Премини към съдържание

Ниво на оборудване на Lancer


Infinity

Препоръчано мнение

Здравейте, някой да знае дали човек може да си вземе Лансер с ниво на оборудване INVITE и да добави в последствие предните и страничните спойлери, плюс фаровете за мъгла от ниво оборудване INTENSE? От Балкан стар предлагат ли това? Също така колко може да струват тези опции?

Благодаря на всички които отговорят :)

 

Между другото сега забелязах че са добавили в ценовата листа графата "Металик" +648 лв... всичките цветове които предлагат не са ли металик? Общо взето готино го измислят ми се струва.. те всички останали гледат да смъкнат цените, за да реализират продажби, а Балкан стар гледат да муфтят от всякъде където могат. :icon_hmm: Честно казано, ако така продължат и за напред ще откажат доста бъдещи купувачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за мотора 1.8..

 

34 990 лв. за Лансер 1.8 INVITE 5 врати на 38 650 лв. същия само, че ниво INTENSE. Това с ДДСто.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за мотора 1.8..

 

34 990 лв. за Лансер 1.8 INVITE 5 врати на 38 650 лв. същия само, че ниво INTENSE. Това с ДДСто.

Едно момче в Бургас го е направило тоя номер, сложил е освен спойлерите и фаровете и парктроник. Няма проблем да добавяш тунинг когато си поискаш , даже може да добавиш и навигация, само че идва скъпичко .

Ако те интересуват цени, ще ти ги проверя .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно момче в Бургас го е направило тоя номер, сложил е освен спойлерите и фаровете и парктроник. Няма проблем да добавяш тунинг когато си поискаш , даже може да добавиш и навигация, само че идва скъпичко .

Ако те интересуват цени, ще ти ги проверя .

Колега ,дай цените на праговете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, просто намери още 3 хилки и си вземи интенз нивото, защото тия неща след това ако ги правиш ще те натоварят с около 2 хил лева. Да не говорим, че при интенза взимаш 18ки и други неща.

Аз сега съжалявам, та затова ти го препоръчвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, просто намери още 3 хилки и си вземи интенз нивото, защото тия неща след това ако ги правиш ще те натоварят с около 2 хил лева. Да не говорим, че при интенза взимаш 18ки и други неща.

Аз сега съжалявам, та затова ти го препоръчвам.

 

И аз това имах предвид ;)

Само че не знам дали праговете ги има в следващото ниво, като стандартно, спойлера го няма.

Но в интерес на истината тези неща могат да се намерят в ebay на значително по-ниски цени :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз това имах предвид ;)

Само че не знам дали преговете ги има в следващото ниво, като стандартно, спойлера го няма.

Но в интерес на истината тези неща могат да се намерят в ebay на значително по ниски цени :)

 

И прагове има. Тия в ebay не са от най-добрите, както всички можем да се досетим. Горното ниво си заслужава доста според мен, получаваш и още неща освен прагове и джанти...Но всеки си преценява за себе си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе то получаваш доста неща, верно в горното ниво, но честно казано за какво ми е да се пускат чистачките и фаровете автоматик?! Още повече че в някои хора сами си преценяват по-добре дали да ги пускат или не. Особено пък фаровете.. какво става като се зацапа датчика или там каквото е? А за джантите дето са 18 ми то много хубавото понякога не е на хубаво. Вярно отварят колаат, ама пък има и много минуси- нисък борд на гумата, от това следва още по твърдо возене, опасност от чупене на джантата в дупките по пътищата, с пъти са по скъпи гумите от нормалните 16-ки. Единствения голям плюс който поне за мен си заслужава най-много е музикалната уредба в INTENSE ама чак пък толкова та да трябна да дам още 3 хилки отгоре само за да получа и суббуфер и дискчейнджър.

 

То парктроника не се ли предлага и в INVITE ? Нещо много не са много не ги виждам тея неща в листата им ... :icon_hmm:

 

И да мене ме интересуват какви неща могат да се добавят към INVITE така че той да се доближи до INTENSE- това са праговете и предния спойлер под престилката, фаровете за мъгла, ако има там и други работи които липсват от INTENSE също е хубаво да се споменат, защото например парктроника е полезна джаджа например която поне според мене ще върши повече работа глезотията да ми се палят сами фаровете когато системата си реши например :) Това е просто ме интересуват тези малки неща които би трябвало да ги предлагат от Балканстар, както тези неща ги има в другите доставчици- говоря допълнителното оборудване.

 

Иначе ако те наистина ми поскат 2 бона само за фаровете и тея пластмаси е верно супер смешно и само ще ме накарат да се усмихна и да си излезна или другия вариянт да се замисля за другото ниво което явно им е целта.

 

Честно казано намерих отговори на повечето въпроси в брошурата им която изтеглих от сайта им в PDF формат. И парктроника не се предлага в INVITE и все повече ме карат да се насочя към INTENSE въпреки че има неща които не ми трябват от това ниво на оборудване . Все пак ме интересуват цени на отделните глезотийки ако някой е запознат да сподели колко струват с инсталацията в Балканстар. Това от Ебей не ме интересува- все пак отпада гаранцията при вякакви доработки. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе то получаваш доста неща, верно в горното ниво, но честно казано за какво ми е да се пускат чистачките и фаровете автоматик?! Още повече че в някои хора сами си преценяват по-добре дали да ги пускат или не. Особено пък фаровете.. какво става като се зацапа датчика или там каквото е? А за джантите дето са 18 ми то много хубавото понякога не е на хубаво. Вярно отварят колаат, ама пък има и много минуси- нисък борд на гумата, от това следва още по твърдо возене, опасност от чупене на джантата в дупките по пътищата, с пъти са по скъпи гумите от нормалните 16-ки. Единствения голям плюс който поне за мен си заслужава най-много е музикалната уредба в INTENSE ама чак пък толкова та да трябна да дам още 3 хилки отгоре само за да получа и суббуфер и дискчейнджър.

