Премини към съдържание

Спешно - геометрия на преден мост?


Препоръчано мнение

:help: Моля дайте ми адрес на читав сервиз за настройка на геометрията! Утре имам път до София и ми се иска да свърша и това :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
разгледай тази тема  :bookk:

6518[/snapback]

 

"Тази тема" се оказа бъгава! :(

На първо място в справочника, даже с карта е "Ратола" обаче се оказа, че те дори НЯМАТ стенд за проверка на геометрията :icon_hmm:

 

За тези на второто - "Рубин" стана голяма каша :icon_blush:

Ето какво сте писали:

 

ЕТ Рубин

 

София 1225

Кв. Орландовци

ул. "Новооткрита" № 5

тел : 839 62 77

факс : 39 09 77

GSM 0888 543 953

 

Аз не познавам София и се доверих на BGMaps.com за карта. За улица "Новооткрита" те ме пратиха в квартал "Гео Милев" и обикалях там като идиот :mad:

Чест прави на господин Филипов, президента на "Рубин", чийто телефон е последния в горния списък и който ме взе от "Гео Милев" и ме доведе до новия им сервиз в Орландовци.

Обаче :icon_doh:

В новия сервиз - чисто нов стенд за геометрия, на който явно не са му свикнали още защото след реглажа предните гуми ми свирят в завоите та чак хората се обръщат!

Явно съм голям кутсуз

:fool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Luka, струва ми се, че ти си си виновен за това. Питаш в последния момент за геометрия на преден мост, а форума не се посещава от всички всеки ден, за да могат светкавично да ти отговорят!

Дори и по-сериозните посетители и тези, които пишат редовно в тази ситуаця реагират трудно с отговор. Ако искаш мнение от някой или отговор на въпрос го пускай няколко дена предварително :good:

Темата не е "бъгава" , а просто ти не си прочел, че е написано Кв. Орландовци. Проблема е в bgmaps , защото не са описали тази улица в тяхната програма :icon_confused:

В крайна сметка какво стана с геометрията ти? Още ли ти свирят гумите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами продължават да свирят, но зависи от типа асфалт изглежда, защото е различно. Притеснявах се за тях защото са почти нови, но изглежда ще ги прежаля. Още повече, че се оказа че са зимни май, защото имат надпис "M+S" , което ако не се лъжа ще рече кал + сняг. Жалко, че тук(във форума) няма много "Паджероводи" както се изразявеат руснаците за да обменяме опит за типове гуми, части и т.н. В руските форуми е пълно с инфо, но там условията са различни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

колега паджероводи има на този адрес http://www.offroad-bulgaria.com/index.php

 

ако имаш занапред въпроси за офроуд автомобилите ще ми е приятно да помогна :good:

 

колкото до гумите индикацията, за която говориш значи, че са всесезонни, ако дадеш марка и модел ще ти кажа със сигурност какви са. ако идваш пак към софия мога да те насоча към сервиз, кадето имат опит в поддръжката на офроуд машини, имат и стенд за геометрия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега паджероводи има на този адрес http://www.offroad-bulgaria.com/index.php

 

ако имаш занапред въпроси за офроуд автомобилите ще ми е приятно да помогна  :good:

 

колкото до гумите индикацията, за която говориш значи, че са всесезонни, ако дадеш марка и модел ще ти кажа със сигурност какви са. ако идваш пак към софия мога да те насоча към сервиз, кадето имат опит в поддръжката на офроуд машини, имат и стенд за геометрия

8358[/snapback]

 

Добре! Отивам! Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...