиди в Монтана, там слагат PowerJet мисля че беше, аз съм с такава и съм доволен. Вече 1 година съм с нея! :mitsu-smiley: Цената е 1300 лева.

Дай някакъв телефон за връзка със сервиза в Монтана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакъв телефон за връзка със сервиза в Монтана.

 

Тел.0889/515788, имена не помня. Имат доста работа ще трябва уговорка, успех :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте, имам питане относно газов инжекцион за 2.5 мотора. Каква газова и кой сервиз да ползвам? Споделете впечатленията си от вашите газови инжекциони! Поздрави!

П.П. Тук във Видин няма никакъв сервиз и монтаж освен на Ланди, но газаджията освен че товари, не знае и къде се намира.

Колега, аз съм с полска Zenit AG, по лиценз е на OMV Холандия. Ползвам я вече 25 000 км и не съм имал никакви дефекти. Струваше ми 1600 лв с бутилка на мястото на резервната гума. Момчетата в сервиза ми разправяха, че е по-добра от БРЦ, а аз си мислех че се шегуват. Като я сравнявам с българските сбирщайни на моите приятели, направо е три класи отгоре :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тел.0889/515788, имена не помня. Имат доста работа ще трябва уговорка, успех :icon_bye:

Мерси колега :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в Плевен да ти сложат в техния им сервиз ГИ - ФОБОС и си свиркаш. Аз съм си доволен.Също така и в София имат сервиз, а може да посетиш и DJ-я за някоя профилактика. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята уредба я слагах тук в София, при Армянов (има му координатите някъде из форума) преди около година. Италианска е - Ловато и съм много доволен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм с полска Zenit AG, по лиценз е на OMV Холандия. Ползвам я вече 25 000 км и не съм имал никакви дефекти. Струваше ми 1600 лв с бутилка на мястото на резервната гума. Момчетата в сервиза ми разправяха, че е по-добра от БРЦ, а аз си мислех че се шегуват. Като я сравнявам с българските сбирщайни на моите приятели, направо е три класи отгоре :icon_thumbup:

Нищо си им няма на българските! 65к и направих на моята и не съм я пипал! Много са си хубави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слагай ФОБОС и не се замисляй! Вече година и половина съм с нея и никакви ядове - возия перфектна!

Перфектно обслужване и отношение на колегите в сервизите в Плевен (където ми я монтираха) и в София (където ми направиха задължителния годишен технически преглед и други глезотии).

 

Ето ти тема за размисъл: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...32&hl=FOBOS

 

А тук има снимки на самата уредба: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=68336

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте, имам питане относно газов инжекцион за 2.5 мотора. Каква газова и кой сервиз да ползвам? Споделете впечатленията си от вашите газови инжекциони! Поздрави!

П.П. Тук във Видин няма никакъв сервиз и монтаж освен на Ланди, но газаджията освен че товари, не знае и къде се намира.

 

Свържи се с Teodor_Aynadzhiev . Колегата се занимава точно с това.

Много отзивчив... а и е влюбен в Mitsubishi :mitsu-smiley: (всичко се изпипва до последното шлаухче).

Доста Галанти са минали през тях...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • преди 1 месец ...
Във Видин има дистрибутор на Инжекцион ЕООД. Системата Фаворит: Injection Ltd

Освен този дистрибутор във Видин има и дистрибутор на LANDIRENZO http://www.landi-bg.com/distributori.php?id=19

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...