Премини към съдържание

Настройки на дисплея


asen 2

Препоръчано мнение

Здравейте колеги! Питането ми е прави ли се настройка на дисплея ? Моя показва само температура , моментен разход и час. Опитвах да да си играя с бутоните , но нищо не успях да направя . Казаха ми , че може да отчита и среден разход и дори да се изключва 4х4 и други настройки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Показанията "Среден разход" може да се заменят с "Средна скорост" или "Остатък гориво".

Това се постига с натискането на копче DISP намиращ се на оригиналния касетофон(CD),

ако липсва погледи тук http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=5701

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се изключи. Може само в дисплея да се зададе какъв тип е автомобила (4WD или 2WD).....явно това са го включили в сметката за разхода. Но тази опция се виждаше май само след откачане на акумулатора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Милене! Наистина е така , настроих на дисплея 2 WD , но въпреки това си въртят и двата моста.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен не ще да сработи въпросната процедура, която redsxz даде с посочения линк. :mitsu-smiley: :icon_crying:
При мен работи без проблем:)...тъкмо мислех да си търся оригинално стерео, но май няма смисъл:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Милене! Наистина е така , настроих на дисплея 2 WD , но въпреки това си въртят и двата моста.

Ами така е - нали е с вискомуфа. Не може да се изключи, още по - малко с копче от касетофона!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...