Премини към съдържание

предложете летни 225/45/17


Препоръчано мнение

нямам достатъчно пари за нови и затова търся втора ръка, предложете някоя марка и модел, намерих едни гудиър ф1 от 2006 година, не знам добра ли е гумата /ясно ми е че старата гума няма общо с новата, но все пак има модели които са по-добри от други/. Кажете кой с какво е карал и от кое е бил доволен/недоволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едни Yokohama S306, които за лятото може да ги дам на символична цена, но не мога да кажа със сигурност. 2005 им DOT-а

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На джантите, които взех това лято имаше BRIDGESTONE POTENZA RE050 Pole position 225/45/17 с около 6-7 мм грайфер ДОТ 04, мисля. Еми, с по-добри гуми не съм карал ( все пак са 4-годишни ). На сухо са уникални. На дъжд почти не съм карал и нямам особени впечатления.

Ето ти линк, където можеш да видиш рейтинга на доста марки и модели гуми ЦЪК, както и тук ЦЪК.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пуснали са на пазара някаква китайска марка Sunny. Верно сигурно няма да са като Мишелин или другите марки, но пък и няма такива цени.

А и шарката им е невероятна. Виж модела SN3800.

Аз лично мисля да се хвърля на едни такива като дойде лятото. Имам приятел кара с такива в момента и чакам отзиви. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другите китайски гуми, на нашият пазар ,са ФИРЕНЗА. Като взех еклипса купих такива и до сега , съм с тях.235/45/17 струваха 165 лв. ,твоите ще са по евтини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...