Премини към съдържание

Outlander, звук на алармата?


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

От известно време при заключване и отключване на колата не се чува характерният звук на алармата. Някой знае ли как може да се включва/изключва звука?

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

От известно време при заключване и отключване на колата не се чува характерният звук на алармата. Някой знае ли как може да се включва/изключва звука?

 

Благодаря предварително.

 

Пробва ли да я ресетнеш, от джаджата в горния ляв край на предното стъкло?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А как се прави това?

 

Лесно е, но няма да стане с ресетване.

Имах го същия проблем.

 

Звънни в Балканстар да ти дадат адреса на фирмата, която слага алармите.

Ще трябва да отидеш или в сервиза на БС (в определени дни техни майстори ходят в БС за поддръжка и монтаж на аларми) или в техния сервиз, но ти препоръчвам да отидеш в сервиза на алармаджиите със записан час и за 15 минути си готов.

Имам им някъде визитката, но мисля, че е в колата. "Джемини" мисля, че се казваше фирмата, ама може и да греша, защото това май беше някаква гей-организация...

На мен ми обясниха, че или без да искам съм си вкарал алармата в режим на настройки и също без да искам съм изключил звука или вторият вариант бил да съм минал покрай някоя кола със излъчвател за заглушаване на радиочестотите и алармата да се е бъгнала. И двете обяснения ми звучаха абсурдно, но както и да е - не се е повтаряло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ще ида при тях. Те са ми близо. Един колега със същата кола му я оправиха, но след това пак се е бъгнала. Но очевидно гаранция няма. Ако наистина има мощен излъчвател наблизо не е неочаквано да се бъгне. Очевидно знаят алармаджиите за проблема. Интересно е след като изтече гаранцията, какво ще казват като идеш при тях с такъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е след като изтече гаранцията, какво ще казват като идеш при тях с такъв проблем.

 

 

Хаха, ми предполагам "20 лв. диагностика и 30 лв. отстраняване на проблема" :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...