Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Airbag


mladen

Препоръчано мнение

Колеги моля за помощ . Без причина индикатора на таблото за AIRBAG- SRS свети непрекъснато . Каква може да е причината за това .Предварително благодаря за помощта. :help: :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да свети поради 100 неща......Една диагностика ще внесе голяма яснота по проблема.....Лампата свети дори и да е махнат компютъра :icon_dance: Но никога не свети без причина както си написал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да свети поради 100 неща......Една диагностика ще внесе голяма яснота по проблема.....Лампата свети дори и да е махнат компютъра :icon_dance: Но никога не свети без причина както си написал.

 

 

Благодаря за отговора. Ако мога да помоля за още един съвет. Къде в София мога да направя диагностика? :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На предишната ми кола този проблем се появяваше в следствие на зацапани клеми под седалката които свързваха датчика със системата за въздушните възглавници. Провери за това преди да даваш пари за диагностика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Ако мога да помоля за още един съвет. Къде в София мога да направя диагностика? :icon_clap:

 

Ул. Плана планина май беше 21, (ще се ориентираш по многото :mitsu-smiley: ) търсиш Пламен - DJ Tymbi е ника му във форума

 

Най-добре е да му пишеш едно лично съобщение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ул. Плана планина май беше 21, (ще се ориентираш по многото :mitsu-smiley: ) търсиш Пламен - DJ Tymbi е ника му във форума

 

Най-добре е да му пишеш едно лично съобщение.

 

 

Благодаря колега. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги, някои знае ли дали в.вазглавници тръабва да се проверяват периодично?

 

Да. При мен е заложена проверка с тестер на Мицубиши на всеки 10 години.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се прави отделен преглед на цялата SRS система, на 3 или 5 години мисля, в България не е задължително. Имам стикерче от 2007-ма...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10г е срока на годност на пиропатроните.......т.е. това са елементите които гарантират сработване и ефективност на системата......И на моита кола има лепенка за срока....И как ще ги проверят на тестер, ще ги пробват дали ще сработят ли??? Малиии...

Няма такъв филм....Които иска след изтичане на срока, системата му да е годна......трябва да смени всички възглавници . Това не подлежи на никаква проверка, не си давайте парите за глупости. Не че ако стане нещо няма да сработи.......Може и да сработи, но просто след 10-тата година никои не гарантира, че ще сработи нормално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питам защото на шофьорската врата имам стикер 10.2009. Къде е сервиза на Мицубиши във Варна.

Магистралата за Девня,преди летището.'Балкан Стар'

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...