Премини към съдържание

Спукан преден спойлер


Modrus

Препоръчано мнение

Росене, аз ще съм бетер мутра... само слагам после и бронирани стъкла и дори пред БТА да ме взривят с 1кг тротилов еквивалент, пак ще се спася, та даже няма да има сажди по двигателя :tok:

 

А сега сериозно - наистина ще е добре да се разберем за час... а аз днес междувременно ще проверя един комшия с Галант, който май имаше кора под двигателя и ще я взема.

Ами аз ще отида около 9,30 предполагам... Така че добре сте дошли. Свалям броните и ги оставяме да ги правят, а ние вкупом отиваме на кафе в ОМВ отсреща. Ще стане импровизирана срещичка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко оффтопик - това до сервиза с майстора ли ти е :P че да знам дали с един куршум два заека ще хвана :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко оффтопик - това до сервиза с майстора ли ти е :P че да знам дали с един куршум два заека ще хвана :P

Там е, да. И старата ми броня, и една от старите ми коли, и 3 кубика стари части от старите ми коли има и други работи. Но все пак, ако дойдете 10 души с молба да оправим броните ще се наложи доста да се почака....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там е, да. И старата ми броня, и една от старите ми коли, и 3 кубика стари части от старите ми коли има и други работи. Но все пак, ако дойдете 10 души с молба да оправим броните ще се наложи доста да се почака....

А едно адресче, ще може ли да се даде - ей така за непросветените :rolleyes:

Пък и аз не съм за оправяне на бронята :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля колегите да не се карат, :) аз отначалото на седмицата съм си договорил час за събота.

 

Само едно не ми е ясно, толкова ли сък карък че сякъш съм повлякъл крак с броните и всички след мен почнахте да качвате предниците на бордюра?

 

Адрес : Охридско езеро номер 5

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля колегите да не се карат, :) аз отначалото на седмицата съм си договорил час за събота.

 

Само едно не ми е ясно, толкова ли сък карък че сякъш съм повлякъл крак с броните и всички след мен почнахте да качвате предниците на бордюра?

 

Ами кой първи, кой втори :) ще видим :P

 

Ооо моята е спукана още лятото... така че май аз го повлякох... :( Или просто караме ниски коли и искаме да паркираме на места за опели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами кой първи, кой втори :) ще видим :P

 

Ооо моята е спукана още лятото... така че май аз го повлякох... :( Или просто караме ниски коли и искаме да паркираме на места за опели :)

Първата партида брони са поправени. Беше доста приятна мини среща след което. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Беше доста приятна мини среща след което. :icon_thumbup:

Срещата беше изключително приятна :) Събрахме се, видяхме се, та и работа свършихме ;) Благодаря на всички, които дойдоха, за прекрасно изкараното утро... следващия път - пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, до петък имат моите хора свободно време, ако някоя счупена броня се нуждае от ремонт, сега е моментът. В събота идва една поръчка и ще се занимават с нея поне 2 седмици. В момента леем една авансова броня за колега от форума, още една ще има до седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

малко със закъснение... но и аз да напиша отговор :)

 

въпреки огромното ми желание да присъствам на сбирката от самото начало, се наложи да изчакам майсторите вкъщи както споменах по-нагоре. Към 11 и нещо бях вече на линия, но почти всички вече си бяха отишли :( към 14 часа успяха младежите да ми свалят бронята и към 17 и нещо вече бях горд собственик на ремонтирана броня :):):)

 

Много и се радвам и се надявам да не я разпорвам пак че май няма да успее да го преживее вече :(:(

 

Другия вариант е да и лепнем някой нов модел както се изрази Румбата :):)

 

бтв - Рос - дължа ти няколко щипки за броня ;) кажи кога да се издължа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пиша нов отговор на темата, но... :):):) има връзка малко с темата :)

 

какви са условията да се направи матрица за спойлери? Защото гледам достатъчно идеи в нет-а за готови спойлери, но... :( всички са в САЩ:( доставката ще е убийственна :(

 

Някакъв Софтуер ли се ползва? Всичко на ръка ли се прави? Има ли вариант човек да си измисли някаква грозотия :) и да дойде да му се направи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пиша нов отговор на темата, но... :):):) има връзка малко с темата :)

какви са условията да се направи матрица за спойлери? Защото гледам достатъчно идеи в нет-а за готови спойлери, но... :( всички са в САЩ:( доставката ще е убийственна :(

Някакъв Софтуер ли се ползва? Всичко на ръка ли се прави? Има ли вариант човек да си измисли някаква грозотия :) и да дойде да му се направи :)

 

Матрицата се прави с отливка... тоест - взима се готова броня, сваля се калъп от нея (лесна и безвредна за бронята процедура) и от този калъп се изработва матрица.

 

Това със софтуера и праведенето на виртуален модел - също е възможно, но трябва електронен струг, който не искаш да знаеш колко струва и колко трудно се намира ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пиша нов отговор на темата, но... :):):) има връзка малко с темата :)

 

какви са условията да се направи матрица за спойлери? Защото гледам достатъчно идеи в нет-а за готови спойлери, но... :( всички са в САЩ:( доставката ще е убийственна :(

 

Някакъв Софтуер ли се ползва? Всичко на ръка ли се прави? Има ли вариант човек да си измисли някаква грозотия :) и да дойде да му се направи :)

 

Ами идната пролет ще има, живот и здраве. Чудихме се дали ще има икономическа изгода, но мисля, че догодина ще купим и модула за 3Д моделиране. Само малко да поевтинее доларът. В близките 6 месеца не мога да предложа отговор на творческите ти напъни :icon_thumbup: на този етап сме малко копи-пейст...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а за кората под двигателя? стигнахте ли до някаква преценка?

 

питам защото и Румбата се убеди че имам някакво странни отвори по бронята, калобраните и т.н.

 

вероятно са били точно за това :( само дето ми липсва :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а за кората под двигателя? стигнахте ли до някаква преценка?

 

питам защото и Румбата се убеди че имам някакво странни отвори по бронята, калобраните и т.н.

 

вероятно са били точно за това :( само дето ми липсва :(

Давайте кора-донор и правим за един ден. Дори и аз бих си сложил, но донорът нещо ни избяга и сега сме в режим на изчакване. Стилян е надеждата - той ще намери кората и тогава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давайте кора-донор и правим за един ден. Дори и аз бих си сложил, но донорът нещо ни избяга и сега сме в режим на изчакване. Стилян е надеждата - той ще намери кората и тогава...

 

Стилян намери половинка... която, предполагам, не върши работа... но поне вдъхва кураж - щом има счупена, значи все пак има и Галанти с кори! Търсенето продължава... ако някой колега между временно се появи с такава - нека не се притеснява да си признае.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в момента съм взет запас-войник на работно време за 5 дни,за съжаление до след работното време на РАТОЛА.Ако някои иска да поръча кората,а аз обещавам дая платя за общото благо.Дано да става и за ГДИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...