Премини към съдържание

Заявка за суичъри


Препоръчано мнение

Здравейте, може ли да видя какво представляат тези суитчери и по какъв начин мога да си поръчам ако не е късно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 347
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте, може ли да видя какво представляат тези суитчери и по какъв начин мога да си поръчам ако не е късно?

 

 

Не е късно - ако искаш на живо да ги видиш , свържи се с колегите от София които имат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е късно - ако искаш на живо да ги видиш , свържи се с колегите от София които имат.

 

Не е задължително на живо може и на снимка въпроса е че не можах да открия снимките от линка на първата страница, за това ако може на ми постнеш едно линкче с снимка на суитчера ще съм ти много благодарен :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък на заявките от третият транш за суичъри.

 

1. Sharenkapov - 3XL

 

2. Draqnipur - XL

 

3. Borisli - L

 

4. Plamen cog - 2бр. XL

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не свършиха тия суичери значи

Колега пиши 1бр. "L"

Списък на заявките от третият транш за суичъри.

Аз вписвам ли се някъде ??? :unsure:

Редактирано от Falko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък на заявките от третият транш за суичъри.

 

1. Sharenkapov - 3XL

 

2. Draqnipur - XL

 

3. Borisli - L

 

4. Plamen cog - 2бр. XL

 

 

Пуснах на лично исканата информация за gsm-ма ми! Какво става...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах на лично исканата информация за gsm-ма ми! Какво става...?

 

 

Tи може да си пуснал , но аз не съм го получил - напиши го тук или ми звънни на 0887 433 587 да ми го кажеш !!!!

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tи може да си пуснал , но аз не съм го получил - напиши го тук или ми звънни на 0887 433 587 да ми го кажеш !!!!

 

 

0886/69-57-97 Георги Георгиев, Благоевград

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих искала един суитчер и ако е възможно една снимка, защото така и не успях да ги видя на 1ва страница. ))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за снимките, чудесни са. ))))

Все още искам един суитчер, ако евентуално се прави нова поръчка, или има някой изостанал. )))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента тече трети тур за поръчки ,така че размърдай те се и поръчвайте ,че нямам търпение да си получа суичъра .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение, но незнам каде ще ме сложат в трети или четвърти тур :giggle: ще чакам ЛС за инфо. от колегата когато всичко е готово :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение, но незнам каде ще ме сложат в трети или четвърти тур :giggle: ще чакам ЛС за инфо. от колегата когато всичко е готово :icon_peace:

Колега няма какво да чакаш ,привеждаш паричките по дадената сметка и си в списъка на чакащите :icon_thumbup: ,но си заслужава чакането.И за много години. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да я бъде ,човека и снимки ви е сложил .Трябват минимум 10 бр. за да се изпълни поръчката ,така че поръчвай те смело.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Списък на заявките от третият транш за суичъри.

 

1. Sharenkapov - 3XL

 

2. Draqnipur - XL

 

3. Borisli - L

 

4. Plamen cog - 2бр. XL

 

5. HristoGB - 3XL

 

6.Dani - M

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте,

 

Тъй като доста хора получиха вече суитчъри, дали някой може да каже актуални размери? (ако може след пране... :D ) Конкретно ме интересува 4ХL... Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Градски, кво стана с тия суитчъри и якета още произвеждат ли се ? Има ли нови разработки ала бала ? Снимките вече не се отварят от първата страница ... :icon_thumbup: Айде нали и аз съм :mitsu-smiley: фен та искам с някви дрънкулки да се обзаведа :icon_rock: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно са били малко заявките и така и никой не ми се обади да си получа моя....... ако има някой друг който може да свърши работата нека да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги само на мен ли не ми отваря линка със снимката на суитчъра... ? може ли да го качите пак ако е възможно, защото идеята е супер и искам да го видя преди да заръчам :icon_hmm: Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мина му модата и вече не е актуален. Цветовите тенденции на световната мода и дизайн се промениха през последните 2-3 години, затова продуктът вече е изтеглен от пазара. В момента е възложен проект на известен световен дизайнер да разработи новата визия и до няколко години - ще имаме великолепна колекция :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...