Премини към съдържание

Проблем сьс захранването на запалката


maiki

Препоръчано мнение

Колеги, помогнете ако можете. Не ми работи запалката. Проверих всички налични предпазители в автомобила, като ги вадих един по един и оглеждах внимателно. Но уви, пак нямам захранване в гнездото на запалката. Проблема е, че има ток след всеки предпазител. Приемам всякакви идеи само и само да си я направя. Благодаря Ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помогнете ако можете. Не ми работи запалката. Проверих всички налични предпазители в автомобила, като ги вадих един по един и оглеждах внимателно. Но уви, пак нямам захранване в гнездото на запалката. Проблема е, че има ток след всеки предпазител. Приемам всякакви идеи само и само да си я направя. Благодаря Ви предварително.

Аз бих проверил най-напред самата запалка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз като теб имах същият проблем и наистина се оказа самата запалка. Ако не намериш, мини през магазин на Хюндай, същата е и струва 10 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но уви, пак нямам захранване в гнездото на запалката.

 

Предполагам че е пробвал и с друго освен запалката, не ми се вярва да е толкова отчаян пушач, за да търси помощ. А ако е така си е решил проблема със кибритче или запалка. Аз лично когато пушех много мразех да паля цигарата със запалката на колата.

Та по темата - погледни жиците, които влизат в гнездото на запалката, може да са прекъснали, паднали и така нататък. Ако наистина е прекъснал плюса някъде - пускаш нова жица до предпазителя на запалката и така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, проблема е в това, че няма ток в гнездото. То ми трябва. Запалката мога да я подаря на когото иска. Това за новата жица е идея. Мерси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, проблема е в това, че няма ток в гнездото. То ми трябва. Запалката мога да я подаря на когото иска. Това за новата жица е идея. Мерси.

А разглоби ли задната част на запалката? Ще ми я подариш ли предната част, че си нямам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 години ...

И аз няма ток в гнездото на запалката , а ми трябва да си зареждам телефона , къде е проблема ? А къде са бушоните за запалката ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В задната част на запалката има мостче (играе ролята на предпазител), обикновенно прекъсва при включване на по-лаком консуматор. Това проверихте ли го?

Редактирано от bace
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...