Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Какви ксенони ще препоръчате


valmark

Препоръчано мнение

Одавна искам да си сложа ксенон на Каризмата. В моя случай с крушките Н4 ще ми трябва БИ Ксенон.

Може ли да ми препоръчате нещо? Марка и евентуално от къде да го взема и монтират евентуално. - за София става въпрос.

Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж ТАЗИ тема.

Аз си взех и съм много доволен.

Пиши в темата или директно се обади на Антон. В самата тема май имаше телефон.

Цената преди 6 месеца беше 180 лв. Монтажа си го правиш сам - за 20 минути.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си взех от Антон a.k.a Anton Minov ксенони преди 3 седмици горе-долу и съм много доволен...точно H4 за Каризма.

Цената и в момента си е 180 лв. с гаранция, а за инсталацията и аз се уплаших, но повярвай ми по просто е от колкото ти изглежда...но ако все пак не знаеш кой кабел за къде е пиши, ще помогна с каквото мога!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...20&start=20

 

В тази тема доста е коментирано за крушките, лупите и т.н.

 

Ако имаш финансова възможност и желание пробвай комплекта с лупите + 50W крушки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Одавна искам да си сложа ксенон на Каризмата. В моя случай с крушките Н4 ще ми трябва БИ Ксенон.

Може ли да ми препоръчате нещо? Марка и евентуално от къде да го взема и монтират евентуално. - за София става въпрос.

Мерси предварително.

 

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...20&start=20

 

В тази тема доста е коментирано за крушките, лупите и т.н.

 

Ако имаш финансова възможност и желание пробвай комплекта с лупите + 50W крушки.

Съгласен ! Ако не е с лупи, не ти препопръчвам 50вата за фар с рефлектор. Свети прекалено силно за неконцентриран сноп светлина и ще имаш проблеми с насрещно движещите се. Според мен 35 вата 4300-5000К е нормално и най-светло. Синеещия ксенон, не означава светлина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, монтирах си вчера ксенон.. взех нещо средно, да не кажа нисък клас за около 170 лв. Би ксенон Н4 - 5000к. Ще направя снимки и ще кача да се похваля :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...