Премини към съдържание

Добрият стар Aftermarket


Препоръчано мнение

Споделете, някой правил ли е някакви афтърмаркет интервенции по колата си.

Разкажете за това къде са направени, с каква цел, на каква цена. Доволни ли сте.

Сложете и снимки, ако искате

 

Мисля, че ще е интересно за всички:)

 

Само да отбележа, че аз до момента, като изключим 16' джанти и зимните гуми, съм изцяло сток.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш да получиш отговори? Защото Аутлендерите са още в гаранция и едва ли някой ще се реши да си прави подобрения по колата, знаейки, че с това ще си загуби гаранцията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш да получиш отговори? Защото Аутлендерите са още в гаранция и едва ли някой ще се реши да си прави подобрения по колата, знаейки, че с това ще си загуби гаранцията.

 

Е защо, нали разделът е и за други модели и не само за нови коли?

А и съм виждал нови аутлендъри с доста накичени допълнително неща по тях.

Освен това по други теми съм чел за опции предлагани от дилърите като т.нар. "чип-тунинг", при който се запазва гаранцията.

Последния път като говорих с момичето, което ми продаде колата от БС каза, че скоро очакват да бъде одобрен и сервиз за монтаж на ксенони на гаранционни коли.

 

Мисля, че може да се получи хубава тема, стига на хората да им се пише :) Ако не им се пише, вече е друг въпрос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Това е скорошен пример за цялостен римейк на интериора на митсубиши паджеро. Ето ви и снимки:

 

http://www.autointeriorbg.com/images/phocagallery/gallery/Mitsubishi_Pegero_black_and_beige_leather_interior/thumbs/phoca_thumb_l_mitsubishi_black_and_beige_leather_interior_2.JPG

 

mitsubishi pajero кожен салон

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сложих ксенон във Варна и Д.Витанова от Б.Стар София (колата я взехме от тях) каза, че стига да не прави проблеми по ел. инсталацията гаранцията си е в сила. Скоро ще и правя шумоизолация, защото от шофьорската врата се чуват доста странни звуци когато увелича музиката, а от Балкан Стар Варна човекът ми каза че преувеличавам (и си го премести в другия крачол общо взето) и че колата сигурно си е била така и в началото, ама ходи се разправяй. Надявам се това също да не засегне гаранцията, вие как мислите дали трябва първо да говоря с тях

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да си личи, че е барана вратата незнам по какъв начин ще влияе на гаранцията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз така мисля, това е се едно да сменя кожата на волана с по дебела - но като знам как се заяждат мисля да им кажа все пак че имам намерение да го правя това нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ако нещо във вратата се счупи трябва да се махнат изолациите преди да се отиде в сервиза, както и да не се счупи самата кора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

И все пак, някой слагал ли е ксенони допълнително? И как стои въпросът с гаранцията?

 

След чудесата с оправянето на щетата от катастрофата не искам и да чувам за Балканстар, но все пак, нека някой да каже нужно ли е изрично да заявят в писмена форма, че гаранцията не отпада заради ксеноните.

С шума се примирих...няма оправия. Според мен трябва да се прави цялостна изолация на купето, включително откъм двигателния отсек, а това не ми изглежда оправдано като инвестиция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И все пак, някой слагал ли е ксенони допълнително? И как стои въпросът с гаранцията?

 

След чудесата с оправянето на щетата от катастрофата не искам и да чувам за Балканстар, но все пак, нека някой да каже нужно ли е изрично да заявят в писмена форма, че гаранцията не отпада заради ксеноните.

С шума се примирих...няма оправия. Според мен трябва да се прави цялостна изолация на купето, включително откъм двигателния отсек, а това не ми изглежда оправдано като инвестиция.

 

Ако не си разбрал в БС нямаш гаранция и за всичко си плащаш :icon_censored: така че си слагай ксенон спокойно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си разбрал в БС нямаш гаранция и за всичко си плащаш :icon_censored: така че си слагай ксенон спокойно.

 

Май го разбрах - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry137448 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...