Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, къде се намира този VIN код, в който имало пълна информация за автомобила? Отскоро съм с Паджеро и искам да разбера някой подробности. Например кога е произведено

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тук пише къде се намира на автомобила и какво означава.

 

12.pdf

 

 

Това е съдържание на ръководството. Има и други полезни неща в другите директории.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нямам достъп до datacom.bg, но си намерих и изтеглих ръководство и сервизна документация от руски сайт. Там намерих връзка и за четене на VINа. Съвпада с таблицата на mitsu. Благодаря! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз имам вече пълна информация. Толкова пълна, че научих и неприятни неща! :mad:

Все пак благодаря! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
И аз имам вече пълна информация. Толкова пълна, че научих и неприятни неща! :mad:

Все пак благодаря! :good:

7671[/snapback]

Предполагам, че Паджерото ти е произведенео преди 91 година. Нормално е, защото от 91 година вече ги правят с другото купе (по-новата муцуна).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Паджерото ти е произведенео преди 91 година. Нормално е, защото от 91 година вече ги правят с другото купе (по-новата муцуна).

8533[/snapback]

 

Има две неща - за едното си прав, а за другото не си :D

PAJERO (L04_G,L14_G) 2.5 TD (L044G,L049G) (Year of constr. 1.1990 - 12.1991) 2477 ccm

PAJERO (L04_G,L14_G) 2.5 TD (L044G,L049G) (Year of constr. 11.1989 - 11.1990) 2477 ccm

PAJERO (L04_G,L14_G) 3.0 V6 (L141G,L146G) (Year of constr. 11.1988 - 11.1990) 2995 ccm

1. Както виждаш с това купе се правят до края на 91ва

2. Моето обаче не е 91 :icon_hmm: Как ги правят тези неща на митницата не знам. Всъщност знам - там всичко става с пари :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...