Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем сьс захранването на запалката


maiki

Препоръчано мнение

Колеги, помогнете ако можете. Не ми работи запалката. Проверих всички налични предпазители в автомобила, като ги вадих един по един и оглеждах внимателно. Но уви, пак нямам захранване в гнездото на запалката. Проблема е, че има ток след всеки предпазител. Приемам всякакви идеи само и само да си я направя. Благодаря Ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помогнете ако можете. Не ми работи запалката. Проверих всички налични предпазители в автомобила, като ги вадих един по един и оглеждах внимателно. Но уви, пак нямам захранване в гнездото на запалката. Проблема е, че има ток след всеки предпазител. Приемам всякакви идеи само и само да си я направя. Благодаря Ви предварително.

Аз бих проверил най-напред самата запалка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз като теб имах същият проблем и наистина се оказа самата запалка. Ако не намериш, мини през магазин на Хюндай, същата е и струва 10 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но уви, пак нямам захранване в гнездото на запалката.

 

Предполагам че е пробвал и с друго освен запалката, не ми се вярва да е толкова отчаян пушач, за да търси помощ. А ако е така си е решил проблема със кибритче или запалка. Аз лично когато пушех много мразех да паля цигарата със запалката на колата.

Та по темата - погледни жиците, които влизат в гнездото на запалката, може да са прекъснали, паднали и така нататък. Ако наистина е прекъснал плюса някъде - пускаш нова жица до предпазителя на запалката и така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, проблема е в това, че няма ток в гнездото. То ми трябва. Запалката мога да я подаря на когото иска. Това за новата жица е идея. Мерси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, проблема е в това, че няма ток в гнездото. То ми трябва. Запалката мога да я подаря на когото иска. Това за новата жица е идея. Мерси.

А разглоби ли задната част на запалката? Ще ми я подариш ли предната част, че си нямам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 години ...

И аз няма ток в гнездото на запалката , а ми трябва да си зареждам телефона , къде е проблема ? А къде са бушоните за запалката ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В задната част на запалката има мостче (играе ролята на предпазител), обикновенно прекъсва при включване на по-лаком консуматор. Това проверихте ли го?

Редактирано от bace
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...