Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблеми със спирачните апарати


DARO

Препоръчано мнение

A бе хора моя Лансер е на 30 000 км и се чува лудо тракане от спирачните апарати!Някой имал ли е такъв проблем?Полудях!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A бе хора моя Лансер е на 30 000 км и се чува лудо тракане от спирачните апарати!Някой имал ли е такъв проблем?Полудях!

 

Сигурно нещо ти е за смяна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно нещо ти е за смяна.

Taм е работата че в БС са сигурни че няма нищо за смяна и разстоянието между апаратите и дисковете е нормално!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как ти го чуваш това тракане, а те не го чуват? Явно нещо се ослушват.

Утре ми я искат за 3-4 часа в БС - Пловдив!Вдигнах зверски скандал и шефа на сервиза ще прави специален протокол"на майка им хвърчилото"за случая!Ти не си чувал такъв шум от твоята нали?Да не говорим че ми отиде заден десен амортисьор!Смениха ми го и ми я върнаха с тракащите апарати с обяснение от монтьорчето че ot Mitsubishi не били намерили решение ОЩЕ на този проблем с разстоянието между апаратите и дисковете!ХА-ХА-ХА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Балкан Стар просто са си мизерници. Не че другите вносители в България са много по-добре ама БС просто рулира с циганията си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"да не казваме че ми отиде заден десен амортисьор", казваш го сеедно си си седял и той си е заминал? Сигурен съм че не е станало от само себе си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е на 37 000км вече и Аз проблеми с амортесьорите нямам, ама предноте дискове ги направих на мекици. Тогава почна да ми трака като натисна спирачките, ама яко. Дисковете бяха се изкривили много. В Б.С. Пловдив ми ги шлайфаха, ама ефект нямаше. Ме искаха да ми ги сменят, щото не влизали в гаранцията и били консуматив. Тогава си купих от Цено дискове и накладки и си ги смених сам. Да си е... майката в Балкан Стар. Ся на 45 000км за масло ще се чудят как накладките не са се износили още.

В неделя направих предните дискове да светят като на F-1. :good:

Нещо не се охлаждат както трябва. :icon_rock:

трябва да се измисли нещо. :icon_hmm:

post-2962-1239693970_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е на 37 000км вече и Аз проблеми с амортесьорите нямам, ама предноте дискове ги направих на мекици. Тогава почна да ми трака като натисна спирачките, ама яко. Дисковете бяха се изкривили много. В Б.С. Пловдив ми ги шлайфаха, ама ефект нямаше. Ме искаха да ми ги сменят, щото не влизали в гаранцията и били консуматив. Тогава си купих от Цено дискове и накладки и си ги смених сам. Да си е... майката в Балкан Стар. Ся на 45 000км за масло ще се чудят как накладките не са се износили още.

В неделя направих предните дискове да светят като на F-1. :good:

Нещо не се охлаждат както трябва. :icon_rock:

трябва да се измисли нещо. :icon_hmm:

post-2962-1239693970_thumb.jpg

Искам да попитам за колко лева си боядиса джантите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за колко лева си боядиса джантите.

300лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Noby баце требат 2-но вентилирани дискчета и други накладки за диваци като нас ;) Ако искаш ще ти дам нечовешка оферта за 8 или 12 бутали апарати с дискове за около 2-3к лева. Няма да съжаляваш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Noby баце требат 2-но вентилирани дискчета и други накладки за диваци като нас ;) Ако искаш ще ти дам нечовешка оферта за 8 или 12 бутали апарати с дискове за около 2-3к лева. нямя да съжеляваш...

Апаратите Иване са добре и накладките също, ама дисковете загряват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има варианти само за дискове

 

http://www.roadracemotorsports.com/store/images/rotors.gif

 

$199 предни

 

Ето ви още - http://www.topbrakes.com/order.cfm?page=se...tes=GTS%20Model

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това и ние сме го правили с паленето на предните дискове, обаче се получава от ЗВЕЗРСКО каране. Как да не ти прегреят! Просто за теб решението ти го е подсказал колегата Иван 2-3 к. и всичко ще си дойде на мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако дисковете светят, както ми изглежда на снимката която е прикачил колегата, нищо не може да помогне. Трябва някаква технология от Формула 1.

И тогава ще трябва да ги поддържа на 400 градуса, за да работят както трябва. :rolleyes:

Явно на човека му требва Evo 10.

Да не пиша ново съобщение - още една (вече сериозна) идея. Тъй като си с 18" джанти може да се сложат по-големи дискове - например 17".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви кажа, Аз с всичките си коли до сега съм имал този проблем. Но след смяната на дисковете с нови на Брембо проблема изчезваше. Сега обаче немога да ги сменя с Брембо, защото просто още не предлагат за него. Със сигурнос ще си сложа Брембо като пуснат за Наглестин и ще изчезне проблема. :icon_thumbup:

Аз на Евото съединителя запалих, та едни дискове на обикновен Наглестин ще ми се опъват. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да плащаш защото са Брембо :) Тези който аз ти предлагам са по техен лиценз, мога тия дни да взема малко инфо и да ви го постна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да плащаш защото са Брембо :) Тези който аз ти предлагам са по техен лиценз, мога тия дни да взема малко инфо и да ви го постна.

Дай да ги видим що за стока са.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...