Премини към съдържание

Препоръчано мнение

MPI доста рядко се среща, в българските обяви мисля не съм виждала, в немското мобиле гледам, че има няколко дълга база и само едно къса база, каквото искам аз...А иначе, сигурно е голямо удобство да караш автоматик, не съм карала досега и не мога да изразя мнение, но като всяко нещо сигурно си има и плюсове, и минуси, въпросът е плюсовете да са повече.. :)

Бъди сигурна, че няма да искаш да караш повече със скорости.Мисля, че е по-добре да си купиш възможно най-нова кола!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и IO има, само че с GDI-GPT двигател с CVT, ама във Япония...

Преди няколко години карах едно такова двуцветно и си беше с чист MPI двигател!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би трябва да споделя все пак, че това ще бъде първата ми кола :icon_thumbup:

( за ужас на всичките ми колеги, които смятат, че трябва да си взема "обикновена, малка, дамска" кола, в никакъв случай джип :) ).

Така че аз лично смятам ръчката за по-удачен избор за момента...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ръчката е по-добре, стига да има мерак да кара, иначе автоматик. Да взима каквото намери стига да е читаво.

Това коя година е произведена няма никакво значение, а е важно как е поддържана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Може би трябва да споделя все пак, че това ще бъде първата ми кола :icon_thumbup:

( за ужас на всичките ми колеги, които смятат, че трябва да си взема "обикновена, малка, дамска" кола, в никакъв случай джип :) ).

Така че аз лично смятам ръчката за по-удачен избор за момента...

Колежке какво стана уведоми ни купи ли нещо...?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке какво стана уведоми ни купи ли нещо...?!

 

Засега още няма покупка, след празниците ще водим пинина, който съм харесала, да го качим на стенд и компютър, да видим какво ще покажат :icon_hmm: ...засега съм успяла да убедя нашите, че това е колата, но стискам палци всичко при майстора да мине ок, че пак ще почнат колебания... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама като го видите на компютър вземи се обади да питам за някой неща от уреда......Иначе родните маистори ще видят че няма грешки и ......... Пък после ти ще си блъскаш главата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги!

Да не отварям нова тема,искам да ви покажа този линк за една продажба на Pinin, и с въпрос към Милен_З

 

http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=53563

 

Дали си струва да се купи и намира ли се комп.? То ясно че трябва да се види на място и да се реши,а и от много четене из форуми всеобщото заключение е че компютрите на колите-много трудно се повреждат/по скоро в сервизите изказват такива мнения/когато не могат да се справят с проблема.

Добре изглежда в обявата джипката и комплектацията и.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук имаше колега които продаваше два Пинина на части......Ако се взима компютър задължително с имобилаизера и ключовете, че иначе приключението е голямо. И на мен все пак не ми се вярва да е дефектирал оригиналния. По скоро проблема е в нещо далеч различно от компютъра. Които е отварял такъв компютър на ГДИ ще знае, че там няма какво да изгори. :icon_blush: Иначе ако ремонта е направен свястно цената определено си заслужава. Но пък от друга страна ГДИ да стигне до основен ремонт.........Абе знам ли и аз, не обичам да давам такива съвети.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама като го видите на компютър вземи се обади да питам за някой неща от уреда......Иначе родните маистори ще видят че няма грешки и ......... Пък после ти ще си блъскаш главата.

 

Щях да го водя в Балкан Стар...там обаче казаха, че в залата, където се провежда комп.диагностика не се допускат външни лица, само персонала на фирмата. След като мине проверката, дават лист с резултатите на клиента. Отказаха да говорят по телефона с тебе, както ми беше предложил преди време...сега намерихме един автосервиз, случайно, не ми е препоръчван от никого, казва се Формула 3 Маркетинг, там поправяли всички видове двигатели, вкл. и GDI... :icon_hmm: ...и мислим там да го водим, пък да видим...

 

А иначе искам да попитам нещо...във Варна има още един Пинин, който гледахме, без да го качваме на стенд и компютър, само външно плюс малка разходка извънградско с него...на таблото разхода на горивото непрекъснато показваше 15.4, едва малко преди да спрем, спадна на 15.3...градусите също не се промениха, през цялото време показваше 4 градуса...за съжаление пропуснах да видя дали часът се промени.. :bang: ....възможно ли е да е такъв разхода ?! продавачът каза, че не знаел колко харчи, защото не го е карал той, изказа предположение, че разходът, който се отчита е с натрупване, а не е моментен разход :unsure: ...та, какъв разход всъщност се отчита на таблото?

