Премини към съдържание

Съединител?


Препоръчано мнение

Ооо да разбирасе, аз ще си искам старите части както винаги правя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже после е добре да си намериш въпросните гумички за 15лв и да ги смениш и на старите (да ги имаш готови за всеки случай);

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да така е но за съжанение няма как да се придвижим до него, колата не е в движение (а вече е разглобена в сервиза), и което е още по-лошо ние сме на другия край на София :(

 

Пламене да вземеш да се преместиш по кам центъра барем да си ни по-близичко :D явно чудеса правиш :)

 

Добре.... пак благодаря на всички ви за указаната помощ, айде и със здраве. :)

Колега, от всичкото написано ,май само се оплаквате а нищо не предприемате в насока колата ви да бъде ок...........сега чух и последния лаф да съм бил по в центъра за да съм ви отремонтирал колата.........в момента съм точно в центъра и то защото работя пред нас, а когато отворя сервиза тогава ще е доста по далеч от него .........за съжаление нали сме в Европа вече ,а тя ни налага понякога супер недомислени закони, според които напправо да се чудиш ............според Европата , няма право да се строят сервизи в центъра или в ж.к. или квартали............само ако е УПИ или промишлена зона, но да не се отклоняваме от темата..........

Та колега- правил съм от супер износен кожух на помпа читава и работеща помпа..........всичко правя ,стига да имате желание да дойдете при мен.........очевидно проблема ви е че не съм до вас за да може да се обслужва вашата кола.........супер, че имам хора които идват от Варна да си обслужат колата................но избора си е ваш и сервизи има бол .................

При вашия автомобил съединителя е хидравличен и има горна помпа и долен изпълнителен механизъм............казанчето е отделно от това за спирачките и се намира в близост до него............за да има загуба на течност значи някоя от тези две неща изпуска хидр. течност.Варианта да изпуска течност от друго място е почти нулев предвид това че знам болежките на този вид коли...........

Успех с ремонта и да споделиш какво са сътворили ....... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Пламене, това за центъра беше майтапче, просто наистина ни е малко трудно със придвижването, но пък ще го измислим, вчера си говорихме че така или иначе скоро ще те посетим за да направиш един щателен оглед на колицата да кежеш по-отрано ако може кое е за смяна и кое не та да си знаем, да не закъсваме както в случая. Аз съм си отворила един тефтер и пиша като луда кое кога е сменяно и с какво :)

Да, днес ще разбера какво е станало и веднага ще доложа. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е при нас приключи най-сетне драмата със помпите........взех си старите, в момента съединителя е по-мек даже от преди, можеби е имало някакъв проблем и преди да се скапе напълно.

Благодаря на всички за коментарите и съветите. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам само още нещо да добавя,

струва ми се че съединителя ми отделя малко по-нагоре, може и преди да е било така но не мисля, сякаш една идея по-нагоре.

А снощи като я взех от ремонта отделяше ниско долу, и като минах 20-тина километра, тогава чак почна по-нагоре. Това значи ли че самия съединител е почнал да отив ана кино?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам само още нещо да добавя,

струва ми се че съединителя ми отделя малко по-нагоре, може и преди да е било така но не мисля, сякаш една идея по-нагоре.

А снощи като я взех от ремонта отделяше ниско долу, и като минах 20-тина километра, тогава чак почна по-нагоре. Това значи ли че самия съединител е почнал да отив ана кино?

Не, това значи че пак ще имаш проблем ...................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този съединител може ли да се регулира по някакъв начин ?

Понякога го натискам и обувката ми се опира някъде и изхърква леко...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам може, може да регулираш къде да ти отделя..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам може, може да регулираш къде да ти отделя..........
Може ......Със нов съединител става работата..... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То тогава може и с нов да не стане.

Ще гледам как си слагам крака да не натискам подложката отляво вместо него...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен на задна някой път изхърква, сигурно не го натискам до край...

 

Днес забелязах че педала на съединителя и педала на газта не са на едно ниво.

Не е ли най-удобно да са ти на еднаква височина?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно колата не е била напълно спряла или е вкючена при по-високи обороти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне отидохме при Пламен, ейй тоз човек е страхотен, шапка му свалям. :good:

Аз се притеснявах за съединителя, (който наистинамалко нависоко отделя, и след време ще трябва да се смени), а то колко други неща цъфнаха, сега трябва да сменим гарнитура, кабели ( не били от нашия модел), спирачките.

Кой знае колко още неща ще цъфнат....нооо, здраве да е. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...