 

То парктроника не се ли предлага и в INVITE ? Нещо много не са много не ги виждам тея неща в листата им ... :icon_hmm:

 

И да мене ме интересуват какви неща могат да се добавят към INVITE така че той да се доближи до INTENSE- това са праговете и предния спойлер под престилката, фаровете за мъгла, ако има там и други работи които липсват от INTENSE също е хубаво да се споменат, защото например парктроника е полезна джаджа например която поне според мене ще върши повече работа глезотията да ми се палят сами фаровете когато системата си реши например :) Това е просто ме интересуват тези малки неща които би трябвало да ги предлагат от Балканстар, както тези неща ги има в другите доставчици- говоря допълнителното оборудване.

 

Иначе ако те наистина ми поскат 2 бона само за фаровете и тея пластмаси е верно супер смешно и само ще ме накарат да се усмихна и да си излезна или другия вариянт да се замисля за другото ниво което явно им е целта.

 

Първо за джантите, от колеги с 18", а и като гледам моите, джантите са много здрави. Зимата като се прибирах минах през един камък скапах две от гумите, но на джантите нищо им няма.

За автоматичните фарове и чистички - да без тях няма да умреш ама си е готино и удобно. Малко е дразнещо когато минеш през прахоляк и чистачките почват да чистят стъклото, но само това и е кусура, и фаровете е яко сами да ти се пускат и спират не ги мислиш, същото така сензора и двата сензора са вътре в купето и няма как да се изцапат. Но както ти казах и без тях можеш :D

Лично за мен сензорите за паркиране са нещо изключително практично и удобно. За мен е задължителен аксесоар!

Музиката е различна, в стандартния пакет не влизат колони от Фосгейт.

Фаровете за мъгла бяха към 500 - 600 лева по спомен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо за джантите, от колеги с 18", а и като гледам моите, джантите са много здрави. Зимата като се прибирах минах през един камък скапах две от гумите, но на джантите нищо им няма.

За автоматичните фарове и чистички - да без тях няма да умреш ама си е готино и удобно. Малко е дразнещо когато минеш през прахоляк и чистачките почват да чистят стъклото, но само това и е кусура, и фаровете е яко сами да ти се пускат и спират не ги мислиш, същото така сензора и двата сензора са вътре в купето и няма как да се изцапат. Но както ти казах и без тях можеш :D

Лично за мен сензорите за паркиране са нещо изключително практично и удобно. За мен е задължителен аксесоар!

Музиката е различна, в стандартния пакет не влизат колони от Фосгейт.

Фаровете за мъгла бяха към 500 - 600 лева по спомен.

 

Значи автоматичните фарове и чистачки можеш и да им изключиш автоматичния режим така че тва да ти е проблема. Но не само фаровете а и чистачките са много удобни, защото като вали малко и спреш на светофар не трябва да им пипаш ръчката, а те няма да ти стържат по стъклото непрекъснато. Джантите са супер, ама возят много твърдо, което всеки си избира дали го иска. А относно музиката, за 2000 лв. може да направиш 10 пъти по-добра музика от тая която идва с Intense. Ако се интересуваш ше ти кажа къде да отидеш за да го направят, а няма и да се вижда щото ше използват фабричните места на говорителите и пищялките. А парктроник можеш да сложиш и на Inform ако искаш даже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За комплект

 

Абе добре муфтят, сигурно още 500 лв и за спойлера под предна престилка... Бе то е ясно ще е INTENSE, но сигурно ще искам да ми сложат 16 джанти. Искам малко по-високи гуми просто. А и несъмнено дори да искам да ми се добавят прагове, фарове, спойлер и парктроник цената ще фръкне до тази на INTENSE и няма да има особен смисъл :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе добре муфтят, сигурно още 500 лв и за спойлера под предна престилка... Бе то е ясно ще е INTENSE, но сигурно ще искам да ми сложат 16 джанти. Искам малко по-високи гуми просто. А и несъмнено дори да искам да ми се добавят прагове, фарове, спойлер и парктроник цената ще фръкне до тази на INTENSE и няма да има особен смисъл :rolleyes:

Колега ,веднага можем да направим споразумение относно джантите :icon_thumbup: Дават ти я със 18-ки ,аз веднага свалям мойте 16-ки,с чисто нови гуми (имам предвид оригиналните+джантите)и правим бартера .Ако си навит, свиркай.Все някак си ще се договорим.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,веднага можем да направим споразумение относно джантите :icon_thumbup: Дават ти я със 18-ки ,аз веднага свалям мойте 16-ки,с чисто нови гуми (имам предвид оригиналните+джантите)и правим бартера .Ако си навит, свиркай.Все някак си ще се договорим.

Поздрави.

 

 

Мда това би било другото решение :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...