Премини към съдържание

В каква ситуация сте поставяли своя НОВ Лансър?


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Колко екстремно сте карали, своя автомобил? От какви ситуации са ви спасявали възможностите на колата?

 

Аз съм се убедил, че спокойно се влиза с много газ в завоите. Просто се вкл. системите, колата сама си спира, сама си завива, изобщо който и да съм возил, само се удивил, как колата взима 90 градусови завои / разбира след първия стрес "как мисли тоя да завие" /. Не съм прекалявал, но с доста газ съм описвал, разни детелини и завой.

 

Преди доста време, в една тема споменах, че съм имал проблем със спирането на един светофар. Вчера, спрях доста рязко, и то от над 100 май, само втора леко съединителя на горе, спирачка и просто БЯХ ИЗУМЕН, за колко метра спрях. Никакво притеснение. Не знам тогава какво беше станало, май вината е била в мен / и разбира се тогава не използвах скоростите, защото колата беше още много нова /.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хотел "Еделвайс" в месността "Узана" до Габрово (около 20 км - нещо като прохода "Шипка", но няма таково движение) го взехме с :mitsu-smiley: :aero: за 15 минути на 12.07.2008г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди доста време, в една тема споменах, че съм имал проблем със спирането на един светофар. Вчера, спрях доста рязко, и то от над 100 май, само втора леко съединителя на горе, спирачка и просто БЯХ ИЗУМЕН, за колко метра спрях. Никакво притеснение.

 

Ние със спирането проблеми нямаме , но тези които карат след нас ?

Може да ми направят седана хечбек :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние със спирането проблеми нямаме , но тези които карат след нас ?

Може да ми направят седана хечбек :icon_clap:

 

 

Да, и аз си го помислих това. Винаги си мисля за тези зад мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Просто се вкл. системите, колата сама си спира, сама си завива, изобщо който и да съм возил, само се удивил, как колата взима 90 градусови завои / разбира след първия стрес "как мисли тоя да завие" /...
Колега, не искам да те поучавам, просто приятелски съвет, Винаги, когато карам се ръководя от следното правило - има го в уебсайта и във всяко ръководство за потребителя на Jeep:
No system, no mater how sophisticated, can repeal the laws of physics or overcome careless driving actions. Performance is limited by available traction, which snow, ice and other conditions can affect...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е нали не реши че взимам завои с по 140 :)? Благодаря все пак, то си е до това как чувстваш колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хотел "Еделвайс" в месността "Узана" до Габрово (около 20 км - нещо като прохода "Шипка", но няма таково движение) го взехме с :mitsu-smiley: :aero: за 15 минути на 12.07.2008г.

В сряда трябваше да мина през Шипка. Село Шейново - Габрово за 37 минути и то имаше движение, така не-малко.

Колата вървеше като побъркана нагоре по баира. Като обезумял башибозук от ордите на Сюлейман Паша безумний, атакуваше върха :icon_rock:

Направо си помислих, че съм на състезание и карам EVO X :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като обезумял башибозук от ордите на Сюлейман Паша безумний, атакуваше върха :icon_rock:

Надявам се да не са те замервали с камъни , че по ордата на манговците са летели доста скали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...