Премини към съдържание

Харесват ли ви тези тунинг стопове


SLX

Препоръчано мнение

Колеги, помня, че разисквахме преди време за тунинг стопове за галант. Искам да проуча мнението ви за ето Тези

 

А, шаренко-много харесвам(луд на шарено се радва)!

Много са яки Росене :icon_clap: , ако това е цената-сериозно се замислям...

А, ама като гледам май не стават на комби... :huh: :wacko:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са мисля, че модел TYC или Altezza - се водеха - на мен ми харесват, единственото което ме дразнеше преди, че ги имаше само за Америка със червен мигач, а гледам че тези са с прозрачен, което е по-добре :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен, честно казано, нещо не ми харесват. Много се чудех преди дали да не си взема оригинални за японския VR4, но са адски скъпи. Иначе са извънземни и колата ще изглежда наистина много различна отзад.

 

http://nanev.com/store/ml/galant/asia_taillight2.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен, честно казано, нещо не ми харесват. Много се чудех преди дали да не си взема оригинални за японския VR4, но са адски скъпи. Иначе са извънземни и колата ще изглежда наистина много различна отзад.

 

http://nanev.com/store/ml/galant/asia_taillight2.jpg

 

Малко скайлайнски ще го раздаваш... :icon_clap: Аз просто питам. На мен лично не ми харесват нито едните, нито другите. Не бих сложил на моя галант, но ако има интерес, можем да попреговаряме за един внос...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, а после ще трябва ли да се мине технотест?

 

Що за въпрос???? :icon_blush:

Технотест минава кола, която е вкарана отвън (извън ЕС) и не е регистрирана вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко парички ще стъпят до БГ тези фарове и немога да разбера това цена за единия ли е или за комплекта ? Иначе мен ми харесват първите и бих си продал мойте и да си взема такива , така или иначе вече смених мигачите с бели , та да придаде завършен вид . Малко ме притеснява как ще седят на тъмно синия металик тези фарове . Според мен най-ще ходят на черен галант .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко парички ще стъпят до БГ тези фарове и немога да разбера това цена за единия ли е или за комплекта ? Иначе мен ми харесват първите и бих си продал мойте и да си взема такива , така или иначе вече смених мигачите с бели , та да придаде завършен вид . Малко ме притеснява как ще седят на тъмно синия металик тези фарове . Според мен най-ще ходят на черен галант .

Ами виж как расте главоломно цената в ибей, цената на комплекта ще е около 150 долара, крайна... Но това все още не е сигурно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помня, че разисквахме преди време за тунинг стопове за галант. Искам да проуча мнението ви за ето Тези

ееееееееее от тез по грозни нема!!!!!!!

пс лично мое мнение надявам да не се сърдиш. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...