Премини към съдържание

Проблем със шибедаха


cecito120

Препоръчано мнение

Здравейте!Виждам,че сте доста компетентни и искам и аз да помоля за съвет.От година карам мицубиши колт и не съм имала проблеми с него :yes3: ,но спря да ми работи шибедаха :icon_crying: .Имам познат,който може да помогне с електрическата част,но не можа да открие моторчето,за да види дали не е изгоряло.Той търси там кадето е копчето,но не е там за жалост :mad: .Каза,че е някъде под покрива,но идеята да го свалим не била измежду добрите,защото би могло да не мога да го сложа или може да виси.На мен идеята да виси не ми харесва,но искам шибедаха да работи :help: .Дали някой от вас има представа каде се намира това моторче и какво мога да направя.

Благодаря предварително за отделеното време за моя въпрос!

Моделът на жребчето е от 96 година

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно 96-та година се сменят моделите, така че уточни за кой модел става дума! Стария - с легналите стопове, или по-новия с правите стопове...

Аз не виждам какъв е толкова проблема да се замени моторчето :) Лично бих помогнал ако бях от района :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла във форума, колега.

Идва зима, не разбирам защо трябва да си отваряш покрива... :D

.....................

А сега сериозно..

Виждам, че си от Пловдив. Това е добре, мисля, че проблема ти е разрешим...

Пишеш едно ЛС на този доктор: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=473

и той ще реши болежката ти. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно 96-та година се сменят моделите, така че уточни за кой модел става дума! Стария - с легналите стопове, или по-новия с правите стопове...

Аз не виждам какъв е толкова проблема да се замени моторчето :) Лично бих помогнал ако бях от района :)

 

Този с правите стопове

 

Относно зимата-аз се мъча от бая време и тя зимата накрая дойде,лятото така и не успях да го отворя де :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че във вин декодера, не излиза купе с шибедах... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли ,че преди време ми се наложи да сменям термостат и се оказа,че моделът е някакъв междинен,защото термостатът се оказа от паджеро.Не знам дали това е от полза

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, може да е преправена цялата "задница"...

Цеци, я дай оригинален VIN. Ще го намериш под капака, отпред, под стъклото, на малка алуминиева плочка...

И да пишеш на Милен. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип, колт като моя не съм виждал с шибедах, но знам че има, защото на колегата masterros беше такъв...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да! Щом си от Пловдив, най-добре е да отидеш при Милен ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той не е с ел. стъкла ама има ел.люк :icon_doh: до колкото ми е известно са произведени така не много,но ми е трудничко да си намеря каквто и да е

 

 

Сърдечно благодаря все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Пловдив.

Но чак сега видях темата.

Този модел е много странен, да има ел. шибедах, а да няма ел. стъкла...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.Дали някой от вас има представа каде се намира това моторче и какво мога да направя.

Благодаря предварително за отделеното време за моя въпрос!

Моделът на жребчето е от 96 година

Честито за жребчето колежке......Моторчето се намира под гредата на предното стъкло(между двата сенника) но за да се стигне до него се сваля тапицерията на тавана.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се учудвай. Моят Галант е с ръчни прозорци, но е с ел.шибидах и ел.огледала. От друга страна има система за миене на фаровете, но не може да се регулира бавният ход на чистачките. Просто това са моделите GLX, които са с част от възможните екстри за модела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за жребчето колежке......Моторчето се намира под гредата на предното стъкло(между двата сенника) но за да се стигне до него се сваля тапицерията на тавана.......

 

 

Тая работа със свалянето на тавана не ми се харесва,а и никой не се хваща все повтарят,че после няма да стой,все ще пада. :mad:

Имам люк,който е неизползваем-много забавно! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи попадаш на идиоти! Кой знай ко! Ела у Варна и двамата ще го направим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая работа със свалянето на тавана не ми се харесва,а и никой не се хваща все повтарят,че после няма да стой,все ще пада. :mad:

Имам люк,който е неизползваем-много забавно! :icon_clap:

 

 

Хич да не ти пука.

Аз съм го ползвал само няколко пъти.

Например:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...c=6972&st=0

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам как да помогна, но искрено се надявам скоро да се оправи, защото това хубаво лице не бива да стои затворено зад шибедаха ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи попадаш на идиоти! Кой знай ко! Ела у Варна и двамата ще го направим :)
А стига бре...... :icon_crying: За едно сваляне на тапицерия, да идва до Варна..... :lol: ...Не е ли икономически по-изгодно, да дойде до Стамболийски(16 км.), или при Милен в Пловдив..... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маринчооо, видя нова колежка и почна да и предлагаш екскурзии до Стамболийски..... :icon_tongue:

А можеш вместо това, самият ти да бръмнеш до Филипополис... :shades:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маринчооо, видя нова колежка и почна да и предлагаш екскурзии до Стамболийски..... :icon_tongue:

А можеш вместо това, самият ти да бръмнеш до Филипополис... :shades:

Е той и Емо и предложи екскурзийка до Варна, ама с него не се заяждаш, щото ще ти изтрие поста..... :lol: ....Иначе колко му е да бръмна до Пловдив, само колежката да каже ДА......Колежке моля те кажи Да-моля те -моля те....... :lol: :lol: :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, тя работата с Емо е малко по-различна....

Той я кани във Варна, щото на неговият колт само люк няма...уж да помогне...па сещай се... :D

Току виж, след някои ден, червеният "дзвер" с шебидах, а Цецито със заварка на покрива... :hysterical:

....................

Цеци, извинявай за спама, ма не се сдържах... :sorry:

Иначе да знаеш, и във Варна при Емо, и в Стамболииски при Марин, и в Пловдив при Милен да идеш - всеки ще ти обърне внимание и ще реши въпроса с моторчето...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, да не видим красива колежка и айде всички да си предложим услугите ;)

хахаха :icon_thumbup:

 

:mitsu-smiley: :icon_rock:

 

п.с.

Ама оспамихме темата.... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да сме я оспамили бре??? Колежката търси помощ, ние и предлагаме.......Единствено Вальо спами, защото ни завижда че ние можем да правим шибидаси, а той не може да си предложи услугите..... :icon_tongue: ...Ама нищо, като ни падне другият път, ще има да сипва от онова тежкото вино, до второ нареждане..... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ще уплашите момичето, бре! :icon_wwf:

Колежке, не им обръщайте внимание, от хубавото време ще да е. Батко ми Марин ще я оправи, обади му се

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...