Премини към съдържание

Има ли рибари?


Препоръчано мнение

Имам голямо желание за риболов... не съм много опитен и си търся компания да ходим + да ме научи :). Та има ли риболовни дружини :)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам голямо желание за риболов... не съм много опитен и си търся компания да ходим + да ме научи :). Та има ли риболовни дружини :)?

 

Има има и още как , гледай какво става : http://ivo6a.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам голямо желание за риболов... не съм много опитен и си търся компания да ходим + да ме научи :) . Та има ли риболовни дружини :) ?
:mitsu-smiley: Има - виж тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...%EB%EE%E2%E5%ED и тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...hl=%F0%E8%E1%E0 . И риба има и желаещи има и средства има, само пустото свободно време не достига. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми да възродим традициите. Навити? Аз както казах не разбирам много, но ще съм добър ученик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм особено голям рибар, но цялото ми семейсво са заклети такива :) Дори майка ми отвори магазин за рибарски принадлежности :)

Ако се сформира риболов (и аз с половинката ми сме свободни) направо можете да ни броите!!! Обещавам от мен да са захранките и стръвта :) Аз мога да помагам за скарата, защото там май повече ме бива :)

 

П.П. Ако някой има нужда от нещо свързано с риболов... мога да издействам отстъпка за колегите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се прибрах от риболов,включвам си компа, влизам в форума и хоп...нова тема. :icon_dance:

Днес ходих за щука на един язовир ,славещ се в региона който дава много щука от години.Отидохме да пробваме на блесна,понеже тази година не сме ходили .За съжаление нямаше нито един удар.Други рибари вадеха прилични каракуди,но ние не бяхме отишли за такъв риболов и се прибрахме без улов.Но поне ни остана излета в това хубаво време.

Другата седмица пак ще ходя но този път за бяла риба ,може би :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

На язовир Тополница има голямо разнообразие от риба-костур,бабушка,червеноперка,толстолоб,бяла риба,кефал,а от 2-3 години насам,често излиза и щука. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, мечтииииии

Да ви кажа ли как ходим за риба с жена ми? От едната и страна - на един прът растояние седи детето, от другата и страна - седя аз. Детето и слага червея, аз откачам рибата........

Обадете се, ако съм тук в София - може да направим едно риболовче..... Най-малкото барбекю ще си спретнем ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..............................От едната и страна - на един прът растояние седи детето, от другата и страна - седя аз. ................

А я ми кажете от коя страна на въдицата стои Шарана :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се бъзикате,ама аз съм вдигала мъжът ми в 5 сутринта,за да ходиме на риба.Червейте наистина не мога,да си ги сложа сама /белите/,ама рибата си я откачам от кукичката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам риболовен билет от 5 годишен, само кажете къде и съм на линия, че тази година успях само Тунджа

малко да прослушам(около Червенаково-Сливенско), но точно тогава поливаха прасковите и се върнахме с повече праскови,

отколкото с риба(е 5 костурчета, но като ги изсипах в мивката-за малко да избягат през канала)!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам риболовен билет и ''такъми'', но имам скара, мерак и хубава ракия! Казвайте къде ще ходим. Ще спретнем една лекция на особеностите на българският национален риболов! :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам риболовен билет от 5 годишен, само кажете къде и съм на линия, че тази година успях само Тунджа

малко да прослушам(около Червенаково-Сливенско), но точно тогава поливаха прасковите и се върнахме с повече праскови,

отколкото с риба(е 5 костурчета, но като ги изсипах в мивката-за малко да избягат през канала)!

Е-хаааа, по моя край.... Дядо ми ме водеше там за риба като малък..... И сме хващали доста.....

Къде ме връщаш назад, бе, човек?! Ех, че хубави спомени нахлуха в главата ми......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еххх , като ви слушам така и ми иде да натоваря палатката и да хукна на някъде за риба! За жалост почва да става студено времето и няма да е лесно вечер :) И аз съм с билет , така , че като се позатопли мисля да не си говорим тука (във форума) ами направо на някой язовир :P

П.С. Много съм запален - не съм профи , но не се давам лесно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се организираме, че иначе пак ще трябва да ходя на 430 км на риболов, че тук наоколо за толкова години така и не открих хубаво место .А иначе ето къде ходя аз за риба :icon_thumbup:

http://www.preslavec.net1.cc/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, че то не е далеч, бре, хората по-надалеч боклука си хвърлят, ти само се оплакваш

Знам го мястото, много е красиво! Баджанака ме води да ми го покаже само, иначе той има познати рибари в Тутракан и уловът му е сигурен..... Ееех, какви рибки си спрятаме с него!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа местото го знаят доста хора от Бг, сега направиха доста подобрения а и има и лагер където може да се пренощува.Абе красота си е а и само там съм виждал шаран 25 кг..... ., е верно с мрежа го бяха хванали но и не малко пъти са се опитвали да ме вкарат с въдицата в езерото :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: . Незнам дали се вижда от галериите но това е и на брега на Дунава, така , че ако не е там веднага се отива на Дунава и ... за там всеки знае :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е-хаааа, по моя край.... Дядо ми ме водеше там за риба като малък..... И сме хващали доста.....

Къде ме връщаш назад, бе, човек?! Ех, че хубави спомени нахлуха в главата ми......

 

Все още си е така красиво!А все още обикалям там, защото съм от Сливен и като се прибера-

веднага товарим с баща ми пръчките и хукваме по Жребчево(вече не,де), Бинкос(страшни линове)

и Струпец.Само дето трябваше да си взема Паджеро за тия изпълнения, че моята акулка гази плитко

и последния път вадих треви от страничните огледала чак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...