Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, доста разгледах форума и ПОЛЗВАХ ТЪРСАЧКАТА, но не се ориентирах къде да си закарам колата на диагностика...Има проблеми с ниските обороти. Тоест, като запаля...и 1-2 секудни и закъсва...като си подам газ си захапва и не гасне... НЯМАМ ГАСНЕНЕ НА СВЕТОФАРИ И ТН...проблемът е само при палене...МОЖЕ БИ СТЪПКОВОТО МОТОРЧЕ или нещо др...?

За СОФИЯ става въпрос...живея в ЛОЗЕНЕЦ. В горен лозенец за ПЛАМЕН само чета суперлативи, но дали пичът прави диагностика? РАТОЛА, гледах темата със сервизите - и така и не се ориентирах за улица "202"..както ида гледах картата... СЕРВИЗ РУБИН, му гледах сайта и до колкото разбрах е някъде около ИЛИЯНЦИ...или бъркам?

Та колеги, ако е удобно да споделите мнения, КЪДЕ СИ ДИАГНОСТИЦИРАТЕ КОЛАТА и ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ, и евентуално някви цени...

 

п.с. ХВАЛИХА МИ на ДУНЕВ сервиза, в ДРУЖБА, на BOSCH (но доста по от рано трябвало да си запазя час) и някакъв голям сервиз в ЛЮЛИН (много реномиран), забравих му името...

 

ПОЗДРАВИ и БЕЗАВАРИЙНО на всички! :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламен ще ти направи диагностика, а и ти е почти съсед, на ул. Плана планина. Обади му се и ще ти закачи колата на компа... Ако е стъпково моторче, колата ще губи обороти при включване на допълнителни консуматори - климатик, фарове, отопление на седалките...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси, колега! ДА, Губи си обороти...може ли да ми дадеш някакви координати на ПЛАМЕН>? или направо да му се изтърся? :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси, колега! ДА, Губи си обороти...може ли да ми дадеш някакви координати на ПЛАМЕН>? или направо да му се изтърся? :P

Ето го ТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 3 седмици ...
Boost sensor на атмосферна кола ? Интересно звучи :)

Да съм по точен - МАП сензор ..............не е МАФ или ВАФ и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...