 

П.П. Честита Баба Марта на всички! :) Да сте живи, здрави и щастливи! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех ти пък баш там....тез нестига че нищо не рабират от автомобили, ами на всичкото отгоре им е под достоинството да говорят с такъв като мен.... Мани не се занимавай с глупости....Така ще е във всеки сервиз. Онзи ден получих същата реакция и от сервиза на Бош.....там също може да не ходиш......Ама то знае ли вече човек......Така като гледам хора от Варна за какви глупости ми се обаждат, явно там маисторите са скарани с ГДИ много сериозно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я най-добре вземи с теб познат дето малко да е наясно с автомобилите. Прочетете тези теми.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=697

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7710

 

Ако трябва там тези проверки дето съм ги описал за 4-те мин работа на място и за форсирането си ги разпечатаите и другото което е гледаите какви обороти държи на загрял двигател. Трябва да са около 600. Абе ако има нещо звънкаш ми.....И така си го харесвате сами. После ако се наложи ще се разходиш веднъж до Пловдив, но това вярвай ми ще ти е най-малкия проблем......В сравнение с това което може да си навлечеш с другите маистори за които съм чувал из Варна........ Пък ако не, послушай Балканстар......и си купи Сузуки :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я най-добре вземи с теб познат дето малко да е наясно с автомобилите. Прочетете тези теми.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=697

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7710

 

Ако трябва там тези проверки дето съм ги описал за 4-те мин работа на място и за форсирането си ги разпечатаите и другото което е гледаите какви обороти държи на загрял двигател. Трябва да са около 600. Абе ако има нещо звънкаш ми.....И така си го харесвате сами. После ако се наложи ще се разходиш веднъж до Пловдив, но това вярвай ми ще ти е най-малкия проблем......В сравнение с това което може да си навлечеш с другите маистори за които съм чувал из Варна........ Пък ако не, послушай Балканстар......и си купи Сузуки :hysterical:

 

Абе то ясно, че на късмет ще е работата, най-много да се запознаем лично :D

Ще пробваме проверката, а ако мога да ползвам жокера "Обади се на приятел" ще е най-добре :D

 

Още веднъж благодаря за помощта!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Мили приятели, вече мога да ви нарека колеги :)

 

След 5 месеца усилено избиране и търсене, днес се сдобих с така желания от мен Мицубиши Паджеро Пинин :icon_clap:

Джипката е дълга база, 2.0 GDI, 129 коня, светло сив металик, автомат.

Искам да изкажа благодарност на всички, които помогнаха с мнения и съвети!

 

И най-вече, изказвам огромна благодарност на Милен ( Milen_z ), който неколкократно ми оказва съдействие! Милене, благодаря ти, имам много да черпя за помощта! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 5 месеца усилено избиране и търсене, днес се сдобих с така желания от мен Мицубиши Паджеро Пинин :icon_clap:

Джипката е дълга база, 2.0 GDI, 129 коня, светло сив металик, автомат.

 

Честито, колежке! Сподели впечатления и снимки с нас. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Благодаря!

Трябва да мина сега през сервиз за смяната на ремъци, масла, т.н. и като е готово ще го снимам и ще пробвам да кача снимките :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колележке честито много безаварийни и безполицейски километри с новата джипка!

Само не разбрах защо дълга база...?! :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колележке честито много безаварийни и безполицейски километри с новата джипка!

Само не разбрах защо дълга база...?! :-)

 

:) Благодаря! Моето притеснение беше от големината на автомобила, но дългата му база се оказа въобще не голяма...този просто го харесах, независимо, че исках къса база първоначално...отделно, че не исках сив, а моят е точно такъв...като цяло, Мърфи явно ми е роднина.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и много безаварийни километри. Ти избира твоя 5 месеца аз го купих моя за 5 дена.

Виждам че си от Варна ако нямаш нищо против можем да ги съберем да се запознаят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се :) Само да й посвикна малко, че нали съм нов шофьор, ще направим една Пинин среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито,малко на патерици!!Много километри да му навъртиш на дзверо!!А и те чакаме на следващата сбирка :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я най-добре си смени ремъците или първото обслужване при Милен-Пловдив, че ще ти смени ремъци, масла-двигател и автомат и други..., и най-вече прослуша колицата. Все пак Пловдив не е лош град. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече смених масла, ролки, ремъци...дано момчетата са се справили добре и са сложили хубави части :icon_blush: ...иначе бих искала задължително Милен да прослуша колата и да изкаже мнение, но да видим кога....чувала съм само хубави работи за Пловдив...и предполагам, че е много хубав град...ама за мене Варна си е по-хубав ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...