Премини към съдържание

В А Ж Н О !


Препоръчано мнение

Колеги,

знам, че повечето от нас не са в цветущо финансово здраве.

Но искам да Ви напомня, че в цялата страна, има домове за изоставени деца.

Ние, феновете на автомобилите :mitsu-smiley: , сме с особени настроения към дома в Стара Загора, по простата причина, че приехме шефство над тези изоставени, български, отритнати от обществото деца.

В какво се изразява това шефство?

-В това, че няколко пъти в годината създаваме трепетно вълнение у малчуганите, занасяйки им неща от първа необходимост - храна, напитки, дрехи, завивки и играчки. Неща, за които държавата нехае и/или няма възможност да подсигури.

Искам да Ви помоля за следното:

-Нека всеки от нас, който се чувства българин и чувства в себе си кръвта на предните поколения дарители, давали и късали от залъка си, за да построят безвъзмездно училища, болници, църкви и приюти, да направи жест и даде своята малка част за да се появят усмивки на лицата на мъничките обитатели от детският дом в Стара Загора.

Не е нужно да се дават големи суми, но си мисля, че повечето от нас могат да си позволят да се разделят с 20 лв - равностойността на десетина литра бензин. Нека тези 20 лв са нашата вноска и участието ни в българският - :mitsu-smiley: Великден...

Колеги, никой не може да бръкне насила в джоба Ви, но нека покажем поне на тези деца, че на света има великодушие, има щедрост, има дарители.

.......................

Срещата с децата ще се състои на 9 май 2009 г.

За тези, които могат да помогнат, които са с отворено сърце, които имат милост към слабите, беззащитните, отритнатите и изоставените, набирателната сметка е:

ProCredit Bank

Bulgaria

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

Банков код

23092309

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

Основание на плащане - За дом "Българка"

Основната тема за посещението, както и текущи новини, свързани с посещението, може да следите ТУК.

.........................

Предупреждавам всички, че за необмислени, саркастични и провокативни постове в настоящата тема ще налагам директен БАН, без предупреждение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

знам, че повечето от нас не са в цветущо финансово здраве.

Но искам да Ви напомня, че в цялата страна, има домове за изоставени деца.

Ние, феновете на автомобилите :mitsu-smiley: , сме с особени настроения към дома в Стара Загора, по простата причина, че приехме шефство над тези изоставени, български, отритнати от обществото деца.

Здравейте колеги, аз съм сравнително нов във форума и тази идея е добра. Имам желание да се включа! Не познавам почти никой от форума, единствено съм се срещал с SLX (много точен и готин човек). Може би до девети май бих могъл да отделя време и финанси да се присъединя към каузата. Имам стари играчки и доста дрехи, които така или иначе няма да ползвам. С удоволствие бих ги качил в комбито и заедно с други работи, които ако имам възможност ще закупя и бих дошъл, ако ме приемете естествено! Ще се опитам да подсигуря един компютър, който да даря, понеже с това се занимавам (кажете дали има нужда) и само остава организаторите да напишат къде ще е сборния пункт за тръгване от София! От мен остава само да си осигуря време и финанси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз съм сравнително нов във форума и тази идея е добра. Имам желание да се включа! Не познавам почти никой от форума, единствено съм се срещал с SLX (много точен и готин човек). Може би до девети май бих могъл да отделя време и финанси да се присъединя към каузата. Имам стари играчки и доста дрехи, които така или иначе няма да ползвам. С удоволствие бих ги качил в комбито и заедно с други работи, които ако имам възможност ще закупя и бих дошъл, ако ме приемете естествено! Ще се опитам да подсигуря един компютър, който да даря, понеже с това се занимавам (кажете дали има нужда) и само остава организаторите да напишат къде ще е сборния пункт за тръгване от София! От мен остава само да си осигуря време и финанси!

Колега, предложението ти за дрехи, играчки и РС е много добро. Можеш да се свържеш на ЛС с Дани (DANI MG), който освен всичко друго е и "живата каса" на форума за срещата с децата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, виждам че е написано "плащане в български лева". Студент съм в Германия и искам малко да помогна. Според мен не би било проблем да се направи превод от Германия, но исках просто само да попитам, дали това е възможно на тази сметка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, виждам че е написано "плащане в български лева". Студент съм в Германия и искам малко да помогна. Според мен не би било проблем да се направи превод от Германия, но исках просто само да попитам, дали това е възможно на тази сметка?

Мисля, че няма как да се превалутират. Може да преведеш пари на пейпал акаунта на някого от модераторите, например на Дани, чиято левова равностойност ще бъде преведена за децата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В другите банки може да се превеждат валутни преводи по левови сметки (сумите автоматично се обръщат в левове по курса за деня) предполагам, че и в тази банка може!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма как да се превалутират. Може да преведеш пари на пейпал акаунта на някого от модераторите, например на Дани, чиято левова равностойност ще бъде преведена за децата...

 

Точно това предложих на колегата, но той каза че можел безплатно да превежда пари и няма проблем с валутите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Какво стана със срещата с дечицата? Успяхте ли да съберете парички за лакомства и т.н.? Имате ли снимки с малките душички? Зарадваха ли се на подаръците?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана със срещата с дечицата? Успяхте ли да съберете парички за лакомства и т.н.? Имате ли снимки с малките душички? Зарадваха ли се на подаръците?

Колега, погледни тук - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry126940 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...