Премини към съдържание

Galant 2.4,160 к.с


Beatles

Препоръчано мнение

На колегата въобще не му требе "акула", да взима този Галант и да си свирка.

Обръщам се към Beatles: Направи тест-драйв и на двата автомобила: на Галанта и на Лансера. И ще откриеш 10-те разлики :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колегата вообще не му требе "акула", да взима този Галант и да си свирка.

Обръщам се към Beatles, Направи тест-драйв и двата автомобила на Галанта и на лансера.И ще откриеш 10-те разлики :icon_n_king:

Ей за това много те обичам аз тебе...... :friends: Понякога разсъждаваш също като човек...... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз от много дълго време се каня да напиша това еретично за собствениците на новия Лансер мнение, възпирах се, но сега май му е дошло времето! Тук във форума са се правили десетки пъти сравнения между новия Лансер и Галанта. Как пък на никой от вас не му дойде на ума да сравни Галанта еди коя си година и Лансера от същия период????!!!!

Колеги, говорим за различни класове автомобили, дявол да го вземе! Не може един Лансер да е по-добре от един Галант! (изключвам визията, но пак говорим за различни години на производство)

Галантът е друг клас автомобил! И не знам като как тъй съветвате колегата да си купи нова кола, за два пъти повече пари, а не кола от по-горен клас за два пъти по-малко на 3 години?! Що ви става, бре?! Нова, та нова! Да се качва в двете и да решава! Че моето камионче на 15 години не трака вътре в купето, а за "новите" се появиха и такива мнения......

Личното ми мнение, колега Beatles, е следното - Може колата да е "стара", но по-горен клас. А на 3 години кола е тъкмо разработена, тамън са се напаснали чаркалъците вътре и остава само да караш! А щом ти харесва визията му.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз от много дълго време се каня да напиша това еретично за собствениците на новия Лансър мнение, възпирах се, но сега май му е дошло времето! Тук във форума са се правили десетки пъти сравнения между новия Лансър и Галанта. Как пък на никой от вас не му дойде на ума да сравни Галанта еди коя си година и Лансъра от същия период????!!!!

Колеги, говорим за различни класове автомобили, дявол да го вземе! Не може един Лансър да е по-добре от един Галант! (изключвам визията, но пак говорим за различни години на производство)

Галантът е друг клас автомобил! И не знам като как тъй съветвате колегата да си купи нова кола, за два пъти повече пари, а не кола от по-горен клас за два пъти по-малко на 3 години?! Що ви става, бре?! Нова, та нова! Да се качва в двете и да решава! Че моето камионче на 15 години не трака вътре в купето, а за "новите" се появиха и такива мнения......

Личното ми мнение, колега Beatles, е следното - Може колата да е "стара", но по-горен клас. А на 3 години кола е тъкмо разработена, тамън са се напаснали чаркалъците вътре и остава само да караш! А щом ти харесва визията му.......

Еййййййййй малък, а пък вече знае........... Единствената кола, по-хубава от един Галант, не са 2 Лансера, а 2 Галанта...... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййййййййй малък, а пък вече знае........... Единствената кола, по-хубава от един Галант, не са 2 Лансера, а 2 Галанта...... :icon_thumbup:

Единствената кола, по-хубава от Галанта, е aмериканския Галант :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единствената кола по хубава от Галанта, е Американския Галант :P

В събота ще карам Лансер за пръв път. С по-големия бензинов мотор. Ще ви кажа дали ми харесва повече от Галанта, който в момента карам. Не изключвам тази възможност... А междувременно убедих един колега да купи на жена си Лансер с 1,5 двигателя, вече е капариран....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако се бяхме засекли в четвъртък можеше да покараш и двулитровия Лансер автоматик CVT. Между другото само да го снимам и ще го лепна в купува/продава. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря на всички за мненията и съветите. Днес вече капарирах Лансер и другата седмица ще го взема. Надделя мнението за новият автомобил и съществената разлика в разхода на гориво и поддръжката като цяло. Имах за известно време автомобил 2700 кубика и знам за какво става въпрос. Благодаря пак и приключвам с темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря на всички за мненията и съветите. Днес вече капарирах Лансер и другата седмица ще го взема. Надделя мнението за новият автомобил и съществената разлика в разхода на гориво и поддръжката като цяло. Имах за известно време автомобил 2700 кубика и знам за какво става въпрос. Благодаря пак и приключвам с темата.

Те така теми не се приключват колега..... :icon_thumbup: Ние трябва да обсъдим, да поспорим и т.н. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако се бяхме засекли в четвъртък можеше да покараш и двулитровия Лансер автоматик CVT. Между другото само да го снимам и ще го лепна в купува/продава. :icon_blush:

Миленски, дочух нещо за страхотен Лансер с фул екстра! Давай снимки..... :icon_thumbup: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленски, дочух нещо за страхотен Лансер с фул екстра! Давай снимки..... :icon_thumbup: !

 

 

Няма да бъркам темата на колегата, утре ще му пусна една тема в продава. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...